Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 17:15:18
EUR 34.9824 17:15:18
USD 32.2353 17:15:18
ALTIN ONS $2361.6950 17:15:18

Konu: Gümüş Ons Elliot/2 Çalışmam (Boss. V_Paradoks)

Gümüş ons 1 St. Bu da 2. Elliot çalışmam olsun. Alta üste ihtimaller de simüle edilmiştir.

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. dolar ın durumu da tl bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım.
Herkese bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (118)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Teşekkür ederim hocam

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Gümüş 28 şubattan buyana zaten düşüyor :) ben gümüşte uzun vadeli giriş noktası arıyorum . Ve henüz karar aşamasına gelmedik . İzlemeye devam bakalım

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam ben bunu unutmuştum bile siz çok dikkatlisiniz maşallah. Ters fincanı geçen haftalardan takipteyim ve aylık kapanış yine pek güzel olacak gibi durmuyor şimdilik.
Ama duruma göre yine değerlendiririz inşallah. Dolar, GAP doldurma durumu ve ekstra gelişmeler görebildiğimizce. Tekrar teşekkür ederim hayırlı işler güzel günler dilerim

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Hocam gümüş de düşümü bekliyorsunuz?

6BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Sizinde emeğinize sağlık hocam . İhtimal dahilinde paylaşmış olduğunuz şu grafik aynı zaman da 4h ters fincan kulp ( çanak ) görünümünde çalışıyor son 3 haftadır . Yarın aylık kapanışı 24,90 altın da yaparsa nisan ayı İçin piyasadan teşvik , haber vs bi müdahale gelmez ise yeni değerlendirmeleri yapar istişare ederiz hep birlikte .
@Periyot @Lab_Tek_44 @USTAMM @SLAVE Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla ben de otobüse dahi binemedim bugün almadılar beni 13 km yürüdüm yağmurda ama tam 21'de ikametimde olabildim :))

Gümüş21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş21 ()

İki gündür kıpırdayamıyoruz ki gümüşte. Ahh bizlerde turuncu bölgeden çıkabilirsek dükkanımıza gidip işbaşı yapıcaz. Şimdilik elimizdekini kaybetmemek için yatırımımızı çeşitlendiriyoruz.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperen1 ()

Sormayın birde 10unda ne var dedıgımızde gorursun dıyolar bısey gordugumuz yok duzgun cvp bıle yok terbıyesızlerden nick bayan ismi değil diye sanırım:((

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla işte sayılı günler kaldı 21 Mart Gündönümü ne yapar bakmak lazım... Yordu yine bizi ben başka yatırım araçları bakıyorum. Ya da altın Platin vs alıp uzun vade atacağım hiç uğraşmadan...

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş21 ()

10 11 mart dediler, kırılma dediler dolunay yeniay dediler. Stabilde kaldık!

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yeter valla usandım.
Gümüş kimin olursa olsun artık
Ben çıkacağım bu Matrix'ten inşallah

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hepimiz aynı abi:(

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu gümüş resmen sabır taşına çevirdi. Yakında komple çıkacağım bu nedir ya

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim. Elbette esasında olan nasip...

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Ben de bilemiyorum hayırlısı nasipten öte yol yok bakıcam duruma göre sağolun hocam.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilemiyorum. Belki acele etmemekte fayda vardır. İlla alınacak diyen varsa da parçalı daha iyi olabilir... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Evet indi biraz daha beklemekte fayda var sanki

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Artık dalga hareketi sona erdiğine göre benim simülasyonlar devrede olacak bu Matrix'te.
Bakalım kırmızı mı mavi mi...
Siz hangi hapı tercih ediyorsunuz? :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bak söylediğimiz seviyeye inmiş oldu şu an 25.75-85 bandına. İnşallah burası bari tutar diye ümit ediyorum 26.05-15 tutamadı. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Teşekkürler hocam bende bakıcam duruma göre ufak bir parça uygun gördüğüm yerden alırım.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bereketi bol olsun :) Yön ılımlı yukarı gibi görünmekle birlikte hala düşüş tepki hareketinden çıkamamış olduğumuzdan dolayı aşağı riski de az olsa da devam etmektedir. O konuda dediğim gibi gerçekten bir yükseliş trendine girdiğimizi anlayabilmek adına 26.60-70 hatta 26.80 üzerinde kalıcı kapanışlar almak gerekecektir. Şu anda daha olumluyum ben sadece ama tam olarak kurtulduk denemez gümüşün de işi belli olmuyor bazen biliyorsunuz. Artık izleyeceğiz ve risk almak isteyen kararını kendi vermek durumunda. Kendim de dahil risk alsam dahi full risk almayı düşünmem bu noktada belki geri çekilmelerde ufak parça risk daha makul bir hareket olabilir. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Ben gönderdim elimdekileri hocam alım için bekliyorum ama sanki kafam karıştı yön yukarı mı aşağı mı :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim. Yalnız risk hala devam ediyor olmakla birlikte daha olumlu bir havada olduğunu düşünüyorum kendi adıma. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Pardon 26.60-70 diyelim ama 26.80 de çok önemli bir seviye olarak görüyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Emeğinize sağlık hocam teşekkürler.

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

An itibariyle bu Elliot çalışmamdaki a, b, c düzeltme dalga hareketini de tamamlamış olduk. Bu beklediğimiz hareket hala tepki hareketi olarak kalmış oldu. Bundan sonrası için düşüşlerde bir alt destek olan 25.75-85 lere kadar geri çekilme olması ihtimalen beklenebilir. Lakin 26.05-15 bandı da esasen tutarlı bir seviye olup o kadar salmadan toparlama getirebilir.
Halen düzeltme tepkisinden çıkıp yükselişten bahsedebilmek adına 26.80 ler ve üzeri kalıcılık bana göre önem teşkil etmektedir teknik çalışmamdan çıkarımım bu yönde. ytd

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Ben 7.3xx lerde başlarım alıma ytd

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Reform be mb nin faiz kararı etkili olacak bakalım

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

7.30 lardan parçalı ama reform ve mb önemli

atmetmuti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_ekonomi ()

Dolar 10 yıllıklar 1.400 evinde 7.20 ye kadar çekilir fakat onsda 27 yi rahat asar gümüş yine bu seviyelerde gezer çünkü bu işi 10 yıllıkları düşmesi yapıyor eğer yükselirse dolarda yükselir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum