Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 06:18:45
EUR 35.0589 06:18:45
USD 32.2678 06:18:45
ALTIN ONS $2376.7000 06:18:45

Konu: Bune şimdi of of

ELVS ()
Bitcoin

Yorumlar (73)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Evet oluyo onlar

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Ani düşüş artışlara alıp sattırmıyor paribu kapatıyor hemen sistemi o yüzden binanceye geçtim

atmetmuti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Oraua niye geçtin ki abla

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Ben binanceye geçtim ama az birşey var yine paribuda. üzülüyorum tabi ama daha kötüsünü görünce insan haline şükrediyor ya tamamen kaybetseydik bizde thodex kurbanı olabilirdik düşünmek bile istemiyorum o yüzden rahatım

0BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

binance de cüzdan da yazıyor netten araştırabilirsin

ELVS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Abla şaşırttın beni bu thodex olaylarından sonra ben senden daha çok çok büyük bi panik bekliyodum sende paribudasın diye hatırlıyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

By_dolarEx ()

Coin transferi yaparken ağları kontrol ediniz aynı ağda gönderilmesi lazım. Önce az bir miktar transfer edip emin olabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

ELVS ()

Abı becemedim pazartesi bi arkadaş var yanına giderim olmazsa ozamana kadar batmaz işallah ne dıyım

Adaletsiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

coin gönderme içinmi

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Yorumum geldimi ELVS

0BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Valla 30 kere yazdım sana :) yapanlar bile oldu bu arada... site yazdıgım bişeyleri yasaklıyor heralde

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Tamam atalım beraber coin aşama aşama gidelim aç iki sayfanın cüzdan kısmını hangi coin aticaz ne var sende

0BeğenmedimŞikayet

ELVS ()

Actım da coın tranferi beceremedim tl ye gecınce parca parca aktarcam şimdi bianceye nasıl para yatırcaz bende zirat var ordan arılıyomu?

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Hallerin mı açma işini

0BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Binance cüzdana gir ve yatırmaya bas. Elindeki coini seç orda cıkan ağlardan birine tıkla ve bağlantıyo kopyala. Buraya kadar tamam mı?

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Ablacım inan baya toparlandım içimde sebepsiz bi rahatlık oldu inşallah düzelecek belki dahada düşecek göze aldım 2 ay zaman verdim kendime o zamana kadar yükselmezse o zaman üzülürüm ama yine satmam şimdi iyiyim birşey hep yükselmez düzelecek burda hepimiz rahat bir nefes alıcaz

0BeğenmedimŞikayet

ELVS ()

Abım hakkını helal et senın profıldeyım nerde yazıyo baştan sona baktım göremedim yorumlardamı

DoğukanG06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınar21 ()

Teşekkür ederim bilgiler için

Zeyveli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Yoo binance ile aynı rakamlar suan

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Ablam moralini diri tut kısa zamanda 60a geçecez inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Zeyveli ()

Ben attığımda transfer komisyonu yoktu ama 2-3 gün önce bi bildirim geldi galiba artık komisyon olacakmış. Zaten BinanceTRden atıyorum artık

Pınar21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Btcturk de teter çok düştü sebebi millet parasını başka borsalar çekiyor olabilir mi Doğukan

0BeğenmedimŞikayet

Pınar21 ()

Peki komisyonu coinlerden azaltarakmı alacak çok sordum kusura bakmayın

Zeyveli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sufi123 ()

Hangi borsayı kullanıyorsanız orada ki cüzdan kısmında çekme kısmına gelip elinizde bulunan coinin çekme kısmında bulunan adresi kopyalayıp binance de yatırma kısmına gelip o coini bulup yatırma kısmına yapistiracaksiniz. Bu işlemi yaparken altta yazılı olan ağ kısmının aynı olmasına dikkat edin sonra size gelen mesajı onaylayıp göndermiş olacaksınız binance hesabınıza

0BeğenmedimŞikayet

Karadayi_akrep ()

Siz coin atin coin gecer veya usdt ye cevirin usdt gecer tl binancede gecmez

0BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Yazdım ya sana coin transferini bak profilimden

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Araştırmacı olsam da hiç birine güvenmiyor kefil olamıyorum. Bak ünlü E. Ö. az reklamını yapmamıştı bu Thodex in... Bitexen de çok reklamı oldu bir aralar ama alayına güvenim yok üstadım. Aynen çok dikkatli işlem yapmak lazım transfer yaparken. Dikkat ettikten sonra sorunsuz halledersin inşallah diye düşünüyorum lakin ben bitexen tecrübe etmedim o yüzden bilemiyorum işin açığı. En eskisi btcturk diye orayı kullanıyorduk onlarda da problem oluyor zaman zaman.

0BeğenmedimŞikayet

ELVS ()

Abi coın göndercem de adres ıban neyse nerde yazıyo bulamadım

0BeğenmedimŞikayet

Zeyveli ()

Tl olarak da geçmez dolar olarak da, coin olarak geçer. Binancede usdt olarak satarsın, sonra onu tekrar tlye çevirirsin.

0BeğenmedimŞikayet

ELVS ()

Acrım bitexenden yolluycam ama biancede hesap nosu nerdenyazıyo yanı iban tarzı bişey nerde yazıyo neye göre göndercem

Adaletsiz için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum