Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 07:16:51
EUR 34.9584 07:16:51
USD 32.5805 07:16:51
ALTIN ONS $2313.7850 07:16:51

Grafiği gönderen: Oğuzhan_07©20

Portföyümdeki iki coin

Yorumlar (196)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

@USTAMM saçma gibi gelcek sorum ama. Delist veya diğeri olduğunda paralar borsaya mı kalıyor yani

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Merak edilen her sorunun cevabını yazdım.

Selyıl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selyıl ()

İy geceler ustamm,
Alt ralli gelmeden mi ayı sezonuna girdik. yoksa alt ralli de bu kadar mıydı? Btc ath sini yaptıktan sonra mega alt sezondan bahsediliyordu hep.

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Aynen kardeşim hedef belirle hedefine odaklan. Allah gönlüne göre versin inşallah.

durgunates23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Kendime corolla alıp ödüllendirecem

SRD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Elindeki coinler güzel ..

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Allah a emanet. Bende yatar sabah 7 de iş var. Kazancınız bereketli olsun. Rabbim herkesin gönlüne göre versin..

Elazıgleee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıgleee ()

Eyw sevgiler saygılar ben kaçtım Allah rahatlık versin

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Sen benim hep kardeşim ol:)

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Vur kaç için her zaman nakitiniz olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Şuan bende çok az var kesinlikle size katılıyorum
5 tane sağlam coin gerisi al sat

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

@durgunates23 bak küçük büyük dedim yaşıtım aklıma gelmedi :) eyvallah sağ olasın var olasın.

durgunates23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

@Fatoş01 kesinlikle. Ben bu yüzden kaybetmedim mi sanıyorsun. Kaybettim, 100 e aldığım coin 2 günde 180 oldu ama 110 dan yada 90 dan geri sattım. O yüzden kademeli alım, 5 parça yada paranız çok azsa 3 parça. Ve en fazla 20 coini takip edin 5 coin olsun portföyde. Yani yükselenden çıkıp yükseliş göstermeyene girmek için.

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

İnşallah kardeşim. Allah herkesin gönlüne göre versin. Ama unutma birileri kaybedecek ki birileri kazansın..

Aydinderya için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Elazıgleee ()

Ben senin kardeşinim yaş 31. :) Katılıyorum like like

1BeğenmedimŞikayet

Aydinderya ()

Hepimizin inşallah ; ) daha öğrenecek çok şey var tecrübe ediniyorum biraz kaybederek oluyo ama olsun sonunda karla çıkacağıma inanıyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Aç gözlülük çok para kaybettiriyor malesef

0BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Aynı yaştayız kardesim.. kesinlikle katılıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Çok tşkler hocam cvp için
Alırsam neo dot ada eth link alırım artık şansıma derim napayım hocam
Full işlem açmam zaten
Bol kazançlar diliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Kazancın bereketli olsun arkadaşım. Kademeli alın kademeli satın.

Aydinderya için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Kesinlikleee. Yaa arkadaşlar ben 42 yaşındayım. Bilmiyorum benden büyükmü küçükmüsünüz? Ama size tecrübeli biri ve dost olarak tavsiye edeyim. Arada kafanızı dinleyin, arada uzaklaşın. Ve çevrenizdek cripto paralara laf edenleri takmayın. Bu olay tamamen psikolojik savaş. Ben burada sabır etmeyi öğrendim. Sizin o parayı nasıl kazandığınızı yine siz biliyorsunuz. Son olarak kesinlikle kazancınızla kendinizi ödüllendirin. Motivasyonunuz artar. Kendinize kazancınızla birseyler alın diyin ki ben bunu cripto dan kazandım.

1BeğenmedimŞikayet

Aydinderya ()

Ful onun takibindeyim aynı kafadayiz sevindim :) tek temennim zaten bozuk olan gözlerim inşallah kör olmaz :))

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

ilk 100 de olmadığı halde çok popüler coinler olabiliyor
YTD

goldman123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıgleee ()

Bilmukabele 30 dk sürmedi heralde o şelale. :)) kötüydü valla :/ tek bildiğim zalımlar psikoloji ile çok iyi oynuyorlar :))

0BeğenmedimŞikayet

kütahyalı4343 ()

tşk ederim sağolasın hocam

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

merhaba hocam delist veya scam ilk yüzdeki coinler için geçerlimi

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Ama 1 düşüşünü de gördüm. 3 ten aldın baktın düşüyor kaç kişi bekliyor o psikoloji ile?

Yineben için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

@Elazıgleee eski dost cansın. 12 mart 2020 sanırım yaa iliklerime kadar hissetmiştim o düşüşü nefesim kesildi , ölmek bile geçti aklımdan.

0BeğenmedimŞikayet

kütahyalı4343 ()

ben anladım ustam anlamak istediğimi

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

boynuz mu? :)
belli değil diyelim.
YTD

kütahyalı4343 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum