Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 09:34:34
EUR 34.9660 09:34:34
USD 32.5532 09:34:34
ALTIN ONS $2338.6750 09:34:34

Grafiği gönderen: SLAVE

⭐⭐⭐SLAVE ()
Gümüş

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Edac ()

MashaAllah hocam, bereketli olsun. Hocam usd parite icin bu ons fiyatı uygun mu, ben tl ile işlemi bıraktım, gecen full usd ye geçtim. 25,7 usd ons gelir mi hocam.
Bu arada uc like size bugün, yorumlar icin teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Size demiyorum dakin yanlis anlaşılmasın
Kim istiyo böyle miktarları bu çok çirkin aslında
Bir insana inanmıyorsan takip etmezsin olur biter yâni miktarı öğren se ne olacak eline ne geçicek herkesin malı kendine yani

SLAVE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

Sizin için de aynı cümleyi biz kurmak istemiyoruz hocam söze kanacak bir kisi değilsiniz artık aile ferdi gibi tanıyoruz sitecek sizi ma yinede gitmezsiniz umarım

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hayırlı bereketli olsun . iyi kazanclar . @SLAVE

0BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Tesekkürler üstadım.. Ama destek ve dirençler hakkında nett öngöremediğim için emir işlemi yapmaktan çekiniyorumm. Ama. Bi parça deniyecem.

Volkan59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Dostum emir ile alip satmaya bak. Cok rahat oluyor. Bazen 2 3 kuruş az yada fazla alim satim yapiyosun ama sürekli takip edemediğin dönemde cok işe yariyor

Nakityok için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

bereketli olsun#syn slave...

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Slave hocam bende vergili 6.88 var ne yapmalı

0BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Yorum geldi hocam. Like atfım.

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Abi seni takip eden ediyor. Bilen de biliyor zaten. Bu gereksiz yorumlar karşısında insanin motivasyonu düşüyor. Takmayın basın engeli gitsin abi. Senin üzülmen bizide üzer

0BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Evet hocam full gümüşteyimm.. Ama 6.70 lerden başlayan hükseliş öncesi o fiyatlardan alıp 7.03-04-05 civarkarında satış yaptım. Tekrar 10-15 kruş daha kar alırım die düşündüm ki alacaktım nasip olmadı. Vade sıkıntım yok evet. Sadece gram arttımada sıkıntı oluyo.. Bekliycem o zaman dedipinize göre.. Sizi takipteyim hocam. Sayfa ızı takibe devam.. Teşekkir ediykrummö.

0BeğenmedimŞikayet

yakut280 ()

@SLAVE Şimdi sıra siz ve son kalan birkaç arkadaşta. Size ve diğer ustalara sorulan soruları bir inceleyin, ne kadar bilgisiz tecrübesiz acemiler dimi? Sizleri yıldırmak istemelerinin tek sebebide bu işte. KUcuk küçük taş toplamaya çalışan yatırımcıyı klavuzsuz bırakarak terste kalmalarını sağlamak. terste kalınan bır mal ederi bulunduğu kasa için sıfır maliyetli sermaye demektir. Sadece bu sayfada değil, tüm yorum sayfalarında ustalara sistemli saldırı var. boş vakitlerinizde inceleyin. lütfen moralinizi bozmayın ve laubali olmayın bu tür yaklaşım sahipleri ile. Sözlerim ve ricam nezdininizde tüm ustalara. sevgiler. saygilar.

4BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

Full gümüşte misiniz dostum? Biraz pahalı olmuş ama sizin vade sıkıntınız yok bence bir süre bekleyin derim işlem yapmadan. Bu sıkışıklık biliyorsunuz bir süre sonra kırılıma dönüşecektir. Bakmayın dolardaki hareketlilikten faydalanıp bu yatay süreçte küçük karlar elde etmeye çalışıyoruz normalde bende ayda 2-3 işlem yaparım normalde. Kısa bir süre sonra tekrar 7 ve üzerine çıkacağımızı düşünüyorum. Global olarak dolar aslında düşük şu anda , bizde de mb faiz arttırırsa dolar 8.04-11 aralığına çekildi diyelim olumsuz bir senaryoyla ama o zamanda ons en azından 26.9 a dayanır diye düşünüyorum bu bile ortalama olarak 6.98 üstünü getirir.

Nakityok için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Slave hocam merhabalar.. Gecen günn 6.98 lerden aldım. Yükseliş olucagını öngörerek ki oldu da lakin uykuya yenik düşerek satışı kaçırdım sonra hiç ellemedim. Bi kaçdefa sizi de takip edtyiğim 7 li rakamlardan karsız yarısını çıkacaktım yopunluktan bakamadım. Şuan ne önerirsiniz bana hocam. İhtiyacım var görüşünüze.

0BeğenmedimŞikayet

bulnes ()

Üstadım bundan sonraki için alım hedef ve noktaları neresidir. Genel bir yorum yaparsanız seviniriz.

1BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

Alış değil, satış dostum.

bay_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bay_x ()

694 den alım yaptınız yani helal olsun

2BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

Evet çok değerli bir arkadaşımızdı @Murattaner keşke tekrar dönse aramıza. Anlık faydalı bilgiler veriyordu.

yakut280 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhanabi ()

Çok yaşayın kardeşim...

0BeğenmedimŞikayet

yakut280 ()

MuratTaner ayrılırken yazmiştim. bu iletiyi sayin SLAVE.

8BeğenmedimŞikayet

yakut280 ()

Murat by aslında herşey sistemli. Arada sırada gelip laf çarpanlar, hakaret edenler, sürekli bezdirme yıldırma politikası güdenler, sadece size değil burdaki tüm üstat lara aynı aksiyon içinde bazı gruplar. Amaç ise çok bariz. Burada birşeyler öğrenmeye, sizlerden feyz alarak strateji geliştirmeye çalışan küçük yatırımcıyı pusulasız bırakarak şaşkın alsatlar yaptırmak. Kararınıza elbette saygı duyarım, lakin tabelalarına sizden önce pes ettirdikleri nice ustalar gibi skor yazdırmayın. Selamlar.. Saygılar.

https://altin.in/yakut280

3BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam aylardir birlikteyiz. Neden polemige girip tahrik etmelerine izin veriyorsunuz. Sizi diger bi cok insandan farkli kilan yonunuz anlayisiniz ve empati kurarak insanlara yaklasmaniz. Bence bu tarz durumlara hic girmeyin

1BeğenmedimŞikayet

İlhan66 ()

Hocam biz sizden razıyız.
Yorumlarınız çok değerli
Bizleri bilgilerinizden paylasimlarinizdan mahrum etmeyin.

1BeğenmedimŞikayet

bulnes ()

@SLAVE üstadım seni sürekli takip edenlerdenim. Ben şahidim önceden hedef noktaları veriyorsun. Çoğu zamanda anlık aldım sattım mesajlarınıda yazıyorsun. Ben bazen bazı noktaları kaçırsamda ve senin özel alım satım rakamlarının aynısına ulaşamadığımdan artık senin hedeflerinden 3-4 kuruş fark ile hedefleyip alım- satım yapıyorum. Bende dün vergi dahil 6,88/6,84 ile 2 parça alım yaptım ve bugün bu 2 parçayı 6,96 ile sattım. Allah bereket versin. Sizden de Allah razı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Şu sitede görüşlerine deger verdigim 3 4 kişiden birisisin. Lütfen paylasimlara devam et.

1BeğenmedimŞikayet

Su_0306 ()

Bunu yapmak zorunda hissetmenize üzüldüm çok kısa süredir bu sayfadayım ama tavrınız sorulara cevap veriş tarzınız çok güzel, Allah kazancınızı daim etsin kendinizi üzmeyin.

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

Hayır hocam sizin üzülecek bir durumunuz yok utanması gereken sizi tamimadan takip etmeden itam da bulunanlarda buranın yarış pisti olduğunu sananlarda. Sizi en az 1-1.5 senedir takip ediyorum bir gün bile görmedim ben atıp tuttugunuzu hep en kotu ihtimalle olacak senaryoyu cizdiniz ha bazen alıyorum satıyorum yazdınız bazen de işlerim var burada olamazsam buralardan alabilir satabilirsiniz dediniz ben şahidim. Ben siz gibi çok az kişiyi takip ediyorum gümüş sayfasını sadece ons bakmak için aciyorum Allah razı olsun tekrar

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

Bu sayfada çoğu hocalari takip ederim bilgi edinmek guzeldir ozellikle sizin çizginizi çok begenirim seviyeli yorumlarınızı zevkle okuyorum iyiki bizimlesiniz siz yolunuza devam edin faydalanmak isteyen faydalanır

1BeğenmedimŞikayet

GhostStreet ()

Slave ustam sizi bilen takip eden biri olarak söylüyorum sayenizde uzun zamandır kazanıyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Ericcantone ()

Dostum biz seni biliyoruz zaten, kıymetli zamanını seni takip edenler için harca. Kim neye inanmak isterse ona inanır. Sayende kazandik ve kazanıyoruz da. Allah razı olsun. Hayirli iftarlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum