Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 05:15:23
EUR 34.7339 05:15:23
USD 32.5072 05:15:23
ALTIN ONS $2392.1450 05:15:23

Konu: tct

4h kapanışa 50 dk var sanırım döndü 0,068 al yapılır 0,0650 stop 0,09 satış bende yok almayı da düşünmüyorum sadece takip edenler için yapılan çalışmadır.

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Stop: 0.065
Fiyat: 0.063

Bu şekil doğru mu?

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Teşekkür ederim hocam

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

Tmm teşekkür ederim

2BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

tct almak isteyenler parça alımlara başlayabilir

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Tamam kardes kar gitti sadece sorun yok acgözlulük ettim 1.30 bekledim)))

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

:) güzel aferin size hocam ben takip ettiğim ürünlerde yazıyorsam vardır bir sebebi anlık yükselişlere aldanmayın. En fazla kardan olursunuz satın dediğimde satın isterse uzaya çıksın :) biz o an sadece aldığımız küçük kara bakalım

gümüşşşşş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Begendim sağolun)

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

ben 0,0650 yi kıracağını düşünmüyorum ama kırar ise yükseleni kırmış olur buda düşüşünü derinleştirir. Stop neden kullanmıyorsunuz hocam bu iş stopsuz olmaz. Stop zararı kabullenmek değil aksine zararı kabul etmemektir. Doğru yerde yapılan stop her zaman en doğrusudur

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Satmadım kardeş bende 1.12 vardı gider daha diye düßündüm btc de 58 de olunca))

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

toparlar hocam ama dün tronu satmıştık bugünkü düşüşte tekrar aldıysanız kar verir. Dün satmadıysanız da sadece olası kardan olmuşsunuz 1,15 i takip edin kar al yapıp izlemede alın

gümüşşşşş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Ben stop koymuyorum hiç takip ediyorum yani 0.065 olsa geri dönmez mı tekrar tct iyi alıcısı var çünkü tamam emirleri vermiştim zaten hadi bismillah:) çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Bizim tron toparlarmı kardeş

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

0,0680 de gelirse alın sonrasında 0,0660 takip edin altına sarkma yapmazsa hedefi 0,09 stop rakamını da bir kademe aşağı koyun örnk 0,0650 gibi olabilir

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Ozaman almayayım ben değil mi? Zaten zarardayim hocam

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam dikkat edin yinede yükseleni aşağı kırarsa can yakar

rcpsntrk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rcpsntrk ()

Eyvallah merak ediyordum bende. Dün 0.72den satış girmiştim sonra 68den geri aldım. Şimdi 85e koyayım satışı bakalım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum