Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0719 04:22:15
EUR 34.8924 04:22:15
USD 32.5287 04:22:15
ALTIN ONS $2325.6800 04:22:15

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgili dostlarım çok soran olduğu için işlem yaptığım cep mobil sayfamı paylaşıyorum , usd TR...Dolar fonu , GMSTR...gümüş fonu , ZGOLD ... Altın fonu, GLDTR...altın fonu , bu 4 fonda makas olmadan günlük işlemler yapıyorum, regresyon kanalının alt bsndındsn alım, üst bandından satım yaparak, makas farkı neyin hiç yok

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Evet kardeşim hesap bu şekilde

yldrm1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yldrm1 ()

Yada her zaman gördüğümüz gümüş fiyatını 6.45 ile mi çarpıyoruz, bunun hesaplaması tam olarak nasıl yapılır hocam

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yldrm1 ()

Hocam oradaki değeri banka daki 41li değeri 6 50ye bolsek bizim gms Gr TL karşılığı alış fiyatı mı çıkıyor

0BeğenmedimŞikayet

Hayallerparis52 ()

Ama o değerin altındaysa hemen almak mantıklı mı ya gümüş gr değeri düşerse :@

0BeğenmedimŞikayet

Hayallerparis52 ()

Merhaba hemşehrim gümüşte regrasyon değeri dediğiniz ne oluyor? Ve GMSTR 63 ü görmüş yazın ama 63/6.45 =9, x bu değeri gümüş o tarihte görmemiş bu neye göre oluyor acaba?

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

mesela; gmstr reel ederi 6.45 gr gümüştür 1 gr gms 6.50 tl ise alacağınız fon 6.50x6.45=41.925 ederin altı olmslıdır, qnb bankın sitesinde anlık reel değer göstergesi var

Damat55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Damat55 ()

Kactan alinip kactan satilacagini nerden bileceğiz sayın drtunahan

0BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

Çok dogru hocam size katiliyorum fiziki altini var ornegin banka hesabinda olmus olsaydi iki hafta önce gumusleri satarken onuda satardim çokta guzel kar ederdim ama ilk firsatini buldugunda da fiziki altinlari satip bankadan Alicam...

4BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Fiziki alsanız dahi denizdeki damla kadar tesiriniz olmaz,
para kaybettiğinizle kalırsınız , bizim hanımda var da ne oluyor satmak istesem alan olmuyor , almak istesem satan olmuyor, gümüş zaten fiziki alınabilecek birşey değil,

RehaAraştırma için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RehaAraştırma ()

Arkadaşlar buna girmeyin bence. Kağıt altın gümüş satışı gibi?
Gerçekte kasada altın gümüş yoksa var olmayan bir şeyin ticareti de olmaz. Ayrıca bu kağıt ticareti sayesinde altın ve gümüşü baskılıyorlar. Normalde Altın, Gümüş kat kat daha değerli olmalı.

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Çok tesekkurler hocam

6BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

O rakamını altı bugün gelmişti zaten , beğenmediğimiz için almadık, daha iyisinin gelme ihtimali var çünkü. En iyi alım yeri en ucuz sandığınız yerden almak değildir, en iyi alım yeri trend başladığında alarak zarar etme riskinin sıfır olduğu yerdir , ... diyelim 6.30 dan aldınız tekrar düştü 6.00lara moraliniz altüst olur , oysa yükseliş trendi başlamış olsa 6.45 ten alsanız çok daha rahat olursunuz, rakamlar gözünüzün önünde arttıkça mutlu olursunuz, sıkıntı çekmeden... İşte yabancı yatırımcıların zihniyeti böyledir, emin olmadan işleme girmezler

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Hocam ful tl deyim 6.40 ve altina raziyim sizce o rakamlar gelirmi

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

emtiaydı jetondu derken birden kendimizi borsada bulacağız desene Hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Olması lazım ama platforma nasıl çağırlır o ayrıntıyı bilemiyorum

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Özcan Hocam Vakıf banktan yatırım hesabıyla aynı şekilde yapabilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

10:00-18:00

0BeğenmedimŞikayet

yldrm1 ()

5/24 mü peki bunlar

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Mesela iş bankasında hesabınız varsa yatırım hesabı açıyorsunuz, mobil borsa platformunda işleme başlıyorsunuz , bankaya birşey söylemek mecburiyeti de yok ya da TFX kullanıyorsanız bankanızı arayarak oyak trade şifresi ile benzer platformda işlem yapabiliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

yldrm1 ()

Hocam bu nasıl oluyor, makas farkı olmadan ürün alıp satabiliyorsunuz, doğru anladı isem?
Öyle ise biz nasıl bu imkana sahip olabiliriz?

0BeğenmedimŞikayet

bambam777 ()

Tunahan abi işlem yaptıkça kesinti yapıyor mu aylık aidatı var mı kılçıksız mı benim kullandığımda varda o yüzden soruyorum

0BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

Teşekkür ederim:) iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

simdi gördüm hangi banka olduğunu kusura bakmayin

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

hangi banka kıymet li kardesim

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

İş bankası mobil

gümüşşşşş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Abi bunu hangi bankadan actirdiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum