Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 17:59:07
EUR 34.9303 17:59:07
USD 32.5148 17:59:07
ALTIN ONS $2334.4050 17:59:07

Konu: ada

hayaldır al sat demek anlamayın. ytd.
umarım bır daha yorum fomosuna kapılıp kendı kendınıze stres yapmazsınız.

Yorumlar (82)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Iyi aksamlar hocam. Ada icin sizden de bir ongoru alabilir miyiz rica etsek. Hedef nedir sizce bakmaniz mumkun mudur? Tesekkurler.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Botuna sağlık diyelim :)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Iyi aksamlar hocam ada daha ne kadar asagi gelir acaba? Bir gorsel atmaniz mumkun mudur yarim hedef tam hedef seklinde ona gore alimlarimizi yapmak icin dusunelim alip 2-3 ay unutacagim. tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lootbrok ()

Eyvallah ama burdan takıpte ol elımızden geldi kadar yardımcı olacz hiç şüpesiz sende dost.

RedWolf38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lootbrok ()

Anladın nedemek istedımı dostuma yanlış yapamadım yapamamda:((

0BeğenmedimŞikayet

RedWolf38 ()

Canın sağolsun dostum

Ragnar_lootbrok için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lootbrok ()

Redwolf38 hakkını helalbet yapamadım.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ada ıcın yazdım . ytd

0BeğenmedimŞikayet

RedWolf38 ()

Btc sell bitti mi daha yolu var mı:)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sevdik bu sell isini madem o halde devam :)) ama normal sartlarda bıraz zaman alıcak. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

h. aksamlar sızede.

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Bakalim artik. Haklisiniz. :) Tesekkuler tekrardan. Hayirli aksamlariniz olsun.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

hmm cesıt yok o borsalarda bıldıgın koy bakkalı bınanceye grossmarket e gec derım :))

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Aslinda devamli ada pesinde degilim. Btcpro kullaniyorum coin sinirli malum ve alistim burayada biraz da tembellik var binanceye gecmeye useniyorum herseyi oraya tasi vs. Normalde eth ve ltc alip satiyordum zamanla diger coinleri de ufak denedim fakat adaya yuklu girmistim fomoya kapilip yuksekden ters de 3 hafta bekledim az da olsa kar alip ciktim. Simdide diplere yakin yerden girip onceki hatami telafi etmek dusuncesindeyim birazda.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

o grafıkdekı obo onayını almadı sanırım baska form turettı. btc de salınca tutunamadı benım gordugum. nıye devamlı ada pesındesın bınlerce coın var.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Evet 1.16 hedefinizi gordum birde grafik atmistiniz oncesinde orda 1.01 e gitmis gozukuyor onu kastettim. 3-5 kurus sapmanin lafi olmaz bende yaklasik deger gelsin yeterli cok sukur. :) Bu sefer fomo kapilmadim sayenizde sabirla bekledim. Tesekkurler cok.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ben 1 $ demedım hıc son 1.16 vardı btc salınca bıraz derınlestı. form. bozmadıysa bu hedeflerım gecerlı tabıkı benım ıcın. ytd

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Iyi aksamlar ada icin 1$ bekliyoruz alim icin bir degisiklik yok sanirim hedefe az kalmis. Tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

al sat tut parcala behcet turunden sorulara tavsıye vermıyorum. verenler vardır oda onların ve dınleyenlerın sorunu benı ılgılendırmıyor. k. bakma.

Yiğit_45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yiğit_45 ()

Hocam ada alinırmı hocam ytd siz

0BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

ağzına saglik

2BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

1.20/1.16 sevıyelerınıde gorduysek artık 1.33/1.47 bekleyebılırım. kımse ıcın ytd

0BeğenmedimŞikayet

Svsbskrt ()

Günaydın üstad iyi haftalar sfp için hedefin nedir?

Svsbskrt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Gunaydin. Beklemeye devam ediyoruz. Tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

teknık heryerde aynıdır degısmezkı. ona bakarsan turk sıtelerıde fıyatı olduruyor. anlıcagınm borsalarında volatıl olanları var ben bınancedeyım kafam rahat o yonden. gercı coınbasede koklu borsa bılıyorum. garıp olmus.

Kayraalp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayraalp ()

Coinbasede 1.84 vurmuş, bınancede 1.20 gördü aynı gece. Hedef verenlerin suçu günahı yok. Tekniğe göre veriyor hedefini. Coinin böyle kancıklık yapacağı kimsenin aklına gelmezdi.

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Iost var önümüzdeki gunler icin. Yarin icin mft var listemde:)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

neyse bende yok zaten dahada acıp bakmam zaten bakacak bırsey gorunmuyor sımdılık.

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

1 gelirse 1.20 geri gelir gibi. Bakilim ne durumda once. Almaya degermi önümüzdeki günlerde..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum