Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:14:57
EUR 34.8238 20:14:57
USD 32.3379 20:14:57
ALTIN ONS $2301.8900 20:14:57

Grafiği gönderen: Oğuzhan_07©20

Portföyümdeki iki coin

Yorumlar (196)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ben44 ()

Neo agir basli sizin gibi:)

SRD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Ben 80 üstü beklemiyorum. Ama nasip diyelim.

Savaş06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

60'ı ne zaman görmüş dostum ya

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Güzel bende 18 tl dan falan almıştım. Sonra al sat yaptım. Bazen kazandım bazen kaybettim. Şimdidide 200 civarı var elimde. Neo şu düzeltme olmadan patlasa süper olacak.

Ben44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ben44 ()

Tabiki yanlis anlamam:)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Neo 60 ı gördü mü yav. Ne zaman oldu bu. Bugün mü? Em son 55 i görmüştü. Benmi yanlış hatırlıyorum. Allah Allah...

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Bu arada sakın yalnış anlama mda, fil, chz enj hepsi gelecek vaad eden projeler. Doğru yerden girdiysen hepsinden ekmek yersin. Kazancın bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

Ben44 ()

Neo uzun zamandir sepette.60 tl civarinda almistim. peki ada ve wtc.

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Silkeleme bana göre keriz silkelemedir. Bende çok yakalandım:) bu harbi harbi çaktırmadan düzeltme olacak.

c_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Sağ ol var ol :) kazancın bereketli olsun

Gemici1905 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Xrp , xlm benimde sepetimde olan coinler. Diğerlerinide sepetinde bekletebilirsin. Onların haricinde neo ve ltc daha yürümedi. Dego ve srm küçük çaplı sepetimde. Daha uzun vadeli çalışmamı tamamlamadım aslında. Ama bu piyasadan ayrılırken evladiyelik 7-8 coinlik sepet yapıp çıkacam. Tfb de bunlardan biri bak. Daha alım fırsatı bulamadım.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

BTC de 2021 de herkesin beklentisi 100 Bin Dolar ve üstü hocam

1BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Doğru haklısın hocam. Her daim tedbirli olmakta fayda var. Sonuçta BTC spekülasyonlara çok açık.
Like

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Aynen Savaşım. Belki Haziran ortalarına da sarkarız. Daha ötesi olamaz. 2021 boğa yılı bunu herkes biliyor.

2BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Herkesin kendine göre bir işleyişi var. Ben tamamen psikolojik analize takılıyorum. Tabii takip ettğim destek ve dirençler var. 2017 de bunları gördüm. Birden bir düşüş beklemiyorum. Yeni gelenleri korkutmadan, düştükçe piyasaya yeni insanların gitmesini sağlayarak düşüş olacaktır. Beklentim 2-2,5 aylık bir süreç. Ben haklıda çıkabilirim , haksızda . Bu dönemde yükselişlerde olacaktır. Tefbirli olmakta fayda var. Daha önce defalarca yazdım. Çoğu insan burada dişinden tırnagından arttırdığıyla yatırım yapıyor.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hocam mda yo kaçtan almıştıjz nakitim var girsemmi şuan?

0BeğenmedimŞikayet

Ben44 ()

Iyi aksamlar. sizi uzaktan uzaga takip ediyorum. gecmisiniz bayagi bi eski. bi sorum olacakti size. uzun vade icin xrp- xlm- enj- mda- fil ve chz yi elde tutmak istiyorum. bu coinler sizce nasil?

0BeğenmedimŞikayet

Gemici1905 ()

Ben like ile onu düzelttim

1BeğenmedimŞikayet

c_han ()

Katılıyorum. Köklü bir düzeltme (silkeleme) olmadan büyük bir boğa gelmez diye düşünüyorum ben de.

0BeğenmedimŞikayet

Gemici1905 ()

Ortalama şu anki fiyattan duşunur isek %40 civarı bir düzeltme bekliyorsunuz ve bahsettiginiz gibi ilerler ise süreç kısa vadede alt coin rallisi sor gibi gözüküyor. Nisan ayı içinde alt coinlerde hareketlenme beklentisi olan fazlaca insan var bakalım ne zaman olacak bu hareketler. Inşallah herkes bol kazançla atlatır bu süreci.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Nisan Mayıs gibi o zaman demi Hocam.

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Tecrübeye dayanarak. Yıllardır bu piyasayı takip ediyorum. 3-4 senedir de yatırım yapıyorum. Birşey hep kazandırır mı sence?

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Bu aylarda :) belki başlamıştır . Alıştırmıyorlar mı bizi şuanda. 2 ileri 3 geri . Gerçi güzel bir tepe daha bekliyorum ondan sonra düzeltmeye gireriz. Senaryo 2017 ile aynı yazılıyor bence. sadece ozamanlar kaldıraçlı işlemler yoktu.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Hocam Bu inişi hangi aylarda bekliyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Neye dayanarak öyle bir beklentin var?

2BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Düzeltme beklentimi daha önceki mesajlarımda da belirttim. 36-38 bin e kadar bir düzeltme bekliyorum. Tabii bu düzeltme bir anda olmayacaktır. Yavaş yavaş bizleri alıştıra alıştıra iniş ve çıkışla gelecektir.

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Bize nazar değmez be . 2014 ten beri bu sitedeyim.

Oğuzhan_07©20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Yaa bu Koray la oturup bir beyaz su içemedik. Şu pandemi olmasa 10 kere otururduk ama beklemedeyim. Koray la kesin ortam yapacaz

Oğuzhan_07©20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gemici1905 ()

Düzeltme ne kadar yakinda bir beklentiniz varmı zamanlama ile ilgili.

1BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Bak bir çekemeyen sana nazar boncuğu vermiş:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum