Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0821 11:48:58
EUR 35.2662 11:48:58
USD 32.5681 11:48:58
ALTIN ONS $2357.8600 11:48:58

Konu: gümüş ters çanak

hedef ne kadar yukarıya olsa benim için aşağı ihtimali göz önünde bulundurulmalı. ytd

Yorumlar (200)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Yani yukariya yin alsin once oyle alayim. Buralardan asagi riski varken alim yapasim gelmedi

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Yukarı derken

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Siz engel atıysanız kendiniz engeli kaldıracaksınız. Ama @LosAnarquista_60 engel atmışsa, Los engel kaldırma isteği var.

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Tecrübenin önemli olduğunu düşünüyorum.

Mesela Slave almıyordu o da takipçilerinin baskısıyla aldı. Lion da almıyordu, bekliyordu. aldıktan sonra terse düştü gümüş 7,38'lere çıkınca komple çıktı. Zararına çıkış yaptı. (Ben yükselişe geçtik niye sattı diye şaşırmıştım. O sattıktan sonra düşüşler devam etti.7,38'lere bi daha gelmedi) richi al satlar yaptı. Enson artık almadı. Şu değeri geçmezse düşüş var dedi. Losanarquista_60 hala almıyor kendi teknik analizinden yola çıkarak... vs

Açgözlüydük gibi yakıştırmayı bir kaç kişi yazdı. Hiç hoşuma gitmiyor bu tabir. Bir kez al- sat yapan tok gözlü devamlı yapan aç gözlü, tarzında bir mana çıkıyor. O zaman bu mantıktan yola çıkarsak normal hayatta ihtiyacının fazlası için çalışanlarda aç gözlü. Birikimi olan herkes açgözlü.

Bu mantığa göre birikim/fazlalıklarla yapılan tek al- sat işlemi bile açgözlülüktür. İnsanların karın tokluğu dışındaki her gayreti/çalışması açgözlülüktür.

Bence bu tabir hatalı. Burda bizim yapmaya çalıştığımız adı bu değil. Biraz daha iyi yaşam adına birikimin enflasyon karşısında değerini koruma/artırma çabası. Benim yapmaya çalıştığımın adı bu.

Başkaları ilk dediğim mantıktan yola çıkarak kendisini açgözlü görüyorsa kendisinin yakıştırması. Kendilerine yaptıkları yakıştırmaya da bir şey diyemem.

teneketrampet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Niye kızayımki durum ortada tepeyi tutturmakda bi marifet oldu bende ne hikmetse hayırlısı artık satışta tepeyi tuttururuz bundan sora inşALLAH

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

İnşallah hemşerim

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Hemşerim Gümüş 7.88 çıkınca ben 7.72 aldım birdahada satamadım bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Anladim kardesim insallah biran once zarardan kurtulursun diyelim.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Hemşerim Olcay hocam aldığında bende aldım, kendisi tatile çıkmadan sattı ben yüksekten aldığım için bekledim hatam bu

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Valla olcay hoca ile 2 aydir dusus bekliyoruz alim bile yapmadik olcay hocada daha yeni aldi. Iste satis icin olcay hocayi dinlememisin gibi duruyor.

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Sayın hemşerim daha öncede yazdım Size lion Olcay gardaş dan başkasına bakmıyorum sadece diğerlerine yazıyorum. Ben önceleri sattım terste kaldım, şimdi ise satmadım terste kaldım zamanlama yapamıyorum stres e giriyorum teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Sende oylesin kardesim

Efelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Eyvallah kardesim bastacisin.

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Çalıkuşunun kızmayaçağını bildiğim için Latife yaptım, yanlış anlaşılmasın.

Bahar475055 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Eyvallah kardesim. Sizler gibi guzel insanlari gormek beni mutlu ediyor ve daha istekli analiz yapiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

İnsallah dostum.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben cok bakmiyorum fed e sadece grafik inceliyorum kardesim.

-1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Fiyatlar şiştikçe alımlar azaltır, düştükçe çoğaltılır.
Geçmiş olsun

selcuk0650 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Gördüm yorumunu dostum daha ne diyebilirsin ben anlamadım ztn bu insanlari. Biri çıkıyor hafta sonu makas olduğu için bankalarda gümüşü 7.50den satiyor diye gümüş 7.50 olacak bu hafta diyor o şahısa inanan oluyor akil alir gibi değil. Çokta fazla takma dostum niyetini bilen biliyor ben okuyorum gayette başarılısın seninle düşüncelerim hemen hemen ayni ztn

0BeğenmedimŞikayet

Bahar475055 ()

Bu durum sence komik ve eğlencelimi, gülücük koymuşsunda o yüzden sordum

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Sizde sağolun kıymetli kardeşim hayırlısıyla inşallah herşey yoluna girecektir. ytd

Çalıkuşu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Siz alırken ben satıyorumdum, benim gümüşleri kimin aldığı belli oldu :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Insallah hemserim.

Hemserim sana bi arkadas kardes tavsiyesi. Kimlere sorup islem aciyorsan o kisilere bir daha sorma.

Ons 23.78 e indigi gunden 28.33 oldugu gune kadar hep yukselecek 10 kurus icin al sat yapmadin dedim. Sen altin 5 kurus kar gordun sattin. Kime inandin 3 kurus kar gorunce satan adama.

28.33 den beri dusecek diyorum tehlikeli diyorum. Sen ne yaptin o sira 10 kurus dusup 5 kurus cikan urunu alip al sat yapmaya calistin, niye cunku konustuklarin hic birsey bilmeden bunu yapiyordu.

Bu sitede kimse trader degil. 3 5 kurus karla islem yapan bir gun muhakkat yerste kalmaya mahkumdur.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Allah razı olsun sizde iyiki varsınız cansınız her daim yanınızdayız müsterih olun.

0BeğenmedimŞikayet

selcuk0650 ()

bende gaza geldim, i içimden demiştim oysa fiyat yüksek diye :)

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Tepeyi alım için bekliyor dibide satım için bekliyorum :) panikle oldu böyle alım satımlar :)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Hemşerim bir soru daha sorsam, Fed in olumlu, olumsuz açıklama larını nasıl anlarız

-1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Selamlar,7,69 TL'den terstesiniz, Gümüş almak için tepeyimi beklediniz :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hafta kapanisi bence 25.5 altinda olmasin :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Kardesim yukselirken dusus yazdiginda tasliyorlar. Dustukten sonra o tas atanlar o zaman niye soylemedin diyor.

Soyledik ama sana cazip gelmedi cunku sen mali aldin 9 10 20 daha cazip geldi. O yuzden de sozlere inanmadin. buralara gelince de laf atiyor yine tasliyor.

Dun yazdim 24.5 de grafikle beraber donmesi gerekiyor teknik olarak dondu alacaklar alsin tepki de kalirsa dusecegi yerleri de yazdim. Bak bunu da soylemeyecek o iftira atanlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum