Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0690 19:01:58
EUR 34.7686 19:01:58
USD 32.5029 19:01:58
ALTIN ONS $2384.5000 19:01:58

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Bitcoin

güzel kar marjı var.

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

İnş abi.. Hedef 1$:))
Yolu uzun daha onun..

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

al bak kırdı gidiyor :) dinlene dinlene hedefe gider.

Umut2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

c_han ()

Profilinize baktım şimdi. Helal olsun demek istiyorum sadece. Analiz değil tavır anlamında. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Cihan2626 ()

Şimdi nerede tepesine binecekler hocam. Benim gördüğüm 67000 sizin ne :)

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

Benım sepetwkı Dıger conıler burdan 2x yapsın yeter.. Dent satmam bırakırım uzun vade.. 1$olsa ada gıbı yeterli olur... :))

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

bu gidişle gelir :) çok ciddi coin yatırımcısı var ama ayıların gelişi çok uzak değil bak ona göre :) ben geçen burda 56 bin iken 62 binden tepesine çakcaklar dedim millet neye dayanrak yazıon demişti. 62 binden çaktılar :) ha ben bildiğime sevindim teknik analizim başarılı diye. ama bana laf edenelr üzülmüştür. rüyalara dalmadan izlemek lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Aynen üzmeyecek meblağı ile denemek istiyorum. Sitede coin yatırımı yapanlar çoğaldı sanki, bende merak ettim. Sağol

baskatip35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

FLM için bu yorumunuz doğru mu hocam? Sağolun

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Bitcoin sayfasına nasıl geldim ki :))

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

İnş.. Hocam..
Peki hocam 1 dolar yada 0.50 gelme olasılığı var mı onumuzdekı aylarda yada bu beklenen mega rali de. :)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

btt- hot- dent- bunlar birbirine yakın hareket ediorlar. şu an harketliler. kırılım gelirse vınnn vınnn vınnn. ama o 24 gelecek bence :) ağır ağır basamak yapa yapa flama çize çize

0BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Şunu da söyleyeyim 1 günde x2 de yapan coin var veya %10 20 30 50 vs artan var. Aynı şekilde %10 20 40 60 düşen coin var. Aldığınız coine bağlı. Dolar veya altın alıyorsunuz aylarca %10 artmasını bekliyorsunuz, ben de öyleydim yıllarca beklediğim oldu. Ama coinlerde 1 ayda X5 yapan da oluyor yarı yariya düşen de...
Coinleri övmek için demiyorum öyle anlaşılmasın kesinlikle. Tercih sizin hocam. Ama uzmeyecek meblağ ile deneme yapıp al sati görebilirsiniz en azından.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

0.024 gelir mi hocam. :)

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Cümleten selamlar. Geceniz bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

her coine 1 deyiler. uu vadede belki ama ayı piyasası gelirse o biri tersten okuturlae:)

Alibey0001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

youtube- teknikanalizsanati. com- bol bol egzersiz.

-1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

az düzeltip 1.18e gider. 1.18 üstünde sert giderse 4.3 dolara kadar sert çıkar.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Tekniklerini nerden öğrenelim

0BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Binance'den. Çoğu kişi oradan alıyor global bir borsa. Türk yapımı uygulamalar da 10 farklı coin varsa Binance de binlerce farklı coin var.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Siz nerden alıyorsunuz,

0BeğenmedimŞikayet

Alibey0001 ()

Pardon hocam 0.007 den, daha 0.07 ye yol uzun.

Alibey0001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

boğa piyasasında çok tpeeden almadığın müddetçe kar alırsın. ama ayılar geldiğinde ortalık kan gölşüne dönecek :) riskli. gidince üzülmeyeceğin miktarda işlemy apcan veya hç bulaşmıcan. ben tekniklerini izlemeyi seviorum. çok güzeller :)

0BeğenmedimŞikayet

c_han ()

Eyvallah hocam çok teşekkür ediyorum. Eksik olmayın

0BeğenmedimŞikayet

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ ()

vala hocam inş dediğiniz gibi bu gece bir atak yapar

0BeğenmedimŞikayet

Alibey0001 ()

0.070 den aldık bekliyoruz, hedef 0.3 - 0.5 arası, yada çok hayal kuruyorum düz 1 gelirse tadından yenmez. :)

0BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Kazanan da var kaybeden de. Dolar ve altından farkı uzun vade bekletmiyor. Yükselişi de kısa/orta vade, düşüşü de kısa/orta vade. Ama altın ve dolarda kâr marjı çok kalmadı benim görüşüm. Üstadlar daha iyi bilir tabi ki.

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

hocam bunun projesi de iyi

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

ucur bizi hocam
biz hazırız...

0BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Hocam FLM ve BEL hakkında yorumlarınızı öğrenebilir miyim. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Kriptomağduru ()

En azindan bir grefigine bakabilirmisin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum