Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 23:33:19
EUR 34.7904 23:33:19
USD 32.3696 23:33:19
ALTIN ONS $2301.2250 23:33:19

Grafiği gönderen: Bünyaminy

salına salına ytd

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Ma 350 gördü sn losananarquesta 1671 gibi rakam bende sondur bunun 20 dolar üstü dönüş gereklidir gümüş için 61.8 degeri 24.83 dür eger bu degerin altına inerse ignesi 24.6 oldugunu farzetsem igne harici direk gidecegi rakam 22.32 ve bu 5 gün sonra gümüşte reseti getirir 25.4 gibi biraz 25.25 gibi parça aldım hesabım öyle dedigim rakamların altında elimdekini satar bir dahhada gümüş almam resete lades diyemem bol kazançlar ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkürler dostum hayırlı geceler bereketli kazançlar dilerim

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Öyle sn periyot dostum uyutulacak manasına gelir yok öyle bir dünya düşsün 21 de çıksın 32 dolara kim güvenir alır çift tepe çalışırsa en dipte 10 sene durur 28 kasımda gördügü 61.8 degeriyle ki en dip fiyattı şimdiki denkligi 24.83 dür onun altı bende yok eger düşecek olursada ben gümüş almam yatırım olmaktan çıkar gümüş benim hayırlı gecelerin olsun bol kazançlar ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sayin bunyaminy gorusunuz nedir altin ons sizce dip yapti mi yoksa daha duseri var mi. Gumus ons 24.9 altina inmedi burdan destek alabilir mi goruntu nedir. Ytd olmadan.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ağzına sağlık dostum hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn invicible lion artık her şey birbirine karıştı şu anda gümüş 50.0 da bunun bir altı 61.8 oda 24.86 bu kurda 6.02 de ha dersenizki dolarıda aşagıda indirdiler oda olabilir doları düşürmek için altın ve emtianın yukarı çıkması lazım şu anda bana göre dip 24.8 bunun altına inecek olursa gümüş uyutulacak demektir ytd

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Geçen hafta arya_almina'nın uyarıları çıkıyor üstad 25.00altı yalnız merak ettiğim bu doları ani bir satışla indirip çarşıyı karıştırabilirlermi bol kazançlar. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Teşekkür ederim. Nasip diyelim. Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

En azından tepkisi olur diye düşünüyorum sn halka parça olabilir çin ne yapar derseniz 25.385 çin için cazip rakam olabilir bir şey diyemem nihayetinde sene kapanışının 1 dolar altında ytd

Halka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

O zaman alabilirz. Gece çin ne yapar görüşünüz?

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Amin cemi cümlemizi sn periyot

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Allah utandırmasın inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Tşkr sn ahmet hocam

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hakkınızda Hayırlı Bereketli olsun İnşALLAH Bünyamin Hocam

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

saolun hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bir kısım aldım ytd

celo_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

bünyamin hocam alım yaptınız mı?

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Aldım bir kısım 50.0 da şu anda historafta bunun altı 61.8 yani taban sn halka ytd

Halka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Merhaba sayın @Bünyaminy . şu anki durumla alakalı ufak bir analiz yapabilir misinzi

0BeğenmedimŞikayet

cetin36 ()

Hocam Kuveyt türkte satış bölümü kapalı neler oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Maksimum ölçü vlalite sayım neymiş ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yatayda hareketi kestirmek zor bu gün 26.4 altında kapanış yaparsa 26.208 in altında derinleri yoklar diyebilirim ytd

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Dipleri bitiremedim. gitti zaten. Sırf ABD den dolayı daha alım yapmadım alınca tam alcam tek günlük vurgunu yapcam. Vermezsede kendisi bilir. Alanların gözü aydın olsun :)

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Hafif bir beyaz mum atmaya çalışıyor 26.208 ölçtük bu günkü maksimumu minumum ölçüm rötatatif ekran açmadı tepelerden uzaklaşıyoruz her gün şu dolar bi sabit dursa hesaplayız söyliyecez burası şurası diyede her tarafı ayrı oynuyor 26.4 altında kapanış yeni dip getirir diyebilirim. Sn dejavu 1905 ytd

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Bünyamin Hocam sallanıyor mu asağı tırmanacak mı yukarı tuhaf bir durum var usd haylaz çocuk misali söz dinlemiyor ölümü gösterip sıtmaya razı etmek mi istiyor birileri

1BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Yol nereye gider baskan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum