Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 14:35:40
EUR 34.7339 14:35:40
USD 32.5072 14:35:40
ALTIN ONS $2392.1450 14:35:40

Konu: Gümüş ons Star Wars IV: Yeni Bir Umut Fm (Boss. V)

Merhaba Gümüş ve Bilimkurgu sever dostlar.
Yine can sıkıntısından yaptığım yatırım tavsiyesi olmayan
bir kurgusal paylaşım :)
Bir önceki StÅrgate, Star Trek,
severlerin paylaşımına sunduğum Fm'larımın
Star Wars IV: Yeni Bir Umut
filmindeki, Yavin Savaşı temalı olarak güncellediğim hali diyebilirim.
Bakalım Luke Skywalker, Han Solo ve Chewy'nin kullandığı Gümüş Millenium Falcon eskortluğunda İmparatorluk Yıldız Detroyer'inin lazer saldırılarından kurtulup atağa geçerek hiper uzaya atlayıp 31.50 parsek uzaktaki çekirdeği gümüş madendeninden olan Yavin Uydu gezegenine ulaşabilecek ve görevi tamamlayıp umutları yeniden yeşertebilecek mi?
Savaş tüm hızıyla devam ediyor,
Cumhuriyet Rebels birlikleri Altın ons X- Wing'ler ile İmparatorluk TİE Fighter'lar arasındaki çarpışmalar kritik destek/direnç bölge olan 27.75-28.00 arasında çok şiddetli geçmekte.
Malesef İmparatorluk (ABD) açılışı ile isabet alıp yıldız destroyerin alt sınırı olan 27.20 lere kadar irtifa kaybetmiş durumdayız ama tekrar güç topluyor gibiyiz.ytd

(Yavin, Yıldız Savaşları evrenindeki hayali gezegenin adıdır. Yıldız Savaşları: Bölüm IV - Yeni Bir Umut'ta görüldüğü üzere kırmızı bir gaz devidir. Gezegenin çekirdeği metalik maddelerden ve corusca cevherlerini de oluşturan karbon parçaları ve metalik hidrojenlerden oluşmuştur. Gezegendeki değerli taşların çıkarılması gelecek vadeden bir iş olmasına rağmen, Yavin daha çok Yavin IV uydusuyla bilinir. Bir asi gemisiyle çarpıştıktan sonra gezegenin çekirdeğine doğru yönelen Süper Yıldız Destroyeri Knight Hammer Yavin'de yok edilmiştir. Bir rivayete göre Sith Darth Maul bu bölgedendir. Yüksek hızdaki rüzgâr fırtınalarından dolayı gezegene hiç kimse iniş yapmamıştır.)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Yorumlar (108)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Semerkand1453 ()

Dibin dibini bile dusunmek gerekiyor bu gumuste.
Yarın cok sıkıntılı bir gün olabilir.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aboo29 ()

Bende öyle düşünüyorum. Eger dolar salmazsa ons toparlanır ve 6.70 bu gece yanar

1BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Eline emeğine sağlık abı sağolasın, garip şeyler oluyor

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şöyle gümüş ons 1 saatlikte son durum. Tüm yatay destek/direnç ve çapraz trend eğrileri delinip alta salmış bir gümüş ons. Buralardan yukarı geri dönüş sinyalleri var gibi. Yükselen kanal alt band son sınırdayız bu noktada. Daha alta sarkmalarda 27.20-24 olarak görünüyor şimdilik ama en son oradan da dönmezse 26.95 ve 26.65 dipleri var. Ben şu anki 27.40-45'lerden döneceğine inanıyorum yukarı ama tabi kesin değil ytd. Günlük kapanış bu seviyelerde olması pek hoş olmaz zaten ama umut ışığı da tam sönmez. Hem daha yarın da var...ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam zaten aslında aşina olduk sayılır ufak tefek güncelleme yapmaya çalışıyorum :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir de şöyle eksik güncelleme atayım. Alt yön ve trend destek/dirençler eksik ama
zaten bir çok paylaşımımda mevcut. Yukarı hedefli ikisi bir arada 4 St.lik grafik.
27.75-28 bandı üzeri kalıcılık olmadığı taktirde hedef ihtimaller düşüktür.
Bu kritik eşik bandı kırılabilirse sırayla üstteki band rakam aralıkları takip edilebilir.
Yatırım tavsiyesi değildir tabiki.

0BeğenmedimŞikayet

Jack02 ()

En güzeli üstat kafan rahat ediyor :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen 3'ü de var bende o yüzden canımı sıkan değiştiriyorum suyu ısındı deyip :))

Jack02 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jack02 ()

Kuveyt'i düşünmüştüm aslında az az alımda yapıldığı için o mantıklı geliyordu artık üçünü de açarız fazlası göz çıkarmaz :)

1BeğenmedimŞikayet

Jack02 ()

Takip ediyorum paylaşımlarını dostum Allah razı olsun emeklerin için. Sitede birilerini övünce hemen yan hesaptan kendini övüyor felan denildiği için kimsenin başını ağrıtmak istemediğim için çok yorum yapmıyorum. Tekrardan teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında bir kaç hesap olması canın sıkıldığında diğerine geçmek iyi oluyor

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah zarar kalmaz hocam ana istasyon derim ben hep 6.35-6.55 bandıi aralığı gümüş TL de :) 6.35 altında kapanışlar 5.50 ye kadar, 6.55 üzeri kapanışlar 7 lere kadar potansiyel yükselişler içeriyor aylardır tecrübe ettiğim durum bu.
Tabi dipler ve tepeler biraz da dolar kuruna göre de değişiyor ama teknik potansiyel olarak tabi ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

Jack02 ()

Yarın müsait olursam inş bi gideyim

0BeğenmedimŞikayet

Jack02 ()

Haydi inş Atarda tam sınırda kurtuluruz zarardan :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Diğer taraftan bir flama görüntüsü de oluşmuş 30 dklıkta ama atarsa 50 kuruş kadar üste inşallah :) düşük bir ihtimal yine de. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hmm evet o halde doğru hesap açmak gerekli tabi ben var saydığım için bir an :)

0BeğenmedimŞikayet

Jack02 ()

Ben tfx kullanıyorum önce hesap açmam lazım o yüzden yatın gideyim dedim dostum

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Mail at dostum ya da uygulamanın ilgili kısmından talep oluştur gitmek istiyorsan orası ayrı tabi :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tüh 28 üzeri gördük ama son dakika geri kritik bölgenin hemen altında spenksi bir kapanış aldık gümüş onsta yeşil bir kayan yıldız mumu var 1S grafik tepede kötü yanı bu ama fake bir sinyal olması da ihtimal dahilinde çünkü kapattığımız seviye çok iyi. 4H deki son durum iyi görünüyor gibi. ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Jack02 ()

Yarın bende bi gideyim ozaman

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben yazdım bile talep dostum aynen katılıyorum daha da önü açık bence de geç sayılmaz :)

0BeğenmedimŞikayet

Jack02 ()

Talep edilirse bende başvuranlardan biri okurum tabiki geç kalmadığımızı düşünüyorum dostum

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) şu son şubata ayı başından beri 3.48'den 4.33'e kadar çıktı valla çok iyi :)

1BeğenmedimŞikayet

Jack02 ()

Bencede önü baya açık hemde. Ozaman gümüş aldık hala zarardayım:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah dostum teşekkür ederim

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kesinlikle hatta şimdiye kadar olsa gümüşten bile iyi kar bırakabilirdi aylardır. Lütfen bankalara talep atalım

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Off hem de ne kar bırakırdı cidden sıkıntısız :) Bakır olsaydı gümüşle uğraşmazdım bile aylardır cidden. O zamanlar bende sordum yok dediler ama herkes talep oluşturup atsa özellikle V. K. taleplere açık bir banka diğerleri de değerlendirebilir tabiki. Giderek daha da yükseliyor endüstriyel metal zaten

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Eline emegine saglık dostum

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Evet ya hocam gümüş gini alınıb satılsa güzelolur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum