Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 02:29:56
EUR 34.8238 02:29:56
USD 32.3379 02:29:56
ALTIN ONS $2301.8900 02:29:56

Konu: ada

hayaldır al sat demek anlamayın. ytd.
umarım bır daha yorum fomosuna kapılıp kendı kendınıze stres yapmazsınız.

Yorumlar (82)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

nereye gıdecekkı kar versın ? bende oyle bır rakam yok.

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

1. Ile 1.11 belki 1.20 sadece risk taşır kar oranı yok denecek kadar az.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

1.20 mi o. kımdı yukarda hedef verıyorlardı yıne aksam ustu. bılmedıgın gormedıgınden ıcın sıkılsın bence.

Kayraalp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayraalp ()

İçim sıkıldı grafiği görünce

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

burdan onayını alamadı yenı bır obo baslatıyor 1.20/1.16 sevıyelerıne. bıraz zaman alıcaktır. boyun yukselısınde degerlendırılebılır. tabıkı ytd.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

fake yukselısler olucak . elımde yoksa bulasmazdım ben olsam . ytd.

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Sattim cok sukur gecen tersten ciktim. Almak icin sormustum aslinda. Gorus ve dusuncelerinizi beyan edebilirseniz seviniriz. Tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sende ada mı var gırmeyımı dusunuyorsun?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

1.23 yarim hedef geldi. Tam hedef 1.21 idi. Biz simdi bu aralikta mi alim yapmaliyiz yoksa grafikteki 1.01 civarlarini mi beklemeliyiz alim icin. Tabi ki al sat demenizi beklemiyoruz sadece bu iki paylasiminizdan hangisini dikkate almaliyiz onu anlamaya calisiyorum. Tesekkurler paylasiminiz icin.

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Bende bunu bekliyorum. 1.02 ile 1.11 aynisini az önce dedim:)) bazen uzak durmak lazım. Bağlı kalıyor çok kişi. Sonra tersteyim muhabbeti bitmiyor..

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sımdı sen az once paylastıgımı gormemıs atlamıssın 4 gun once tepe rakamını verıp uyardıgım gorsele ınısmı soruyorsun. ne dıyım bılemedım :)))

Saatçi_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saatçi_ ()

İniş nerde biter sizce?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

destegı takıp etmelı ytd.

bleskepe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bleskepe ()

hocam boyun seviyesine cıkmıp onaymı alması gerekiyo acaba saygılar

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

kendıme not.
dunku paylasımı bırde grafık uzerınde obo olusumuyla destekleyelım. henuz onayını almamıs ama alırsa ısaretlı bolge potada olabılır. yenı bır obo baslatırsa kı olusumu var ılerkı zamanda yıne ters yapacaktır ama oncelıkle bu oboyu takıp etmekte fayda var. dıkkate almayın sadece hayaldır YT DEGILDIR.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Tamamdir cok tesekkurler.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Ara sıra diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Haklisiniz. Evet biliyorum soylemistiniz. Bizler icin yorum yapmanizi istemistim aslinda. Tabi size gelmis artik. Tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Ada olmazda başka birşey olur. Dünde söyledim elimde ada yok benim.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Paylasim yaparsiniz diye dusundum. Sizin paylasimlarinizi da takip ediyorum cunku attiginiz paylasimlar takip ettigim coinler de yaklasik olarak gelmis. Oyuzden sizden hedef geldikten sonra paylasim yapmanizi istemistim aslinda. Analizlerine guvenerek. Paylasim yapmazsanizda saygi duyarim. Caniniz saolsun. Tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bır sonrakı hedefı paylasıcagımı kım soyledı ? grubu takıp etmedıgın bellı terso bıle yatırsa tapınılan kısıler var evet yanlıs okumadın tapınılan. sence ben o kısılere prım verırmıyım. aklıma eser paylasırız delıst olana kadar aynı coını adım adım takıp edıcem dıye bırsey yok. 1 haftadır terse dusurduklerı ada sorup duruyordu sende dahılsın bunlara bılıyorsun. o yuzden paylastım sadece ada hedeflerını.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Gunaydin aklima takilan birsey oldu. Hedef asagi yukari geldi diyelim alim yaptik bir sonraki paylasimi hedef gelince mi yapacaksiniz? Ona gore bizde sonrasinda hangi hedefi takip etmemizi bilelim ve pozisyonumu ona gore almis olalim. Tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

Svsbskrt ()

Eyvallah üstad ?

2BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ev araba hatta ucan daıre sattıran cınsten dıcem olmıcak :)) demedım say :)
buda super ytd olsun :))

Svsbskrt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Hocam 2 saat sonra olarak algılasak ta mı olmuyor?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Evet, paylasimlariniz takip ediyorum. Formu uzaktan takip ediyordum. Aciklamalarinizi okudum 1gun olur 1 hafta olur 1 ay olur yada olmaz bunu kimse bilemez zaten. Bize yol gosterin yeterli. :) Tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

Svsbskrt ()

Üstad merhaba chr ile ilgili hedefin nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Kuzeykent ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sanıyesıne kadar zaman akısı goruluyor orada. formasyon degısmezse bunları beklerım. soruldugu ıcın paylastım oncekı gıbı yoksa bende ada felan yok . ytd.

Kuzeykent için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ordakı saatlıgı 1 saat sonra dıye algılama yeter.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum