Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 03:07:17
EUR 34.9136 03:07:17
USD 32.5468 03:07:17
ALTIN ONS $2317.5050 03:07:17

Konu: usdttry / usdtry

üzgünüz.YTD

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

yine kötü bir haber gelmiş batıyoruz neo tahmininiz tutacak sanırım , bu gidişle onu alacagız sanırım :(

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Vardiii ama disardayim bakamıyorum

deniz_ege için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

yükselecekmiş güzel, nakite biraz USDT alıyım dedim oda zarar yazdı :) peki btc restt çekecek bir coin var mı şu aralar?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

@deniz_ege gunluk perıyotta hala aktıf hedefımdır. ytd

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Yok gormedim hic hocam. Sizden btc analizi alabilir miyiz musait oldugunuz da hocam mumkunse takip ettigumden beri analizleriniz de basari oraniniz yuksek. Olduk bittik zarar cok daha da buyur mu ne olur bir bilinmez icindeyiz bizleri aydinlatirsaniz seviniriz stres sikinti boguluyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bu rakamlarla btc nın ne alakası var ? bı ara ons cıkarkende btc duser yada tam tersı dıye sacma sapan seyler pesınde kosuyorlardı ıkısı bırden dusup yukseldı hepsı dut yemıs bulbule dondu varmı hala savunan goruyormusun hıc :)))

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Bu tablo gelirse hocam btc yerle bir olur bizde mahvoluruz. Sizden ricam btc nerden doner yukselise gecer mi bilgilendirirseniz seviniriz kafayi yicez.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

usdt 1 / 8.76

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Sizin gorusunuzu merak ediyoruz hocam cok tersteyiz daha da batacakmiyiz.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

herseyı bılıyormus gıbı yapanlara sormak lazım bu dedıgını.

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam btc daha da dusecek mi? Tether bu seviyelere gidecekse btc daha cok duser ozaman yanlis miyim? Neo ve trx de yuklu terste kaldim btc ve coinler hakkinda bir ongorunuz var midir?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

1 avuc dolar icin

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Sağolun hocam emeğinize sağlık. Takipte kalım

0BeğenmedimŞikayet

Nisyar ()

Merhaba rica etsem fet hakkında yorumunuzu alabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ıkılı tepe yapmaya calısıyor calısırsa asagı verır ama mumlar daralan takozla bırlıkte suan cıft dojı yapmıs ızlemek gerek. ytd.

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Çok sağolun. Öyle fazla hırsa gerek yok kar aldık çıktık. Baktık gideri var atlarız yine. Hayırlı sabahlar dilerim.

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Aynen öyle hocam kısmet zaten risk sevmem az miktarla öğreniyorum. Kambersiz düğün olmasın misali. Az kar olursa 1 2 coin alıp evladiyelik ya tutarsa diye bırakırım. Yorucu işler gibi fazla takip uykusuzluk yıpratıyor. Saygılar hocam

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

saglık olsun. kısmet bende yanılabılırım. kesın degıl

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Sizden cevap çıkmayınca tel grafiğine baktım. 15 dk obo gibi saatlik 2 tepeye benzettim. O kadar acemiyim işte azda kar vardı kaçtım hocam. Olmadı sattığım altı gelirse alırım. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Sn @RESSST cevap yazmış elde olsa grafik bekle diyor demiş ama kısmet olmadı sattığım yerden görürsem alırım giderse güle güle. Henüz stop bakmadım yeniyim öğreniyorum. Bereketli olsun sizede.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

elımde olsa bekle dıyo grafık sankı :)) ytd

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

0.96 dan çıktım ben

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Bende de bir miktar var

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Sn @RESSST matic hakkında bir öngörünüz yada çalışmanız var mı acaba?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

coınlerdeysen tetherdesındır zaten

Sufi123 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum