Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 17:28:47
EUR 34.9657 17:28:47
USD 32.5350 17:28:47
ALTIN ONS $2324.9100 17:28:47

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

sevg ili dostlarım ELLİOT dalga prensibi ile olası bekletti grafiğimde 27 nisan dolunayı sonrası sert bir C dalgası ile bekliyorum, gönlümüzün baharı da açsın artıkın deme zamanı , Bakalım neler olacak ...Sevgi ve hürmetlerim ile

Yorumlar (144)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Gümüş hareketi ile çok yüksek oranda Korele seyir ediyor

derinf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Tmdir abi eline saglik insallah alacaz

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derinf ()

Takibi nereden yapabiliriz

0BeğenmedimŞikayet

derinf ()

Teşekkürler hocam düşüş yükseliş gram gümüşe göremi çıkıyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

evet kardeşim

derinf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derinf ()

Hocam vâkıf bank ta var gmtr. f diye 45.85 bu değilmi

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Hocam dolar dayım nereye kadar gidebilir

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Alım için mi

SATIŞ için mi hocam

Saygılar doktorum

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

ben dolar bazlı işlem için 26-29 Nisan arasını dolunay fırsatı olarak görüyorum

uluçınar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihani ()

Hangisinde var abi... Ehven- i şer nevinden bilinen bankalarda var mı

0BeğenmedimŞikayet

uluçınar ()

Evet kardeşim son 2 ayda gümüşün kazandırdığını hiç birşey kazandırmadi. simdi sayın Dr. nezaman dusurecez bu gümüşü biraz daha ekleyelim yola devam edelim.

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

ben en çok işlemi GMSTR üzerinden yapğıyorum , en karlı işlemim 6 aydır bu

Horozigo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

küveytte yok kardeşim

Cihani için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

salı çarşamba dip sonra C dalgası yukarıya olmalı grafiğe göre

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Gümüşfon yk kuveytte altınfon var

Cihani için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihani ()

Abi bize de öğretin.. Küveytturkte varmı gmstr.. Hesabı nasil açılıyor bir türlu yapamadım

0BeğenmedimŞikayet

Horozigo_ ()

Hangi banka üzerinden gmstr fonu alıyorsunuz. Ons üzerinden mi işlem yapıyorsunuz..

Birde Hissesi üzerinden mi yoksa buradan Gümüş tl üzerinden mi işlem yapmak mı kârlı

0BeğenmedimŞikayet

Kendi_gelen ()

Ya ne üstadı sende tamda bulmuşsun üstadı

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Abi sali gibi o zmaan bi 25 gororuz demi dolunay etkisiyle sonra C dalgasi ons bazli alim yerimiz neresi olmalo sencd

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat sizin beklediginiz dusus yasanmadi 6.20 .25 bekliyordunuz olmadi bende almadim dusus olacak diye kaldik yaya

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

doları görüyorsunuz 8.05-8.35 arası dolaşıyor , çok zor tl bazlı tahmin

NEW_GOLD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NEW_GOLD ()

Teşekkür ederim TL bazlı alım beklentiniz nedir peki

0BeğenmedimŞikayet

Rüya_87 ()

Anladım çok teşekkür ederim kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

o zaman net söyliyeyim 8.35 üstü dolar varken ben alım yapmayı çok riskli buluyorum , mayısın ilk haftasında TCMB yeni faiz kararını açıklayacak , o belli olmadan ters köşede klamak istemem şahsen

Rüya_87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüya_87 ()

Reel değerler bizim piyasa için maalesef geçerli değil ozaman dolarda mi beklemeliyim sizce onsta düşüş olursa parite yaparım sadece fikrinizi merak ediyorum dolar içinde yukarı sanırım beklentiniz sorumluluk bana ait

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

aynen öyle kardeşim , dolunay tesiri bugün başladı 29 nisana kadar da devam edecek

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tunahan hocam dolunaylarda düşüş bekleniyor doğru mu

27 nisan ve bir iki gün öncesi ve sonrası dahil mi tarih olarak ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Rüya ben zaten alım satımı genellikle dolar ile yaptığım için ons fiyatına göre hareket ediyorum , TL bazlı önerilerim havada kalabilir , çünkü dolar 8.35 lerde dolaşıyor şayet burayı kırarsa önümüzdeki hafta hedef 8.50 olur , oysa reel değeri 7.70-7.75

Rüya_87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüya_87 ()

Sa abi şu anda tamamen tlde beklemedeyim dolunay döngusu grafiginizde baktım ozaman kadar sizce beklemede mi kalmalıyım ne tavsiye edersiniz bana Gr azaltmak istemiyorum yüksekten girip doların ne olacağına belli değil güvenemiyorum pek Kuveyt bankam hafta sonu için yatırım fonu sizce mantiklimi hangisini seçmeliyim hicde girmedim bu zamana kadar boş durmaktansa oraya minkoysam diye düşünüyorum fikrinizi belirtirseniz çok sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

o da mümkün hatta benim beklenti üst B dalgası başlangıç sınırı 27.100 , bunu da GARTLEY formasyonunun fiibo 0.618 seviyesi ile tespit ettim , yayınlamıştım , profilimde grafiklerde var

Çarmıklı için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum