Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 15:41:37
EUR 34.8404 15:41:37
USD 32.4644 15:41:37
ALTIN ONS $2348.7900 15:41:37

Konu: Buda gümüşü acil bakış ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

Gece nasipse görüşmek üzere

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu__ ()

Çok güldüm Hocam ya, harikasınız, ömrünüz uzun olsun.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Onları bende kendime söylüyorum da mesela full de girme diyorum. Bazen kendimi şaşırtıyorum hocam söz dinlemek lazım hayırlısı. Bol bereketli kazançlar dilerim. Emeklerinize saglık grafikleri inceleyim bakım. Akıbetimiz hayrola :) saygılar.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Her zaman iki yöne açın diyoruz parcali islem yapın diyoruz zaten :))

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Bu hiç iyi olmadı kafam çorba oldu :)) sağolun varolun ne diyim :)) devreler yandı benim. Zaten acemiyiz iki yöne pozisyon açmak sağlıklı olacak gibi. Teşekkür ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Kozal yürüdü bugün

ÖzLeMm09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Herkes bekliyorsa ben beklemem ters adamim biraz :))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Evet o zaman bu geceyi kaparsa ustam

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Peki tdi verisi sırasın da çoğunlukla arkadaşlar iyi bir çekilme bekliyor. Sizin görüşünüzü de alabilir miyim?

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

7.20 kapanış mi lazım di yaptını yaptıysa mi alinir:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

2 gün kardeşim 5 lerden 7 ye gelmiş gümüş yön aşagı mi diyelim :))

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Elinize sağlık. Kırılması için 2 günlük kapanış mı beklemek gerekiyor. Yoksa günlük kafi mi yani yön yukarı diyebiliyor muyuz sn @hakan7038

1BeğenmedimŞikayet

Denizzz_ ()

İşte bu sebepten takipteyim :)) Tamam ytd

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can abim, "Yanıbaşındaki komşusu açken tok olarak geceleyen kişi mü'min değildir. ”hadisinde de belirtildiği üzere hep birlikte gülelim, tok olalım, kazanalım inşallah. Sevgiler hürmetler.

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Mesela ben borsada obo oluşumunu çok dikkate alırım genelde çoğu çalışır heleki bizim piyasada.
Günde 1 saatinizi eğitim için ayırın yeter yutupdada var genelde 16 saatlik eğitimler veriliyor 2 güne bölüyorlar fakat biraz pahalı oluyor eğitimden sonra almış olduğunuz eğitimin görüntülerinide tekrar etmeniz için veriyorlar kapsamlı bir eğitim haleku borsa ve emtia piyasasanda iş yapacam diyorsanız gerekli dünya piyasalarının işleyişini daha iyi anlamanıza yardımcı olur borsa hisse alıp satıyorsunuz aracı kurumunuzun veri ekranından faydalanıyormusunuz

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

yok bi kacini birden kontrol ediyorum, genelde rsi stoch macd uclusunu fiboyla destekleyerek zaman zaman da ma 21 50 144 200 ile bakiyorum,

sagol kardesim bilgiler icin, eksik olmayasin

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

artik degerlendirmesi bizlere ait, biz harmani yapalim da nihayi urunu icinden ceker cikartiriz:))

Denizzz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ortam kalabalık, türlü türlü insan var, olabilir. Alıştıktan sonra böyle şeylerin üstünde durmayı bıraktım ben.

Hasan_zng için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kurşun_asker ()

Bu sene 10 tl ye geçerse hiç şaşırmam. Herkese bol kazançlar dilerim.

Kio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_zng ()

Bu kioda celik ve uzala gibi eleştirdin mi hemen engelliyor

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

yazmıştım ama tekrar edeyim kardeşim kısa al satçı isen saatlikleri günlük al satçı isen günlükleri uzun vadeci isen haftalık olarak bakmalısın stoch tek başına bakarsan kısa al sattan çok küçük biplere al sat verir yalnız

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Dikkate almak için ekran görüntüsü aldım. Teşekkür ederim.

Kio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizzz_ ()

Öyle herkesten toplama olmaz ama :)) Her bilgi doğru değildir diye düşünmekteyim.

1BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Dedim ya teknik eğitim ister bununla ilgili yutupda çok video var ama olayı çözmen zaman alır formasyonlarda direnç destek görevi görürler hepsi çalışacak diye birşeyde yok tren takibi ve trend analizi direnç destek noktalarını belirlemek hareketli ortalamalar genelde 20 ve 50 bazende 22 günlük bunlara yaklaştığında rsı ve macd destekliyorsa o bölgeden alım için pozisyon açmak vs çok riske giremem diyorsan trend diplerini bulup alman daha mantıklı ikili dip formasyonu en kolay alım sinyalidir bide hacime dikkat etmek gerekli vs uzar gider

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

geldi Muratim, sana bu kadar zahmet vermeyim, buralari biliyorum, benim icin kistas su,

hangi periyotlari gunluk al- sat icin hangi periyotlari kisa vade icin hangi periyodlari orta- uzun icin gibi, mesela fibo ciziorum, bana cok guzel rakamlar veriyor, bakiyorum donus yerleri vs hepsi yerine oturuyor hemen arkasindan rsi veya stochla ornegin gunlukte desteklemek istiyorum o zaman hangi zaman periyodunu kullanmam gerekiyor sinyal icin,15 dklik mi saatlik mi veya gunluk mu? oralari bilmiyorum, mesela bakiyorum bazen 15 dklik al sinyali uretiyor saatlik ve 4 saatlik sat uretiyor gunluk al hafatalik sat vs... hangisini dikkate almak gerekiyor onu bilmiyorum:))

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

İndikatör isimlerine hiç bu yönden bakmamıştım. Gecenin bu saatinde güldürdün beni kardeşim, Allah ta seni güldürsün, iyi geceler...

1BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Biz ayrilamayizz:)) ayrılmayalım da zaten oyy ölürüm :))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

abi seni kandırdıysalar beni oynatırlar :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

gel dimi mesaj kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

aa pardon o zaman,

iste uygulama kismina kosuyoruz bakalim, el elden ustundur, kimden ne kapabilirsek:))

Denizzz_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Biliyorum bilmezmiyim hiç eller ayırsa bile yollar ayırsa bile :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum