Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:24:59
EUR 34.8238 20:24:59
USD 32.3379 20:24:59
ALTIN ONS $2301.8900 20:24:59

Grafiği gönderen: Oğuzhan_07©20

Portföyümdeki iki coin

Yorumlar (196)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Atmaca75 ()

Hocam gerçekten hem çok iyi niyetli hemde çok gerçekçisiniz. Verdiğiniz bilgiler altın değerinde. Hele ki şu A ve B planını okuyamayan kaybetmeye, zarar etmeye mahkum. Ama özellikle bizim Türk milleti bugün 1000 dolar kazansa yarın 2000 dolar kazanmak ister ama öbürgün 5000 dolar kaybedeceği aklına bile gelmez maalesef... saygılar

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

@USTAMM ağzına yüreğine sağlık çok doğru. Daha önce burada binance da yaşanan link olayını anlattım. Mesajlarımda 3-4 ay önce var. Coin işi şuan uzun vade işi değil. Ayı da uzun vade tutulur. Hee şunuda söyleyeyim açıkça 65 bin tl ile 2 btc m 40 eth sahibiydim. Keşke ozaman kapatıp çıksaydım. Bugünkü kazancımın 4 katını kazanma şansım olacaktı.

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

sabırla beklerim diyorsan en iyi alışveriş o olabilir. tek risk var. bazen delist ya da scam çıkabiliyor aldığın coin.
YTD

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Boğa başlarken bu Sayfada boğa başladı diye yazdım ben. O zaman burada ne boğası gelecek, boğa geldi de bizim coinler neden artmıyor diye tepki gösterenler oldu. Arasam o boğa geldi mesajını bulurum.
YTD

Yineben için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Hocam peki ayıda dibin dibini gördü diyelim vade sıkıntımız yok alsak 2 yılmı 3 yılmı beklesek sıkıntı olurmu?
Cvp için şimdiden tşkler

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Aynen. İnanın bu işin %70 i psikolojik analiz. Sistem birilerini içeri çekecek birilerini batıracak . Ben 3 sene ana parama gelsem durmam burada dedim. Valla 3 sene boyunca bunu dedimama dedikçe para ekledim. Sonra 20 k olsun, 30 olsun, 40 olsun, 50 olsun derken biran bir kararla sattım. Amacıma ulaşmıştım.

0BeğenmedimŞikayet

kütahyalı4343 ()

ustam şuan sanki boğanın boynuzundayız zannedersem sizce neresindeyiz

0BeğenmedimŞikayet

Yineben ()

Bunu nasıl anlıyoruz hocam peki hani ne olunca boğa basladi aliyoriz olacak rahatsız ediyorsam kusura bakmayın öğrenmek için

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Hadi ya 15 tl mi sepeti koluna tak elma armut seçer gibi seç doldur sepeti
Ekranı kapat sonra gelsin xxxler
Güzelmiş
Ama ilk önce temennimiz TERSTE OLAN SAYFADAKİ BÜTÜN ARKADAŞLARIMIZIN bir an önce kurtulması

Elazıgleee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

boğanın başında alınır.
YTD

Yineben için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

2017 boğada XVG tepesi 2000 sats şu anda 71 sats
2017 boğada TRX teepsi 2000 sats şu anda 210 sats
yani neymiş. beklerim. eski değerine gelir diye bir garanti yok.
YTD

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

? usta değilim arkadaşım. Ama burada çok çile çektim. Çoook sabahladım, çook içtim üzüldüm. Ben 2021 de 75 leride aşacağımızı düşünüyorum. İz bırakacak ki 2-3 sene onu beklemek isteyecekler..

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Hadi ya koca çınar linkkk şuan bana o kadar ucuz geliyorki
Şimdi anladım
İzle bekle gör sonra alım
Tşkler

SRD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yineben ()

Hocam Bogada uzun vadede alınmaz ayida nereye ineceği belli deil dönsün bakarız dönünce boğa basladi oluyor hani Bogada alınmaz e ne zaman alicaz cozmedm valla bu düşüş psikolojisinde

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Allah yardımcın olsun. Seni anlıyorum aylarca öyle kaldığım oldu. Hafif çıkış yaparsa %20 sini sat bekle. Aşağıdan almayı dene.

Aydinderya için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

tecrübe konuşuyor. ben de yazıyorum. uzun vade için boğada coin alınmaz diyorum. bunların değeri ayıda 20 ile 50 kat arası düşebilir hatta delist olabilir diyorum.
YTD

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Chz beni de yanılttı en azından 0.70 $ı görür döner diyordum. Bende de kalan coinlerden biri chz. Acelem yok amacıma ulaştım.

0BeğenmedimŞikayet

Elazıgleee ()

@Fatoş01 aynen öyle o gece ekran başında linkin saniyelik 0.01 e düşmesine bende şahit oldum tl fiyatı 15 ti sanırım ordan oraya

0BeğenmedimŞikayet

Yineben ()

Hocam 3 ten alıp beklersen 4 ten sonrada satardın :) beklediğine değmemiş

0BeğenmedimŞikayet

mrtkrm ()

sayin hocam bu ayidan daha beter. dinlene dinlene dovuyor btc bizi :( 4saatlikte alcalan tepeler bitmek bilmiyor. alim zamani degil derken daha dibe vurmadi demek istediniz sanirim. saygilar

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

@Fatoş01 hanım ayı sezonu link in 0,0001 i gördüğünü gördüm desem? Bence alım içinde acele etmeyin. Bırakın kafa dinleyin. Ya neden strese giriyorsunuz. Bu iş psikolojik bir savaş. Ben bunu çözdükten sonra kazanmaya başladım. 3 ten almadım bekledim 4 ten aldım. Ama 3 ten 1 e düşmesini izledim. Umarım anlatabilmişimdir

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Yok almıyorum zaten hocam az miktar neo ve eth var düşükten almıştım
Sadece chz ve sxp tersteyim düşünce ekleme dahi yapmadım
Bekliyorum sadece
Cvp için çok çok tşkler
Yenilere yardımcı oluyorsunuz

2BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Ayı geldiğinde de böyle gelecek ama bu ayı sezonu değil. Alttan mal topluyorlar, çünkü daha bir çok coşn ath yapmamıştı . Tabii bunlar benim kendi fikrim ama yanıldığımı sanmıyorum. Bende 3-5 k lık coin bıraktım ve o günleri beklemekteyim. 2017 gibi olacaksa ben haklı çıkarım. Ama dediğim gibi daha alım zamanı değil. Tuzağa düşmeyin

0BeğenmedimŞikayet

Aydinderya ()

Aaah ah gel gör ki ful malda bekliyorum çıksam çıkamam girsem giremem :))

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Usta 50 bin gelirmi son kez yoksa o film bittimi

0BeğenmedimŞikayet

SRD ()

Aynen arkadaşım ben tam bu dönemde girmiştim bu piyasaya 2017 de. Ama şuan gel gel lere dikkat edin. Az daha yüksekten alın ama garanti olsun. Bu arada kendinizi geliştirin, araştırın, en çok düşüş yapnlara, en hızlı düşenleri tesbit edin.

Aydinderya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Kusura bakmayım anlamadığım için soruyorum ayı gelmeden yükseliş olup sonra mı düşüyor doğrumu anladım
Cvp için tşkler

0BeğenmedimŞikayet

NeCoNuS ()

Hepimizin basenlerinde ayı bagırıyor:)

Mustafatk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kralbitcoin63 ()

Altlar yükselir mi yani sizce hocam

1BeğenmedimŞikayet

Mustafatk ()

Hissetmeyen varmı hocam :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum