Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0783 05:29:49
EUR 34.8036 05:29:49
USD 32.2536 05:29:49
ALTIN ONS $2342.6350 05:29:49

Grafiği gönderen: Bünyaminy

sayım çalışması ytd

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Sayımınız guzel . Normalde öyle gibi gorunuyor . ama bakalım ne yapacaklar. en kotu yine 6. ile 7 aralıgı tutabilirler.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Sn Bünyamin doğrumu anladım dokunursa eğer 25.219dan tepki ile 26.886 beklenti dahilinde.

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

26.886 c2 veya c1 ii çalışmadan önceki son istasyondur sn periyot son loj 25.219 a dokunup gidecegi nokta bana göre usd artık ne olursa diyebiliriz bol kznçlr miraç geceniz mübrek olsun ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

bünyamin bey grafiğe bir daha baktım da 26,8-9 konusunda haklı olabilirsiniz!
dolar kısmına dikkat etmek lazım! hayırlı kandiller

0BeğenmedimŞikayet

Kuzeyinoglu61 ()

Merhabalar acaba aldığınız parçaları çıktınız mı bende sizinle almıştım 6.44 hedefinde satmak için

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Tamam üstâd :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Şu üstadı bıraksak artık,
valla üstad, hoca değilim okuyanlar da öyle sanacak o yüzden kardeşim Urfalı...
Hayırlı geceler

ibra_63 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Yarın belli olur inşallah

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

EyvAllah üstadım yine yukarı gidecek gibi olursa 1/2 girerim

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hayırlı olsun diyelim
Hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

6.15 6.10 6.05 girdim üstadim

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Dün verdiğim desteklere sırayla emir gir bari!
Hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

EyvAllah üstadım satış ort 6.35 falan çok uzak değil yukarı kırılım olursa tekrar alabilirim sorun yok :)

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Tamam çok teşekkür ederim @Bünyaminy

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

25.85 üzeri benim için olumlu sn halka ben 26.8 e kadar bir tepki bekliyorum şahsi fikrimdir ytd diyellim

Halka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

1/3 TL iyiydi aslında

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Şimdi 25.85 üzerinde kapatması demek güvenle almam gerekir demek degilmi. bu gece 1 kapanisiyla yada 12 sayın @Bünyaminy

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Keşke ful işlem yapmadaydın! Böyle zor durumda kalıyorum ayrıca genel görüntüde bir değişiklik yoktu şimdilik
Neyse artık önümüze bakacağız bereketli olsun inşallah

2BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Üstadım hepsini gönderdim full tldeyim

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet 25.85 üzeri kapanış alınacak gibi, yarın 26.25 üzeri kapanış alınırsa sizin bahsettiğiniz senaryo işleyebilir diye düşünüyorum, aksi halde 25.85 bile zor görünüyor yarın... Bende görünen böyle dostum, eline emeğine sağlık,
hayırlı geceler bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Alt yoruma istinaden geçen sefer 28.3 tepkisinde benzer feyk hareketi görmüştük
@Bünyaminy

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Tepki sonunda degerlendirilebilir sn periyot tepki beklentimiz vardı 5 dolarda 2 dolarlık bir tepki olası diye düşünüyorum kapanışta 25.85 üzerinde kalması tepkiyi dogrular bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkür ederim Bünyamin bey değerli açıklamalar için...
Son üç kapanışa bakarsak bugünkü kapanış feyk olacak gibi! yarın daha net anlarız...
Hayırlı geceler bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn periyot hocam şu tepkiyi çıkaracagı rakamı bir görelim şu anda 27.620 ile 26.8 arası bir tepki bekliyorum bu iki rakam aralıgı c2 noktasını vermektedir yok tepki 28.705 sınırına çıkarsa c2 nin üstündeki c1 mavi çizgi devreye girecektir c2 gördükten sonraki hedefi 30ile 33 ons hedefi c1 yi gördükten sonraki hedefifi 33 ile 37 ons arasıdır daha önceki attıgımız eliot 30. xx çalışmasının kanal destek kırılma ve bıcak sırtı bant kırılması grafikleriyle birebir uyumludur bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

C2 rakamına gider mi diyorsun!
Tam olarak kaç görünüyor merak ettim

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@Bünyaminy çok sağolun hocam açıklamanız için

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn gümüş 2 alt ve üst gidiş noktalarının tespiti amaçlı grafik çalışmasıdır örnek ons 30 dolara çıkmadan reddit olayı olmadan ilgili eliot daha önce paylaşılmıştı graffiklerde görebilirsiniz ii hareketinden sonra muhtemel a b c noktası olarak rötasyon belirtilmiştir ytd

Gümüş2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn gram 34 tepki ve penetrasyon sayımı sonrası c2 konsolidasyon oluşumu rakamları sonra paylaşılacaktır ytd

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@Bünyaminy hocam affınıza sığınarak ne anlam taşıyor bu eliot grafik de ne demek istediniz

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Sn Bunyaminy C noktasindaki ons rakami nedir?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum