Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 06:53:19
EUR 34.7824 06:53:19
USD 32.2996 06:53:19
ALTIN ONS $2311.1550 06:53:19

Konu: egld

ytd

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Neskafe ()

İlk hedef 153 ikinci hedef 169 demiş usta

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Usta okunmuyo ne yazdın egld için? Düşmeye devammı yani

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neskafe ()

Btc düzeltme yapar mi sizce, nakitte bekliyorum da

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

@Bahtsizanne alırsın satarsın benı ılgılendırmez.gordum paylastım sadece. gerısı sana kalmıs. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Nasipmiş ()

Yancı usta derken?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bilmem. senın yancı ustan ne dıyo ? uyarmadımı sızlerı.

Nasipmiş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Aynen çıkmış okudum şimdi yazdım kendisine ama geafik bakarmısınız diye valla uzmanlar btcler için elektrik kesintisi felan bşsüre altın arsa başka şeylere yatırım yapın felan diyolar ayı sezonu erken gelebilir diyen var kaldık bizde ortada

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Ama 185 alimi su an cikkmaniz hata olur. egld basi 55 dolar zarar olur. ancak 85 e dusecekki o zaman alabikesiniz. Ben bekleyecegim. yapacak bisey yok. Bilsekki 60 -70 lere dusecek... o zaman su an cikilir. Ama duser mi o kadar bilemedim. Bulent hoca 20. lerde almisti. kârdan zarar eder sadece. Bizim durum farkli:((

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Aa onu görmedim ben ozaman sıkıntı gerçekten

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Simdi baktim. yarisini onceden cikmisti. bu sabah 120 den hepsini cikmis:(((

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Sabah uykulu uykulu okudum sanki 120. den hepsini ciktim dedigini hatirliyorum. Emin degilim. bakayim bi

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsizanne ()

Kaç seviyesinde kapatması lazim

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ufak ufak gelen hbrler rakamlar var sımdılık. usdt tarafınada onay versın oyle gorelım. ytd.

Svsbskrt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

4 h kapanısları gormek lazım.

Bahtsizanne için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

form. lar bıtınce nolucak bır sekılde yon bulmalı kendıne tamamlandı dıye fıyat sabıt kalıcak degıl. ytd

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kartal60 ()

Evet sıkıntı var 48.500 üzerine atması lazım ytd

Svsbskrt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nasipmiş ()

Btc sağlam salarsa altlarda peşinden gider, sonrası altlar tekrardan zirve yapar mı acaba

0BeğenmedimŞikayet

Svsbskrt ()

Üstad BTC sıkıntımı var terse düşmeyelim

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Evet işte o yarısını çıktım demişti keşke bi grafik atsa şuan

0BeğenmedimŞikayet

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ ()

formasyon iptal olmadı mı hala çalışıyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Ümit62 ()

ama dash iyi çıkmış abim

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsizanne ()

@RESSST 100 e düşme ihtimali yuksekmi

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Ya dusmesinden korkmadim
Illaki yukselecek. şu an satsaniz bile o zarari cikarabileceginiz coin yok. Hepsi dususte. Beni asil korkutan Bulent hocanin egld den cikmasi. :((

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Bnde 118 den ekleme yaptım gece ama 186 daha yüklü alımım oyüzden çok düşürmedi ortalama karda okanı satsammı bilemedim altlar gelirse orda kullanırım nakit olarak altlar nezaman yükselir acaba

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

217 lerden buralara gelen bır urun . sankı banada oyle gelıyor sımdılık. bekleyelım bakalım form. tamamlasın goruruz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Ben 70-80_90_100 emir girdim elimde ki parayla. Elimde ki egld ile de 165 e satis girdim.165 beni kurtariyor. Yapabilecegim tek şey bu:((

0BeğenmedimŞikayet

EFE78 ()

tesekkur ederim

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Bitcoin için RESSST yorumu (4 gün önce)
48950 50025 55050 buda cıkmazsa yapıcak bısey yok . ytd

o gunde yorumlarda sıkıntı varmıs demekkı en sonunda dusmustu. yukardakı hedefler bunlar evet ama 1 saat once 50 k ları gostermeyebılırler dedım. cok dedıgık rakamlar var gundemde. yınede ytd.

EFE78 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum