Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 09:55:33
EUR 34.8631 09:55:33
USD 32.4726 09:55:33
ALTIN ONS $2327.7750 09:55:33

Konu: Gümüş onsta son durum

⭐⭐62Dersim ()
Gümüş

Merhaba arkadaşlar. Yeşil destek çizgisinin üzerinde kaldıkça 31.48 hedefimiz görünüyor.
Daha aşağıda onu karşılayacak 25.90 desteği var. Fibonacciye göre 26.90 üzerinde kalıcılık sağlaması ile 27.52'ye kendini atacaktır. Destek fena çalışmıyor görünse de, şahsî olarak son 4h mumlar çok da hacimli değil. Yukarı gitme isteği daha çok olsa da, yön anlamında hâlâ iki taraflı olarak hamlelerimizi geliştirelim derim. Karar elbette sizin. En yetedesinden diyelim.

Yorumlar (277)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Oralar güzel yerler evet ama geri sardırmasınlar makarayı:) Pusudayım ben de.

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Bol kazançlar hocam orayı hacimli kırarsa güzel yerlerden çıkarız inşllah.

62Dersim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Güzel giditor şimdilik. 28 Dibo direnci var bende. 27.64 yatay dirence yerleştiğinde.

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Var Bi parçamız daha zorlandığı yerde yollarız onuda hocam. Sonra kedi gibi sabırla bekleriz avımızı:)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

İyi yapmışsın. Bekleyelim bakalım, nereye kadar gidecek.

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Gönderdim hocam 6.24ten Bi parça :)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Hem teknik hem temel hem stratejimiz... :) Hiç göndermedin anlaşılan. Umarım güzel kazançla çıkarsın.

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Aynen oyle hocam. Ama şu daha fazla kar etme duygusu bazen aklımızı kullandırmıyor onuda aşıyoruz yavaş yavaş:)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Parça pinçik ha, güzeldi:)) Elbette koparacağız; gümüş bizim yatırıım aracımız, çok sevdiğimiz arkadaşımız değil:)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Sağ olasın hocam, çok teşekkürler.

enes2014 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuana_ ()

Aynen öyle hayırlısı

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuana_ ()

Valla sitede çok yüklenildi diye gitti... grafik olayına gelince öğrenebileceğim bi platform varmı bildiğiniz

YeniHoca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serrasti ()

Teşekkürler hocam..

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altıncı19 ()

11şubat nedir usta

0BeğenmedimŞikayet

veyselaltin ()

Fixdual deneyin bence...

Nigtwalk için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

11 Subat rakamını görmeden birsey diyemeyiz

Serrasti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Teşekkürler hocam:)

Nigtwalk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ytd. li dedi üstadım zaten. Beklentisini paylaştı sadece... izleyelim görelim ihtimal dahilinde...

Fahad için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YeniHoca ()

O arkadaş zaten pek bilmiyordu.
İstifa etmesi piyasa için iyi olmuş:)

Tuana_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sagolun hocam, onsla beraber olursa bu tepki yükselişi iyi olur kar almak için. Hayırlısı. Tesekkur ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Nigtwalk ()

Mevsimsel alerjik rinit tabi doktor bizzat muayene edip teşhis koyması şart. L*vmont 5/10 akşam yatarken iyi gelir.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Istifa mi etti, hadi ya, hayırlısı olsun.

Tuana_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serrasti ()

Hocam 11 şubattan sonraki durum nasıl olur? ay döngüsüyle alakalı bir kaç video izlemiştim.

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Hocam kusura bakmayın burası yeri değil ama güneşe çıktığım an hapşırıyorum ve istisnasız bu herzaman oluyor. Ayrıca gözlerimi kısıyorum. Tam açamıyorum ve sürekli çapaklı oluyor göz damlası almıştım ama faydası olmadı. Sizce ne yapmalıyım.

5BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Ben gumuse bakarken önce hep ons altına bakarım ; ons altın 1830 dırencını kırdı ve burayı kendisine destek yapmış oldu , 1855 e dogru oradan da 1880 lere dogru olan hedefinin onündeki buyuk bir engeli aşarak düşen trend içinde frene bastı. 1872 asılırsa zaten gümüş rasyosu da düser ve 7 rakamlarını da kalıcı olarak asarız , hedef 11 şubata kadar bu rakamların gelmesi

Ahyalandünya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahyalandünya ()

5000 ödeme yapıcam 8000 gram mecbur zarardan bozdum ama 6.90 olursa 800 usd artacak insalalh

0BeğenmedimŞikayet

Ahyalandünya ()

Hocam ne dersiniz bugun sizce 7. Yaparmi

-1BeğenmedimŞikayet

Tuana_ ()

Tunçum kullanıcısı da 7.08. Görürse usd a geçiceni söylemişti istifa etmeden önce

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Hatta altın pörtfoyumden 1/3 kadarını 7.11 den ZTL olarak bozdurdum, normalde dolar ile veya euro ile işlem yaparım

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Ben de paylaştım, oğlen 7.02 den seker 7.07 uzerınde 1 saatten fazla kalırsa 7.25 e kadar tepki yukselişi gelebilir dıye ama illa oraya kadar gıdemeyebilir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum