Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:35:10
EUR 34.7748 00:35:10
USD 32.4684 00:35:10
ALTIN ONS $2337.9850 00:35:10

Konu: Gümüş ons g. Kelebek

Daha önce drtunahan hocam ile de paylaşmıştım tekrar atayım ytd olmadan. İlk hedefi 0.382 olan 26.20 gelmek üzere, 2.hedefi 27.70 civarı dır. Bundan sonra düşüş beklenir lakin düşmeyedebilir. Yeni formasyonlar oluşabilir. 27.70 0.618 olan seviyesidir. Ara hedefleri alabilir yahut %100 ve daha fazla hedefine yürüyedebilir. Yandaki fibo seviyelerini takip edebilirsiniz. Geçen hafta belirttiğim gibi şu an 25.20-26.20 bandındayız... Yt olmadan fikirsel amaçlı...

Yorumlar (420)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 13 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah hocam sizin az öz gibi görünse de bereketli olması hepsinden makbule geçiyor :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam inşallah bol bol kazançlarınız olur :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba gümüş tl dolar bazında güzel seviyede lakin ons bazında 26.20 direncini aşsa da üzerinde tutunamadı yaklaşık 2 gün kadar kalsa da şu an altında. Bu bağlamda 25.20 dibine kadar potansiyel düşüş beklentisi olabilir. Doların durumuna göre değişirse de 6.85-6.65 arası bir seviyeye kadar (tahmini) gevşeme potansiyeli olduğu da teknik anlamda akılda bulunması gereklidir. Tekrar 26. 20 üzeri kalıcı olursa 25.60-70-80-90 ve 27 seviyesine kadar yükselişler beklenebilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

26.20 altında 25.20 en dibine kadar potansiyel bulunmaktadır. 26.20 direncini destek yapmak için bugün de üzerinde kalmamız gerekli. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Amin hepimizinkini inşaallah

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bereketli kazançlar dilerim

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Teşekkürler

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Altın sağlam olduğu sürece düşüş bitmiş yükseliş trendindeyiz diyebiliriz 23.80 lerden itibaren. Altın da güzel gidiyor. 27.70-28 bandı benim kar al noktam olurdu önemli seviyedir. Dikkat ile takip gerekir. Band aralıklarında illaki direnç bölgelerinde satışlar olur ama trendi bozacak olduğunu sanmıyorum desteklerden tekrar toplayacaklardır. Şu an 26.20 destek yapmıştır denemez ama bugünü de üzerinde kapatırsak destek olarak görmek ve alım için uygun seviye olarak işlem yapmak makul olabilir. ytd

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Düşüş bitti diyebilirmiyiz o zaman ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhabalar. Bakıyoruz grafik hala güzel gidiyor. Özellikle 26.20 üzerinde kalması olumlu. 1 gün üzerinde kapanış yaptık ve 17 saattir de üzerinde olmamız olumlu. Altına inmemek önemlidir. Üzerinde kaldığımız sürece ana direnç 26.95-27.00. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam dönüş nezaman

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet bir nevi öyle de diyebiliriz. 26.20, 1-2 saat öncesine kadar dirençti. Üzerinde 4 4 4 saat kalıcı olursak destek diyebiliriz şimdilik tam kırdık diyemiyoruz ama aştık ve bu iyi bir şey. Üzerinde kalıp geri düşerken altına inmezsek destek bulacağız demektir inşallah. ytd

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

26.20 destek çalışırsa yükselişe devam eder diye anladım

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhabalar. Gördüğünüz gibi grafiğimiz tıkır tıkır işlemektedir. Üst yorumlarım halen geçerlidir. Bu seviyelerde kaldığımız sürece gümüş 26.95-27 direncine kadar yürümek isteyebilir. Band aralığımız 26.20-27.0. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam bu kelebeğin asıl hedefi 27.70-28 bandı sonrasında düşüş bekliyorum ki zaten OBO potansiyel seviyesi o bölge ama daha da yükseğe uçar mı uçar orası risk bence alabilen olur mu bilemem o riski :) ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam kelebek ler gene çıkmış kozadan uçuşa hazirlikmi var :)))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu yorumum hala geçerlidir. Band aralığımız 25.20 dip 26.20 tepe gibi düşünebilirsiniz. Altında ya da üstünde kalması yönü belirlemesi için önemli, şimdilik yatay diyebiliriz. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim sn Bünyaminy dostum

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Emeginize saglık sn boss

7BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba. Gümüş ons hala 25.20-26.20 bandındayız. Uzun süreceğini tahmin ediyordum. Aşarsak nir sonraki band 26.20-26.95 ya da düz 27 diyelim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende o sekilde dusunuyorum orda 27.3 olursa gumus ve ordan da 26 ya bi duzeltne yaparsa yada 26.6ya guzel olur

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Altın bence devam abi 1760 üzeri kaldığı sürece daha da hızlanacak gibi sanırım yazdığın seviyelerde 1810 civarı belki diye düşünüyorum :)ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

tesekkurler syn#boss

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Altin ons un onunde cok kirmasi gereken yer var o yuzden bu sira duzeltmeler kisa olacak gibi suan 1810-1819 bandina mi cikacak duzeltme yapacak yoksa 1793-1805 de mi duzeltme yapacak onu kestiremedim :) bir tanesinde gram arttirmak istiyorum 500-1000gram arasi ihtimal var o yuzden orayi kacirmak istemiyorum bakalim yakalayabilcem mi :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

0.618 seviyesi 27.70 olsa da belki aşarız. Zaten o zamanda dolar da yüksek olacağını varsayarsak iyi kar bırakır abi. Ama kırarsak 27.70 i zaten 28.80 lere uzanabiliriz belki de ama 27.70 kırmak zor o bölgeden satış yiyeceği kesin şimdi olduğu gibi ama inşallah diyelim :) ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

28.3 olsun ordan dussun iyi mi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum