Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0736 17:21:15
EUR 34.9597 17:21:15
USD 32.5408 17:21:15
ALTIN ONS $2323.5250 17:21:15

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

sevg ili dostlarım ELLİOT dalga prensibi ile olası bekletti grafiğimde 27 nisan dolunayı sonrası sert bir C dalgası ile bekliyorum, gönlümüzün baharı da açsın artıkın deme zamanı , Bakalım neler olacak ...Sevgi ve hürmetlerim ile

Yorumlar (144)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ogretmenNil ()

Borsanin toparlanmasi uzun surmez diyorlar. Yakin zamanda toparlanir herhalde. Ytd

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Hocam şimdi dijital paralardan çıkışlarla . bu akşamki MB başkanı
Çok ciddi paraların dışarıya çıktığını açıkladı bu dolar yükseltir düşüncesindeyim.. ben olumlu birşeyler olur diye ucuza aldığım doları 25,90 gümüş e parite etmiştim bugün. fakat doların yükseleceğini düşünüyorum ytd

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

ABC nin gerçekleşmemesi ihtimali yok çünkü Elliot 1,2,3,4,5 düşüş beşli dalgası yaşandı ABC bunun düzeltmesidir ve de C dalgaları hep keskin olur sert olur, Mayıs yeni ayı ile yeni yükseliş trendini ancak global çok kötü bir haber , olay engelleyebilir

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Yaza kadar gram altın herşeye rağmen eski rekorunu egale eder , herşeye rağmen

Glun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Anladim. Peki ABC formasyonunun gercekleşmemesi yani iptali için ne gerekir. Nereden anlarız. Yada gerceklesecegini nasil ayirt ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Emeğinize sağlık. Bende aynısını düşünüyorum bir düzeltme yapmalı 26.54 gibi bir yükseliş ardından 24.80 e bir geri çekilme.

Bakalım neler olacak izleyelim görelim:) ytd

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Borsa toparlayınca, borsadan kaçan yabancıya ucuz dolar satmamak temel prensip

ogretmenNil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Glun ()

@drtunahan bey gram altin icin beklentiniz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Sayın hocam gümüş Ons sizce ne olur teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Yoo C dalgası serttir ve artış yönünde bu grafiğimlzde

YE06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ogretmenNil ()

Siz dolarin dususunu nezamana bekliyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Hatalı durum değil döviz varlıklarına yatırım yapsa reel getirisi olacak , bugün elinizdeki dolar 100 kg peynir alıyorsa dolar iki katına çıksa gene 100 kilo peynir alınır eldeki dolar ile

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Grafige gore yukselis sanki

YE06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YE06 ()

C dalgası düşüş beklentisi mi oluyor hocam. selamlar..

0BeğenmedimŞikayet

Atilla5541 ()

Merhaba hocam alım fırsatı vermeden mi bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Sayin hocam hayırlı akşamlar tlde bekletmeyi hedefleyen bir mb izliyoruz. tlde beklemeyip elimizdekinin erimesinin önüne geçmek için usd deyiz yatırım kısmı eyvallah yukarı atınca çok şükür bir miktar kâr yazıyor hiç birseye gerek yok zaten bir haber akışı sıcak gündem ile bir yerelere geliyor hatalı bir durum varmı sizce burada izniniz olursa sormak isterim

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Çok dogru sn tunahan ve sadece bilinen ytd

0BeğenmedimŞikayet

ogretmenNil ()

Altinlarini satar ve dolar dusebilir diyorsunuz yanlis anlamadiysam?

5BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Daha önce de söyledim sadece döviz tutmayı yaturım kabul eden dostlarımız var onların moralimi bozmak istemem , dolar grafiğim hala 8 altını gösteriyor , TCMB dünyanın en büyük 11 altın rezervi sahibi dostlarım , istese piyasayı sallar örneğin Kasım altın onsun sert düşüşü hatırlayan varsa TCMB Major satıcı idi , şubatta da sattığının büyük miktarını ucuza geri aldı

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Dolar mutlaka manyetik çekim alanına dönecek derdi bir üstadımız

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ogretmenNil ()

Evet gercek seviyeleri oralar da, oraya gelmesi ihtimali var mi sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Fukurt44 ()

Doktor bey helal olsun mesleki yogunlugun icinde bu denli grafik çizecek kadar kendinizi geliştirmişsiniz helal olsun alkışlıyorum...

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Usd yi tlye cevirelimmi yani hocam

4BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Doların reel değeri 7.70-7.75 , bunun üstü köpük , o köpük gün gelir küçük yatırımcının cüzdanında alınır

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Hocam 12 nisandaki yeni ay zamanındada dediğiniz değerlere denk geliyor gibi
Sizin gann analizlerinize göre takip ediyorum
Varolun hocam

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Ons bazında 24.700-25. ? arası rakam daha aşağısı olmamalı çünkü A, B, C düzeltmesinde B dalgası Anın getirisini en fazla %50 si kadar olabilir

0BeğenmedimŞikayet

ogretmenNil ()

Dolunayda hersey tam tersi isliyor dimi? Dolar dususu olursa eger, kaca kadar bekliyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Anladim. Mantikli strateji. Peki Dolar 8.30 kabul edersek şayet (şuanda kaufman 8.30) 26-29 arasinda beklediginiz dolunay dususunu gramtl olarak nereye kadar bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Emptia fonları diğer fonlar gibi gelirin %10 kadar vergiye tabidir fakat günlük dl sat makas farkı 0 olduğu için her halükarda siz kazançlı olursunuz, ben uzun vade gümüş portföyüne sahip olsam da esas kazancı GSMTR fon alım satımı ile yaptım, hatta 1 ay önce bütün stoğu 7 bantlatında satarak tamamen günlük işlemlerle yola devam ediyorum, 26-29 Nisan dolunayı tesşr günlerinde dolar kuru müsade ederse alım yaparım dolar 8.30 üzeri ise uzak dururum

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Vergisi varmi bir de vakifkatilim mi vakifbank mi hangisinden alabiliriz sayin hocam? Usd den etkilenmiyoruz degil mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum