Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 12:25:51
EUR 34.7406 12:25:51
USD 32.3797 12:25:51
ALTIN ONS $2315.3400 12:25:51

Grafiği gönderen: DAHDr

⭐⭐DAHDr ()
Sterlin

sterlin tl günlük: fincan/çanak fm u; kulpunu yaparsa 10.56 a kadar çekilebilir. yok yapmazsa hedef 12.48 YTD.

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Oralar gelirmi dersin kardeş. akif ustam dediyse inşallah gelirde işte durumlar

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Doğrudur dostum 7.75/7.50 al destekler havanın biraz yumuşaması lazım ... dikkat et

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Dolar hedefi kulpunu yaparsa 7700lere gidebilir diyor ya onu söylüyorum kardesim

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hocam o grafik eski idisanırım siz tam olarak beye bakmak istiyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hocam grafikte 10560 diyor eminmisiniz. akif üstada ona benzer bir grafik atmış sterlin için bir bakın isterseniz yada benmi yanlış gördüm

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hocam tobo var düşüş yönlü bir şey yok

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hocam bu formasyonda herhangi bir bozukluk varmı yani düşüş yönlü olarak söylüyorum. alim yapacağım ondan soruyorum

1BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

burada da sterlin de 10.56 a kadar çekilme olabileciği geçen hafta söylemişiz. ytd.

1BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Sn Eren8 görüşümüzü zaten paylaşıyoruz. Bugün kaç kere yazdım bilmiyorum. Grafik te paylaştım. 10.83-10.98 arası flama içindeyiz. FM gereği iki yöne de gidebilir. 10.83 aşağı kırılırsa FM iptal olur. 10.98 yukarı kırılırsa 11.89 hedefimizin gelmesini bekleriz. Buradan şahsınız vesilesi ile ricam Lütfen soru sormadan evvel gün içindeki yorumlarımızı okuyunuz aynı şeyleri tekrar tekrar yazmak zorunda kalmayalım. Sevgiler. Ytd.

Eren8 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

10460 pardon

Eren8 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eren8 ()

Lütfen. Cevap yazn bu hizli. arts olmadan sterlin kacti

DAHDr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Apismelifera ()

Desteklerinizle ögrenecez hocam

1BeğenmedimŞikayet

Flue ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

hocam öyle kolay lokma yok. biraz çalışıp anlamaya gayret etmeli. çanak çömlek işlerini öğrendikçe kimseye sormanıza gerek kalmaz.

Apismelifera için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

hocam günlük grafikler hemen çöp olmazlar. birkaç hafta hatta ay geçerlidirler. kısa vadeli hedefler 11.22 gibi geldiğinde geri çekilme genelde olur. kısa vadeciler ( ben onlara çorbacılar diyorum :)) genelde onların işine yarar ve kullanırlar. ytd.

Flue için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Apismelifera ()

Hocam ben çanak çömlek bilmem alalimmi

0BeğenmedimŞikayet

Flue ()

Bu formasyon çöp mü oldu. 11.22 den düşüş beklentiniz mi var?

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Teşekkür ederim kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Dolar güçlü olduğu için 8.09 un gelmesi sterlinde 11.22 gelmesine göre daha olası. Dolar 8.09 u görünce sterlin ne olursa olsun çıkış uygundur. Ytd

48Cakir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Euro değersizleşir ya da Ons değerlenir ise Euro Ons düşer kardeş.

0BeğenmedimŞikayet

48Cakir ()

11,22 tam hedef mi hocam ona göre satış yapacağim 11,15 lerde satmayı düşünuyorum da )

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Selamün aleyküm kardeşim birşey soracağım euro ons ta düşüş dugunda Euro değerlenir degilmi kardesim

0BeğenmedimŞikayet

48Cakir ()

Bir parça aldik kısa günün kârı olacak mi bakalim :)

0BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Hedefler geldiğinde anlamış olacağız.. :) ytd

48Cakir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

48Cakir ()

Formasyon calişti diyebilir miyiz hocam?

1BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Dün dolar 8.09 sterlin 11.22 hedefini belirtmiştim. Ytd

Horozuğur20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Horozuğur20 ()

Hocam sizin döviz alım seviyeniz nedir saygılar ytd.

Serap34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Horozuğur20 ()

Teşekkür ederim hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Serap34 ()

Hayırlısı olsun hocam acele etmeyin beklediğiniz seviye hemen gelmeyebilir sabır gerekiyor
yanlış yerden alırsak terste kalma ihtimalimiz çok yüksek olur
saygılar

Horozuğur20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Horozuğur20 ()

35000 TL var hocam bekliyoruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum