Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 11:50:42
EUR 34.8238 11:50:42
USD 32.3379 11:50:42
ALTIN ONS $2301.8900 11:50:42

Grafiği gönderen: Oğuzhan_07©20

Portföyümdeki iki coin

Yorumlar (196)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Kesinlikle. Tabii o zamanlar piyasada olup , insanların yaşadıklarını görerek inceleme şansınız olmayacak. Çook batanlar gördüm aman dikkat.

Sportteacher_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Bakacağım tşkler cvp için

SRD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Eyvallah arkadaşım. Siteyi takip etsem de eskisi gibi katılım yapmıyorum. Saygı sevgi pek kalmadı buralarda. Çok iyi ustaları kaçırdılar. Biz çırak bile değiliz onların yanında.. Ben pek uçacak kaçacak diyen bir değilimdir. Temkinli yaklaşırım. Çok nadir coin adı telffuz ederim onlardan da kaybedeni görmedim.

Ben44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

2017 yi iyi incelemek lazım o zaman

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Aynen doğru. :)

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Rica ederim arkadaşım. Kazancın bereketli olsun. Lütfen mesajlarımı dikkate al. Öncelikle paranı kaybetme sonra inan kazanıcaksın.

göknur111 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Pundi var mi sende?

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Çalışma nasıl olacak? Ama bu filmi önceden izlemiştim. Önceki mesajlarımda zaman da verdim.

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

göknur111 ()

Tesekkur ederim cevabınız ve uyarınız için

0BeğenmedimŞikayet

Ben44 ()

Sabir acidir ama meyvesi tatlidir

Savaş06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Tabiiki olacaktır. Yoksa masa nasıl kazanacak ? Ama dediğim gibi bu düşüş 3 geri 2 ileri gibi milleti kaçırmadan olacaktır. Bu dönemlerde kar alıp vurkaç yapmak lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Evet bunu ben de merak ediyorum , alt coiinler btc ile beraber mi hareket ediyor

1BeğenmedimŞikayet

Ben44 ()

Aynen oyle. parca parca alip parca parca satmak can kurtarir. kazanmanin sirri bunlar. ve tabi ki sabirli olmak. sizi ve emsalinizi burada gormek guzel gozler ariyor. sohbetim olmadi ama cogunu taniyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Yok abi arkadaş TL olarak yazmış. :)

Kobrayakışıklı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Yok doğrudur. Neo konusunda bu ara çok hassasız. :) Çok bekletti bizi.

0BeğenmedimŞikayet

göknur111 ()

Hocam merhaba sizce btc düzeltme yaparken alt coinlerde düşüş olacak mı yoksa btc dusurken onlar ayrı mı hareket eder daha önceki tecrübelerinizle cevap verirseniz çok sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Mrhba size göre derin düzeltme ne zmn başlacak
Çalışmanız varmı?

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Benden sana like gelsin.

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Belki ağustos a yetişmez ama beklentimiz aynı.

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

60 TL demek istemiş. Ben yanlış almamışım. Ama 60 ı duyunca kalbim pır pır etmedi değil hani. :))

Zeynep_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ben44 ()

Kusurluk durum yok tabiki. uyelik yeni ama uzun zaman oldu sepet yapali ondan:)

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Yok dostum öyle bir şey yok ben sürekli bakıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Evet Hocam TL. miş. Ben yalnış anlamışım. :))

Bufi3461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Est. Arkadaşım ben isterim ki vatanımda kimse kaybetmesin. Herkes kazansın. Ama yeni gelen arkadaşlar bu konuda maalesef çok aç gözlü davranıyor. Tekrat belirteyim, kademeli alın kademeli satın ve hep nakit bulundurun. Kazancınızı çekmesinide bilin. Kendinize ödül verin. Hediye alın. Motivasyonunuz artar.

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

:))) He tmm. o vakit dedim ben birşey mi kaçırdım. Birde 60, 65 e emir girişi (satış) yapmıştım. Dedim emir mi çalışması.
Kusura bakma lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

55 tl yazmış:)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Bende anlamdim ki. Birsey mi kacirdim dedim. Ben en son 55 diye biliyorum ama benmi yanılıyorum ki.

Kobrayakışıklı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Btc beklentimi profilime yazdım. Ama ne zaman gelir bilmem.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Bufi3461 ()

TL diyor arkadaş.

0BeğenmedimŞikayet

Ben44 ()

60 dolar degil tl

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum