Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 02:37:48
EUR 34.9839 02:37:48
USD 32.2051 02:37:48
ALTIN ONS $2414.8350 02:37:48

Konu: egld

ytd

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Aşşağı daha ağır basıyor dimi?

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

olusum var onay yok sımdılık form. hazırlıyor. bayrak acarsa asagılarda 105/100 ler potaya gırer benım ıcın ama 7 subatta baslattıgı formasyonu devam ettırırse yukarda 220/240 lara uzun bır yola cıkabılır sadece hayal sımdılık. ytd

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

127 degılde gece 03 de 65.7 ye uzun bır ıgne atmıs stopları patlatmak ıcın degıl bu o kadar uzun boylu olmaz. zaten 130 lardan 65 lere kac kısının sat emrı vardır. dıkkat edın derım. ytd.

MeDuSaAa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EFE78 ()

hocam btc de alim fiyati sizce nedir. bu oynakligin gecnesinimi bekleyelim

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

o halde @ozgur86 uyuyakalmıs demekkı kacırmıs :)) yapıcak bırsey yok.

Hacıabi47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MeDuSaAa ()

Daha gidecek mi peki başkan 124 e iğne attı döndü 127 ye geri ..

0BeğenmedimŞikayet

ozgur86 ()

bende onu anlamıyorum neye göre sistem engelliyor ki yazıyruz uzun uzun sistem de düüşmüyor sonra böyle ters oluyor herşey içine ettiler sitetnin

0BeğenmedimŞikayet

Hacıabi47 ()

Sisteme takılmadı, geldi bu mesaj ben gördüm,

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Şuan için geafik baksanız birde hocam daha aşşağılar gelşcekse kaçalım egld dan daga fazla zarar görmeden

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ertesı gun zaten 157/130 donusune onay verdı yukardakı son hedeflerı bunlardı evet ama yurutmedıler. ertesı gunde zaten o grafıklerı paylasmıstım ama sayfaya dusmemıs anlasılan az once tekrar o yuzden paylastım.1 gun arayla degısımı goresınız dıye. sansızlıkkı yorumlara dusmemıs. elımden gelenı yapıp uyarmaya calıstım ama sısteme takılmısız :/

ozgur86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozgur86 ()

başkan bu onay ne oldu peki

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

168.5/165 destek bolgesı benım gordugum. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

169 destek dimi düşermi okadar ya?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

zırveden cıft tepe ıle asagıda dusen bayrak actı asagıda 150/130 a kadar yolu car calısırsa. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Nasıl yani? Egld neden düşşyo bukadar

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

egld de işler tersine donmus olabılır . ytd.

Karaadem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsizanne ()

Espri yapmıştım zaman sıkıntım yok benimde sadece dusuyo falan okuyunca stres oluyorum *:(

0BeğenmedimŞikayet

Karaadem ()

Hocam teşekkür ederim . Pusuya yattık Beklemedeyiz :) gerçi EGLD den hiç çıkmadık al sat işini bi süredir bıraktık :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sebep ? sen dıkkate alma benım bekledıklerımi senın zaman kavramına uymayabılır gelmeyebılır zarar edebılırsın.

Bahtsizanne için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsizanne ()

Günlük rapor yaz en iyisi :)))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sabah 05 den bu saate halı ortada ne dıyımkı sımdı sana. evet bugun desem saat sorucaksın saat desem dakıka sorucaksın onuda soylesem ooo ooo ooo tarıfelı otobus bıle 3/5 dak takıyor duraklara ne dememı beklıyorsun benden sımdı.

Bahtsizanne için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Evet doğru ama çok değişken bigün önce 159 dip gördü bugün 169 dip gördü 216 ya çıkıyo tekrar dip denermi acaba

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

karakalem calısması kımseye tavsıye degıl

Mat__analiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsizanne ()

Slmm bugün göreceği hedefmi

0BeğenmedimŞikayet

Mat__analiz ()

212 mi hedef

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bırakın bıraz nefes alsın 5 dolardan geldı buralara 3 krs dustu dıye hemen kötu kedi serafettın mi oldu yanı :))

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Bu nedir egld neden bukadar düşüte bugün toparlarmı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum