Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:49:39
EUR 34.7748 05:49:39
USD 32.4684 05:49:39
ALTIN ONS $2337.9850 05:49:39

Konu: gümüş ters çanak

hedef ne kadar yukarıya olsa benim için aşağı ihtimali göz önünde bulundurulmalı. ytd

Yorumlar (200)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Dolar niye 8 lira ?

Onslar duserse o kadar endeksler de dusecekse kim ne alacak ?

Onslar duserse o kadar endeksler yukari cikar dxy 96. x leri us10y 1.97 leri gorur dolar da 9.62 olur. Ytd

Sinister03 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinister03 ()

xag 19 dolar alırsak doları da 8 tl civarı düz olarak hesaplarsak gümüş tl 4.88xx yapar hayırlısı olsun.. ytd. (grafiğe göre yorumladım kişisel fikrim değildir).

1BeğenmedimŞikayet

Goktugaytug ()

Aynen öyle elımde platın vardı 334den satıcam dedım satmadım ındı 2gun sonra gene aynı rakama geldı gıttım 50gr bıraktım 50 100tl hesaplarken 290dustu bırde üstüne 333den aldım

teneketrampet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

teneketrampet ()

Emtiyada tecrübe biraz yalan hocam kaç yıldır buna yatırım yapanlar da terste şu anda. Hırslı olmayacaktık azla yetinmesini bilecektik karımızı alıp çıkacaktık. En büyük hatamız zamanında zarar kes yapmayı bilmemek oldu. Cenabı Hak bize tamahkarlığın zararlarını öğretiyor böyle böyle sınayarak bizleri. Sabırla bekleyince inşallah hepimiz tersten kurtulacağız tez vakitte. Bu aldığımız ders de bizleri daha iyi kullar yapacak. Dünya malı dünyada kalacak önemli olan ahreti kurtarmak.

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

LosAnarquista ya söylermisin yanlışlikla engellemişim kendisini. Benim engeli kaldırsın.

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Sizi bilmem ama benim ki tecrübesizlik ve şansızlık.. "kısmetim böyleymiş", " Her şerde bir hayır var", tesellisini kendime veriyorum.

teneketrampet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

teneketrampet ()

Tersi de olabilirdi bir pozisyon aldık Gümüş ailesi olarak ve o pozisyon patladı.

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Göz göre göre lades olmuşuz

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@Zeki2323 bu da ilk hali. Zaman tutmadi fibo dilimlerini ilkinde yanlis aldim zaman gec kaldi

0BeğenmedimŞikayet

givnar1969 ()

Arkadaşa sorarmısınız beni neden engellemiş. hiç muhabbetimiz olmadı.

Angarali06_33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Angarali06_33 ()

Uğraşmaya değmez boşver arkadaşım konforla gitsin

dogrusubende24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bir kac kez dediginiz kisi 9 şubattan beri yuzde 99 her dedigi gelmis bir kisi. Yani 1 kac kez degil.

Bence gunluk takip edin her gun her yazdigima bakin, tutarsiz gordugunuzde gelmediginde yada cok tutarsiz bir sekilde dedigimin zitti oldugunda gelin yazin, diyinki bakin siz bunu yazdiniz bu oldu.

Bu arada 100 tane sey yazarim 90 95 i olur gelip 5 10 tane olmayanida onume sermeyin. Piyasayi ben yonlendirmiyorum.

1BeğenmedimŞikayet

dogrusubende24 ()

olabilir çogu kişinin tahmini bir kaç kez tutabilir

olumsuz eleştiride yapmadım sadece soru sordum

18.7'bana biraz uzak geldi.

şu en son attıgınız yorumunuzu en az 3-4 kere okudum.

önümüze bakmak daha mantıklı.

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Iddiali olan yaziya etiket yapar misiniz ben iddiali bir yazi yazdigimi dusunmuyorum. Kesin gelecek yazmissam o zaman diyin ki cok iddali.

Gelebilir bekliyorum dusunuyorum ihtjmal veriyorum gibi soylemler kesinlik icermez.

Emin olun o tabelada yanma ihtimali olmayan sayiyi oraya buraya yazmam. 1859 da iken ocak subat ayinda kim derdi 1680 gelecek ?

Ben dedim.

Daha 1770 lerdeyken 1890 hedefini verdim ve dedim ki ordan sonra 1770 altina inip hafta kapanisi yaparsa 1560 beklerim yuzde 90 da gelebilir. Bunu 3 ay once soyledim. Lutfen olumsuz elestiri yapmayalim. Tutarsiz yorum yapanlara elestiri yapin.

1BeğenmedimŞikayet

dogrusubende24 ()

benim bu kadar iddalı yorumum olmadı. soruma cevp isterdim

18.7'ler bu kurla gümüş tl 5.10'lara tekamül ediyor :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Buralar gelmeden 32 ustune cikmazsa sizde istifa eder misiniz :)

0BeğenmedimŞikayet

dogrusubende24 ()

merhaba; 18.7- 20.20 ) buralar gelmez ise istifa edermisin?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bende suan ki durumda asagilara inmeden 30 ustune atamayacak gibi goruyorum ama bakalim gunluk yine durumlari degerlendirecegiz.

altin_takipçisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Düşüş geçici bence/o destek lere inmeden sene Başı 29 usd dirençinide hızlıca test edebilir. iyi bezdirdiler milleti yükselceğiné inancımı bir kez daha pekiştirdi bu hareketler allahualem

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Asagidaki beklenti degeri kac.

Ben 18.7-20.20 bandina gelebilir diye dusunuyorum 23.78 altina sarkarsa ama sanki sert degilde yavas yavas gidecekmis izlenimi verdi 23.2 altina indikten sonra belki hizlanir. Ytd

altin_takipçisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

İcber gibi önce aşağı sonra yukarı ciddi iğnelerle bir atak bekliyorum Allahualem

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@altin_takipçisi kardesim bu olusumdan mi bahsediyorsun. Olusursa beklentin nereye kadar inmesi

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben tesekur ederim dogru bi hamle olma ihtimali var. Emtialar yukari yon alirsa. Guzel bir hamle olacak. Kar cepte guzeldir. Allah bereket versin.

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Selam hocam nasilsiniz
Ben bugün 7.29 dan aldiklarimi

7.42den çıkardım cok ac gözlü olmamak lazım diye düşündüm fuul tl deyim yardımlarınız icin teşekkür ederom

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bizde onlarin ne yapmaya calistigini anlamaya calisanlariz :)

Ömer11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Sonuçta kontrol onlarda dostum olurmu olur. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende suan bunu mu yapacaklar diye izliyorum ve ordan kisa yukari hareket var ya. O hareketi uzatip ordan 30 ustune gorurmek tam spek isi ytd

Ömer11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Evet dostum aynı kanaatteyim , ama ben sizin kadar profesyonel değilim. insanları yanlış yönlerdirme olmasın diye pek öngörü yapamıyorum. Ez cümle bu formasyon bozulmazsa aynı kanaatteyim dostum. YTD

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Ömer11 bunu mu demek istemistiniz kardesim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@etacarter dost birde buna alayim :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum