Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0691 16:24:57
EUR 34.8653 16:24:57
USD 32.5905 16:24:57
ALTIN ONS $2380.3750 16:24:57

Konu: Gümüş ons g. Kelebek

Daha önce drtunahan hocam ile de paylaşmıştım tekrar atayım ytd olmadan. İlk hedefi 0.382 olan 26.20 gelmek üzere, 2.hedefi 27.70 civarı dır. Bundan sonra düşüş beklenir lakin düşmeyedebilir. Yeni formasyonlar oluşabilir. 27.70 0.618 olan seviyesidir. Ara hedefleri alabilir yahut %100 ve daha fazla hedefine yürüyedebilir. Yandaki fibo seviyelerini takip edebilirsiniz. Geçen hafta belirttiğim gibi şu an 25.20-26.20 bandındayız... Yt olmadan fikirsel amaçlı...

Yorumlar (420)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

eyvallah hocam hep beraber

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. üstadım teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

Orhanabi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şöyle güncelleyim. 30 dklık grafik üzerinden. Saat farkı da oluştu zaten.

1BeğenmedimŞikayet

Orhanabi ()

Like size kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

emeğinize sağlık

10BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın. Gümüş ons 26.20-30 bandı iyi bir destek 26.95-27.08 bandı güçlü bir direnç. 26.20 altında kalırsa 25.90-80 daha aşağıda 25.20-30 bandına kadar dip var. Üzerinde kaldığımız sürece yine 26.60-70 sonrasında 26.90-27.08 aşarsa 27.30-40 ve en nihayet bu grafiğin ana hedefi olan 27.70-28 bandına kadar tepe yapabilecektir. Şu an göstergeler en dipte alım bölgesine ulaşıyor gibi görünmektedir. Lakin böyle günlerde sinyaller yanıltıcı oladabilir.ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ve dediğimiz gibi de oldu. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

336 demek istediniz hocam :)) 330 derken tabi 330 ları gördük o günlerden Platin enfes gidiyor maşallah :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet hocam iyi hatırlıyorsunuz güzel eleman cidden şimdi 330 bile gördük maşallah :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş biliyorsunuz ben 30.5-31 üzeri aşılmadan girmeyi düşünmüyordum hala düşünmüyorum hocam ama Platin 240 TL den beri zaman zaman al sat yaptığım ve takip ettiğim bir emtia ve ciddi iyi de gidiyor. Hatta sizle ilk Platin konuştuğumuz seviyelerdi yanlış hatırlamıyorsam ve 315 seviyesini falan söylediğimi hatırlıyorum :))
Sanal varlıklar tercih meselesi hocam tabi çok oynak oluyorlar aşırı riskli. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Fazla yoktu aslında hocam ben daha çok sanal varlıklarda olduğum için ama yine de kar nasip olması güzel :) sepette olması hiç fena bir emtia değil :))

0BeğenmedimŞikayet

Elbetbirgüngelir ()

Anladım platin ile ilgili fikirleriniz nasıl

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok çok teşekkür ederim değerli dostum Allah razı olsun. İnşallah istediğin gibi olur bereketli kazançların olsun

İBRAMÇAVUŞ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İyi maşallah hocam bereketli olsun güzel seviyelerdwn göndermişsiniz bence :)

0BeğenmedimŞikayet

Elbetbirgüngelir ()

Düşüş olurmu sizce Ravza hanım

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam :) sizin ne durumda

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu yanıt sana çıkmadı mı kral @İBRAMÇAVUŞ

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. kral :) 26.65 26.70 26.75 seviyeleri üzerinde kaldıkça. Öncelikle 27.30-35 sonra grafiğin asıl ana hedefi 0.618 seviyesi olan 27.70-27.90 bandı bir yere yürüyüp sonrasında düzeltme bekliyorum. Ama olmayadabilir bakmak lazım o durumda... ytd
Alta inerse yine 26.20 şimdilik dip seviye ve fakat duruma göre yine değerlendirmek lazım. ytd

İBRAMÇAVUŞ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum