Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 18:18:40
EUR 34.7743 18:18:40
USD 32.4964 18:18:40
ALTIN ONS $2381.8050 18:18:40

Konu: Gümüş alım için bekleyen dostlara öngörü __YTD__

Yorumlar (62)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hocam ben almayacagım yerden sıze alın dıyemem

altını_seviyorum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altını_seviyorum ()

Üstadım. Bu fiyatlardan platin alınır mı?

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altını_seviyorum ()

Üstadım. Buradan platin alınır mı?

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goktugaytug ()

Aynen gümüşü 6.60dan verdım platın 308den aldım 303den az balı ful yapaydım gümüşten kaçan platınden alırdım

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hocam platinleri yerıne koyamayacagız:)

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Aynen hocam fırsat bitmez yakın zamanda döneceğini düşünüyorum alana satana bereketli olsun daha senenin ortasındayız ne dipler ne tavanlar görürüz inş

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bankalar sözde müşteri dostudur ama en çok zararı müşteriye verende kendileridir kuzuya sormuşlar en çok hangisinden korkarsın kurttan mı insandan mı kuzu cevap vermiş insandan diye kurt açıkca düşmanlığını yapıp boğazlıyor ama insan öyle değil hem dost görünüyor hemde bir güzel midesine indiriyor bizi bankaların yaptığıda aynen bu şekildedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

:)) o dost maden den alım yapıcakmış direk işlem görmemiş halde madenlerin kampanya yapmasını bekliyor şuanda hocam

kardankadın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Valla kardeşim al sat riskli şuanda al yat en mantıklısı

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hayırlısı hocam inş beklenilen fiyattan alım yapılıp istenilen fiyattan çıkılır biraz daha sabredelim bakalım şartlar oluşursa alım yaparız yok oluşmassa paramız cebimizde kalsın kaptırmayalım bankalara

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Aylardır bekliyorduk hocam onslar 1850/1900lere çıksın diye hatta bir yıl oldu nerdeyse bence olaya böyle bakmalı. umarim duserde parçaları yerine koyarız. zaman al yat zamanı hocam Haziran temmuz buralar yüksek yerler

1BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Cabuk çıkmadımı sizce hocam martta çıkıs başlamış şuan mayıstayız 2 ay gibi kısa bir süre 10 ay stabil kal 2 ay tavan yap bence anormal bir hareket

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Çok zor bir durum hocam terste kalmak kendi paranızla bir dünya sıkıntıya girip piskolojinizi bozuyorsunuz kurtarayım derken dahada ister istemez batıyor yanlış hamlelerle sonuç zarar üstüne zarar sizin yine ekranı kapatma imkanınız mevcut ya birde vade sıkıntısı olanlar neler çektiler bir dönem

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Valla hocam vade sıkıntısı yoksa ve ve elinizde üründe varsa şu ortamda en güzeli nasibe razı olup al sattan bir müddet uzak durmak en doğrusu olur gibi görünüyor yinede son karar sizindir

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Bu onslar çabuk çıkmadı hocam okadar cabuk ineceginide düşünmüyorum ama hayirlsi bende alım için bekliyorum ama şuan gidişat çok yavaş olunca düşmektedir zorlanacak gibi

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

O zamanı yaşamıştım. 6.40 alıp 5.50 gördüm. Uzun süre bakmamıştım ekrana

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Cok dikkatli olunmalı hocam olası bir geri çekilmeler bizler için fırsat olabilir ancak esas mesele geri çekilmeyi bitirdikten sonra tekrar yukarımı çıkıcak yoksa bir alt kademeye inip yatırımcıyı terste mi bırakacak mesele burda trendleri iyi takip etmek gerekir düşünsenize 7.00 üstü alım yapıp 6.30 ları görmesi bunu gecen sene yaşadık 6.80 de aylarca terste bekleyenlerimiz vardı insanlar 6.00 altını bile gördüler malesef

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Sizlere de inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Teşekkürler bol kazançlar hocam

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hocam kesin çıkıcak veya düşecek diye bir şey söyliyemeyiz ancak illaki her yukarı çıkışın bir düzeltmesi beklenir düzeltme den kasıt geri çekilme benim beklentim 7.00 altı bir iniş süpriz sayılmaz ytd

gumuscuanneninbacısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Emeğinize sağlık sn @Kzılhafiye1

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Hocam grafik bilgim yok. gumus bu hafta dusermi. Düşerse kaç tl civarı olur hocam. yardimci olursanız sevinirin

2BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hocam pazartesi itibariyle hissedilir derecede aşağı inişi başlatır biliyorsunuz 1 ay boyunca yukarı zorlayarak geçtiği seviyeyi 3 günde ekarte eden bir ürün bunu defalarca gördük bakalım ilk tepki si nasıl olucak yarın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum