Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0689 15:43:13
EUR 34.8720 15:43:13
USD 32.6001 15:43:13
ALTIN ONS $2382.8800 15:43:13

Grafiği gönderen: Bünyaminy

salına salına ytd

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bak ya bir haber dedik . merkez bankası baskan yardımcısı değişmiş . bu seferde.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yacacaz sn salur günlük grafik atıp bant bildirimi yapıyoruz ytd

Salur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Salur ()

Bünyamin bey gümüşte alım yaklaşınca ve yapınca yazarsanız çok seviniriz

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saldivler ()

Saldalı değilimdir yeşilovalıyım:)

Salda_15 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Salda_15 ()

sayın saldivler saldalısın tahminim, doğrumu

Saldivler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saldivler ()

Sağolun Bünyamin hocam takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Netleşsin onuda söyleriz sn saldivler şu anda loylar tepki ölçüyor onlarda bilmiyor bizde bilmiyoruz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Saldivler ()

Bünyamin hocam gümüsü uyutacaklarsa kaça kadar indirirler

-1BeğenmedimŞikayet

Feramuz ()

Bünyamin hocam, çok dolu bir absiniz. Çok ilginç paylaşımlarda bulunuyorsunuz, ufkumuzu açıyorsununuz. Allah sizden razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Loy spekler büyük parayı gelişmekte olan ülkeler üzerinden kazanır türkiye bu işin locasıdır emtia oyunlarının merkezidir kur oyunları bu yüzden vardır ab de ve abd de regülasyon yapanların 36 yılı var ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tabiki sn @Bünyaminy . bi habere bakar hersey.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Gerçekleşmemiş olanların gerçekleşme olasılıgı her zaman vardır sn m. yıldız ytd

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Hocam ne 24.80 i? 24.20-24 belki daha da aşağısını bekliyoruz:(

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Profilde sanatcı yazan yerdeki rakamlar var bende .
USD içinde 7.50 ile 7.70 civarı duzeltme bekliyoruz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Saldivler ()

O rakam kaç m. yıldız hocam

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Usd düzeltmesi olurmu

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hangi rakamdan bahsediyorsunuz yazabilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sizin bir rakamınız var sn m. yıdız gelmemiş olan galiba o gelebilir sonra temmuz sonuna kadar sadece 28.28 e kadar sonra asya pasifik dünyayı tehdit edince gümüş altın uykudan uyanır ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

sn @Bünyaminy dusunceniz degişti mi ? Gumusü uyutacaklar mı 24.62 ons suan .?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkür ederim dostum hg

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Aynen altın 1764 altı beklemiyordum hatta grafiğe bakmıyorum! saçmalamaya devam edecek gibi bu defa yukarıya ama:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

7.26 7.13 ve 6.91 full dolardaydim ben ons olarak 24.9 dip beklentim vardi kirilcak mi diye baktim 25.05 den dondu parite yaptigim icin 25.2 de full girdim. Bakalim zarar kes yapmak zorunda kalcam mi :) ama burdan 30 ustune gitmesi gerekiyor ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

İgneleri sadece manipülatif 12 saat sonra görebiliyor sn periyot sebebi spegin bankası içinde kendisi satıyor anlık ve alıyor aradaki işlem salise ve bunu görmek bizim için imkansız kısalmasının sebebi belkide ne kadar alınıyorsa spek okadar satıyordur ve bu iki işlemide kendisi yapıyordur bilemeyiz sadece histograf mantıgına göre biz işlem yapabiliyoruz onların farklı sistemleri var altın onsun ilk defa bu kadar saçmaladıgını görüyorum 1 yıl önceki fiyatına geldi bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Memet_13 ()

Saat al benden de o kadar dolar yüzünden fullemedim

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ben sırf dolar yüzünden fullemedim! yoksa ons da 1 aydır beklediğim dip bugün geldi, gr tl belki biraz daha aşağılara fırsat verebilir!
Hayırlı akşamlar bereketli kazançlar

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Dikkatimi çekti! Şöyle bir durum da var, iğne boyları da hep kısalıyor, eskiden böyle miydi iğneler?

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Gelemez sn m. yıldız bizler microyuz macrolar gümüş fonlardan çıkarlar ve birdaha gümüşün yüzüne bakmazlar londra külçe bu işin altından kalkamaz bol kazançlar şimdi histografı atacam mantıgı daha iyi tanımlarsınız ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekurler cevap icin. Ben risk aldim full girdim. Sebebi

1875 altin tepenin yuzde 10 duzeltmesi 1688 di son kabul ettim. Gumus ons da 24.9 bende sondu kirilmadi full aldim.

Burdan 1672 ye giderse altin 23.2 veya 23.6 dan gumus donecektir ve 25 ile 26 arasina tepki yukselisi olur diye dusunuyorum ve 25.35$ maliyetli urunu dususten sonraki tepkide full cikis planliyorum. Dusunce olarak yanlis bir durum var mi sizce ytd olmadan.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Görüsunuze katılıyorum . sadece 10 yıl degilde 4 5 yılda 32 ve ustune gelir . ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Soruyu sormadan cevabını aldım tekrar teşekkür ederim, bende öyle düşünüyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum