Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0717 17:05:10
EUR 34.9027 17:05:10
USD 32.5433 17:05:10
ALTIN ONS $2319.3700 17:05:10

Konu: Gümüş ons g. Kelebek

Daha önce drtunahan hocam ile de paylaşmıştım tekrar atayım ytd olmadan. İlk hedefi 0.382 olan 26.20 gelmek üzere, 2.hedefi 27.70 civarı dır. Bundan sonra düşüş beklenir lakin düşmeyedebilir. Yeni formasyonlar oluşabilir. 27.70 0.618 olan seviyesidir. Ara hedefleri alabilir yahut %100 ve daha fazla hedefine yürüyedebilir. Yandaki fibo seviyelerini takip edebilirsiniz. Geçen hafta belirttiğim gibi şu an 25.20-26.20 bandındayız... Yt olmadan fikirsel amaçlı...

Yorumlar (420)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de size kadir geceniz mübarek olsun diye yazmıştım hocam düşmedi belki de :) pek giremiyorum bu günlerde uzaktan takip edebildiğim kadar. Teşekkür ederim siz de iyisinizdir umarım :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aleyküm selam dostum teşekkür ederim bilmukabele. Hayırlı günler ve Kadir gecen mübarek olsun. Tron dip yaptıktan sonra hızlı şişmişti. Asıl patlama yapacağı zamanı bekliyor bana göre fazla kalmadı diye düşünüyorum. Eth alıp uzun vade güzel getiri sağlanabilir al sat da yapılabilir fikrindeyim. Lakin al sat için ben düşük katsayılı olanları daha çok tercih ediyorum. Doge diğerleri düşerken hep yol alıyor aslında güzel seçenek onun da yolu var diye düşünüyorum. Diğerlerinden link Neo dash uzun vade olarak takip ettiklerim. Kısada tron xrp ve ankr var şimdilik. Yine grt bat ve mana da takipteyim. Şu an al sat için ankr, tron, doge ve btt en çok takibimde olanlar. Ancak çalışma yapmadım detaylı. ytd

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derbeder1 ()

tl de misiniz

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Evet sayın hocam bende küçük küçük işlem açıp kaoattim haftaya durumlara bakacağım bayram öncelerinde bir düşüş oluyordu takip edeceğiz inş

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Bu hafta için platin ve gümüş almadınız herhalde hocam

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Selam dostum günün hayra çıksın . Coin piyasasını takibe devam mı ? Bugün tron özelinde % 10 gibi düsüsler yaşandı. Hızlı al sat için coin takibi tavsiyen var mıdır ? Bugün uygulamayı indirdim biraz kurcalamak istedim doge coin ve ethereum için çok güzel analizler gördüm ama takip etmemi tavsiye ettiğin coin var mıdır :) Al- sat tavsiyesi istemiyorum takip için coin önerisi bekliyorum :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlı sahurlar hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam uçsunlar inşallah çok kaldı kozada :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kelebekler uçmuyor diyen arkadaşlar bir kez daha düşünsün. Grafiğin asıl hedefi 0.618 seviyesi olan 27.70 ama 27.90 hatta 28 lere taşma olabilir. Sonrası nasip. Devam eder yükselir mi, yoksa artık düşüş mü olur yeni bir fm mi oluşur... Normalde düşüş beklenir bu hedeften sonra... Ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah herkes kazanır kimse zarar etmez

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Haklısınız inşaallah yarın yükseliş olur bari de sonra düşer herkes için hayırlısı ne diyelim ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani cuma ve pazartesi özellikle en ilginç yükseliş yahut düşüş olabiliyor genelde. İstisna bazı günler oluyor hafta içi ama genelde pazartesi ve cumalar önemli oluyor

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üstadım çok teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Aynen bu gün rin tin tin hiç dünki heves yok

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Kıymetli kardeşim emeğinize saglik

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ediyorum Çakıl Çakmaktaş hocam :)

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

Ekonomikss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sonrasını pek takip edemedim ama galiba çok değişmemiş yine aynı dar aralıkta git gel devam etmiş belli ki...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üstadım kusura bakmayın yoğunluktan yazamadım. Al sat yapılacak bir aralık değil banka makası olmasa bile 3 5 kuruş kar ettirmez lakin yükseleceğini düşünüyorsanız ki destek seviyesinde en azından parça alınabilir. Ama düşeceğini düşünüyorsanız ki kararsız piyasa destek altına inmesi çok da zor değil. Ama zaten amaç da bu spenksi hareketler. Yani ne akdırıyorlar ne sattırıyorlar korku da veriyorlar heyecan da hepsini... Robot derler algoritmik bilgisayarlar falan işin içinde çok şey var da... Yani yatırımcı ya risk almayı seçecek ya almamayı. Nasip deyip içinizden geldiği neyse onu yapmak önemli sonrası da üzülmemek uçan uçsun kaçan kaçsın. Nasip sonuçta. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Emeğinize sağlık
Taş devrinden paylaşım için teşekkürler:)

1BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Emeğinize sağlık tesekkur ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Ama amerika alır mı satar mı hiç bilemedim alır da yükseltir yani ytd

1BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Aynen sabahtan beri takip ettimde yükselişe geçiyo sonra hop aşağıya dönüyo bir gözü yukarıda ir gözü aşağıda yani en son 7.06 dan sindi 7.10 larda al sat yapsam bu gün elimde kalır diye de korkuyorum geçen ki gibi 7 den aldım 2dk için de düşüşe geçti sonra 6.79 a dip olmuştu ordan döndü sonra ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani dünden beri öyleydi şimdilik biraz biraz dip oluşturma çalışması yapıyor gibi desek daha doğru olur. Zaten 26.20-30 bandından destek buluyor. Destek al direnç sat yapılıyor demek yanlış olmayacaktır. Lakin çok da güçlü görünmüyordu yarım saat önce ama şu an olumluya dönük görünmeye başladı alt saatlik grafikler. Yarım saatte bir fark oluşuyor kararsızlık var gibi. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Yani düşüş yönünde mi şimdilik gümüş ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum