Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:37:19
EUR 34.8238 08:37:19
USD 32.3379 08:37:19
ALTIN ONS $2301.8900 08:37:19

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Her gün bu kadar güzel mi bu deniz?
Böyle mi görünür gökyüzü her zaman?
Her zaman güzel mi bu kadar,
Bu eşya, bu pencere?
Değil,
Vallahi değil;
Bir iş var bu işin içinde ...

Orhan Veli Kanık

Yorumlar (130)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Zaten yuksrliş trendi beklentimiz var , sıkıntı olmaz rahat olun

Fahad için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Adem50 ()

Ben teşekkür ederim ama , Bu konu çok kişinin kafasını gereksiz yere karıştırıyor. ne diyelim isteyen dilediği gibi alsin satsin, size ve herkese bol kazançlar dilerim

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

ya teşekkür ederım gercekten ben cok anlatamadım :)

Adem50 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adem50 ()

Aynen öyle morgana, yatırımcı usd yükselecgini düşünüyorsa ve sat - al da açıkta kalmamak için dolarla işlem yapar yoksa yüzde yüz sana katılıyorum hiçbir fark yok. ters mantiktan gidersek şöyle düşün: sen dolarla gümüş aldın diyelim , bende tl ile o zaman sen bana şunu diyebilirmisin benim gümüşüm dolarla aldığım daha değerli :) olurmu öyle şey

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

farketmez dememı su sekılde yanlış anladın ıkımızde aynı sevıyeden alıyoruz dedım konusmanın basında ben bır arkadasa hangı sevıyeden aldın dedım de yuksek geldı ons sevıyesı ons aldım dedı dolar kactı dedım gr/tl degerını ogrenmek ıcın sormustum

Tersgold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

guzel bırsey tabı tl de beklemektense mantıklı olurda dolar cok cıkar gumus düşerse sen dolara gcetıgın ıcın doların artısından faydalanırsın bıde doları satarsın kaznaırsın

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Ölmüşlerine rahmet

merterbirader için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Dolara geçmeyi unut o zaten benim param onu cogaltıyorum o dolar isterse sonra 7 olsun 8 olsun benim sonuçta sen nasıl TL çoğaltmaya bakıyorsun bende dolar

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

peki gercekten hıc bırsey demıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Adem50 ()

Dolar 6.93 e düserse elinde gümüşü olan satar dolar alır yine aynı hesaba gelir

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

aynen oyle usd yukselısını kacırmak tek mesele yatırım aracını degıstırıyorsun parıtede de bır fark yok baska usd alanda aynı kg gumus alıyor tl ıle alanda aynı kg gumus alıyor tek mesele dolara gectıkten sonra ne yapman gerektıgı

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

İşte bu az daha kafayı yedirecektiniz bana bu söz işte helal kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

merterbirader ()

birincisi ons kütle birimidir . ikincisi gr /usd fiyatını zaten ons belirler kafasına göre havadan fiyat belirlenmiyor . ben 31.1 gram gümüs alırsam 1 ons almıs olurum . dolar ile alısveris yapılırken seni türkiyede doların durumu ne olacak ilgilendirmez. ama gram tl ile alısverisini yapıyorsan yarın 28 ons görse ama dolar gecen yaptıgı 6.93ü yapsa nasıl satıcaksın ? aynı sey ya madem sat hadi kar yap . dolar ile alan adam 27 den aldıgına bile 28 den satarken güzel kar yazıcak ama sen aaa dolar isimizi bozdu diyeceksin.

0BeğenmedimŞikayet

Adem50 ()

Kardeş, alırken farketmez, ama sen diyotsanki usd yükselir , ben gümüşü sattıktan sonra açıkta kalır usd nin yükselişini kacıririm diye düşünüyorsan dolar alınır , onun haricinde bir fark yok

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Hay Allah razı olsun kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

merterbirader ()

bu mu mantık ? tamamen mantıksız bir cevap siz heralde anlamadınız hic birsey. tl mi bozdurup dolar yapıp gümüs almaktan bahseden kim . sonucta suan dolar ile alınmıs bir gümüs var ortada . satarken bunun farkı olacak . farketmez demek yanlıs

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

ons agırlık bırımı lutfen ons satın alamazsınız usd/gr alıyorsun
pekı onun karsılık tl degerı kac hıc baktın mı

1BeğenmedimŞikayet

merterbirader ()

alırken de satarken de farkı var . 26 da alırım ons 27.5 olur güzel kar eder satarım . sen 26 ons ta alırsın dolar 7.35 ken , 27.5 ons olur dolar 7 olur bi bakmıssın zarar bile yazmıssın . nasıl farkı yok

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

1oo bın tl ile ons bu sevıyedeyken gram gumus al
sonra 100 bın karsılık degerı kac usd yapıyorsa onla gıt ons sevıyedenken gumus al bak bakalım aynı hesap mı

0BeğenmedimŞikayet

Fahad ()

Anladım hocam çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Peki sen alım bekliyorsun TL ile ons düşüyor dolar çıkıyor ama fiyat düşmüyor ons alınca dolarla etki etmiyor neyseo

0BeğenmedimŞikayet

Adem50 ()

Kardeş gümüş aldiysan hiçbir farkı yok ister usd ile al ister tl ile

1BeğenmedimŞikayet

merterbirader ()

sizin önemsemeniz gereken onsun durumu , tl ile almadınız ki tl hesabı yapasınız. dogrusunu arastırıp bulun lütfen . gram/tl sizi ilgilendirmez yarın 27.4 dolar ons olsa, dolar 7 olsa biz aldıklarımızı satamayız ama siz gayet güzel satabilirsiniz

Fahad için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fahad ()

Kuvettürk kullanıyorum 100000 gr x 0.86 = 86000$ yapar 200$ vergi 0,86x31,1 = 268

2BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

teşekkur :)

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Farkı var dolar zaten senin sen dokarla 1gram gümüşü aliyirsun 0.85 aldın .95 sattın her 1gram gümüşte 10cent yapar ha dolar TL bazında düşer yada çıkar o ayrı konu ama ons yükseldikçe dolar kazanırsın iyi tarafı TL ile gümüş alacan şimdi 7.34 aldın sonra dolar düştü 715 anında terstesin

0BeğenmedimŞikayet

merterbirader ()

nasıl farketmez . ben dolarla aldım sen tl ile varsayalım . Ons yükseldigi an ben satarım . Ama sen onsla beraber doların düsmemesini beklersin . ben 26 dolar ons ile aldıgım gramları 27.4 te güzel kar ederek satarken , sen dolar düstügü takdirde gram/tl de aldıgın yerde sayarsın . farketmez ne demek

-1BeğenmedimŞikayet

Adem50 ()

Bu yorumuna bir like

2BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

dolarla da alsan tl de alsan bır farkı yok aynı kg dan gumus alırız ve aynı sevıyeden
farkı dolarını ne zaman kar edıp satman gerektıgı veya alman gerektıgı

1BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Dolarla gümüş alıyorsun işte gümüş ons yükseldikçe dolar kazanıyorsun benim para %50$ da ve böyle yaparak baya dolar attırdım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum