Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 01:03:25
EUR 34.8160 01:03:25
USD 32.4483 01:03:25
ALTIN ONS $2319.7300 01:03:25

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

sevg ili dostlarım ELLİOT dalga prensibi ile olası bekletti grafiğimde 27 nisan dolunayı sonrası sert bir C dalgası ile bekliyorum, gönlümüzün baharı da açsın artıkın deme zamanı , Bakalım neler olacak ...Sevgi ve hürmetlerim ile

Yorumlar (144)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

_silverfish ()

Sayın hocam dolar grafiginizi atar mısınız rica etsem düşüş bekliyoruz gelmiyor rsi aşırı alım bolgesine geldi inmiyor ne olacak dolar nereye gelirse alım yapılabilir

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

afilliyalnızlık ()

Tamam teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

C dalgası başlarsa alım yspma fırsatı vermeden yükselir

gumuscuanneninbacısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

8.30 üstü dolar varken , mayıs ilk haftasında TCMB yeni faiz oranları açıklanacskken ben alım yapmaktan çekinirim, başkaları farklı düşünebilir

Zararkes__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Hocam grafik ve analizden anlamadığım için soruyorum. c noktası gümüşte düşüş olucak anlamındamı yoksa yükselecek anlamındamı. alım fırsatı verecek mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Abi full tl deyim. :) gram gümüş de alım rakamları nereler olabilir?

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

TL ile yorum yapmıyorum, daha doğrusu TL hareketleri doğru yorum yapmagı engelliyor o yüzden ons bazlı yorumlar doğru yorumlardır, banyoya git gel arası dolar fşyat değişirken ne diyebiliriz ki

Glun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Temel analiz ile teknik anslşz beraber değerlendirilir, konjonktür doların 8 altına inmesi için uygun değil

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Glun ()

Peki alım için hangi rakamlar değerlendirilmeli?

0BeğenmedimŞikayet

Krşt ()

Selamünaleyküm hocam hayırlı geceler hayırlı ramazanlar tlde kaldık neyapmamız lazım sizce.

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Haftalık grafişin beklenti süresi 3-6 aydır kardeşim

afilliyalnızlık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

afilliyalnızlık ()

Bu haftamı geçerli dediğiniz hocam

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Günlük gümüş grafiğime bakarsanız gümüş hala düşen regresyın kanalının üst bandına kıyamadığını görürsünüz, bugğn paylaştım

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Yani 8.0li rakamlar beklemtisimi onumu kastediyorsunuz sayın hocam

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Bağımlılık yapıyo burası ve bu işlerle uğraşmak o yüzden bırakamıyosun :)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Şuan trend yükseliş yönünde düzeltme nereye kadar gider sizce ytd

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Borsadan çıkan yabancıya ucuza dolar kaptırmamak prensibi gereği dolar da beklentimiz ertelendi, piyasa ile inatlaşılmaz , onun prensiplerine göre hareket edilir

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şükran_ ()

Hocam hoşgeldiniz teşekkür ederiz. Bilgiler için

0BeğenmedimŞikayet

Mete_mete ()

Hocam müsaadenizle bişi sormak istiyorum gümüş fon diyelim 45.850 aldık 10 bin TL aldık 46 300 sattık tahmini ne kadar kar bırakır biraz uzun oldu kusura bakmayın

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Hocam selamlar GAP'tan sonra 6.25 den 6 ya kadar düşüş var demiştiniz ekran 7.02 çok değil 20 gün öncesi ytd

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Doğru söylüyorsun da gel de yap bunu , heyecan olmadan yapamıyoruz

Salih_C için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Teşekkür ederim. Sonradan gördüm dikkat etmemişim kusura bakmayın.

Bol bereketli kazançlarıniz olsun..

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Hocam bu geri çekilme gümüş ons için değil mi usd ile alakası var mıdır

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Benim grafiğmde A bitti B geri çekilme dalgasındatız bu yüzden salı çarşambaya kadar bir düşüş sonra sert C dalgası ile yükseliş olmalı

Ekonomikss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

ee biz o zaman niye sitrese giriyoruz ki gir buralardan 2022 ye kadar kapat ekranı keyfine bak :))

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

En iyi teknikle çizilen formasyon dahi %70 çalışır benim beklentim yıl sonu 50 $ yani büyük çanak bu yıl tamamlanacak kaymağı 2022 2023 e kalacak

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Dolar misaş 8 desek ons 48 se 12 yapıyor iştah kabartıcı bi rakam gümüşü burdan hatta 8 lerden bile alsan bu rakam gelicekse üzmez

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

C dalgası başladımı şuan yoksa bir geri çekilme daha bekliyormusunuz? tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Haftalık grafikte bayrak fırmasyonu var , formasyon hedefi 48 dplar

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Peki gümüş ne yapar yaza kadar tahmini en yüksek nereyi görebilir?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum