Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 06:52:01
EUR 34.9698 06:52:01
USD 32.2846 06:52:01
ALTIN ONS $2360.9250 06:52:01

Grafiği gönderen: The_RePaN

⭐⭐The_RePaN ()
Gümüş
aylık grafik analizinde flama formasyonu oluşup hem kırılım hemde teyiti alınmış flama olup 44$ hedefliyor

Yorumlar (218)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Âmin Hepimizden İnşaALLAH Hocam

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ss4655 ()

Çok sağolun

Çarmıklı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ss4655 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Bu soruya cevap veremem. Beklentimi yazdım. Karar senin kardeşim.

veysi2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Bu mevzuyu ancak yüzyüze anlatılabilir bir konu ama uzmanlar orta ve uzun vade tavsiye ediyorlar

Emreatak1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

A_atila ()

Selam ustam bu grafigi aynisini hatta biraz daha üzerinde çalışılmış olarak sosyal medyada gördüm bugün

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Usta eldeki gümüşleri ne zaman çıkalım 20 kilo duruyor

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Allah razı olsun gönlü güzel insan, inşallah yararlı olabilmek ve sizin duanızı daimi bizi mutlu kılar saygılar

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emreatak1 ()

@The_RePaN hocam çok sağolun üşenmeyip bu kadar net açıklamışsızın sağolun varolun peki sizin bakış açınıza göre en güvenilir yatırım şekli hangisidir kısa orta uzun vadede

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Çok teşekkür ederim Hocam istifade ediyoruz arı misali analizleri yorumları gerçekçi mantıklı yapıcı olanlardan ve @The_RePaN gibi Hocalarımızın teveccühünü dikkatini celp edenlerden takibe aldık sizide Hocam EyvALLAH sağolasınız.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Güzel bir yorum olmuş hocam elinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Nigar ()

Teşekkür ederiz hocam. Emeğinize sağlık

2BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

İnşallah yararlı olmuştur. Amaç herkes kazansın.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Güzel bilgiler analiz yorum güzel anlaşılır sizin öngörülerinizle uyuşuyor tebrik ve taktir ederiz sizinde nezdinizde Hocam

@Çarmıklı

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Eyvallah kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Teşekkür ederim güzel bir değerlendirme oldu 32 yakin benim de beklentim dahilinde yararlı bir çalışma oldu emeğine sağlık

11BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

4 saatlik grafikte geçen hafta 30 USD lik zirve 3. Elliot dalga zirvesi görünüyor. Bunun düzeltmesi 4. Dalga 5,90 olarak gerçekleşti. Şimdi 5. Dakgaya başladı.5. dalga boyu 3. Dalganın 1-1.25 fibo seviyesinde beklenir. Nadiren de olsa kısa düşebilir. Bu durumda 5. Dalga boyu 32 USD uluyor. Sonra düzeltme gelir A, B, C buda yükselen trent tabanına kadar beklenir.25,2x görünüyor. Daha sonra yeni eliot 5 dalgalık trent başlar.1. zirve 2 düzeltme 3. Zirve 4 düzeltme. 5. Zirve vetrent düzeltmesi. Bu ritim sürekli tekrarlanır yukarı yada aşağı. Şu an yukarı gidiyoruz. Zirve 7,20 düzeltme 5,75 görünüyor. Her zaman hata payı vardır. Yoksa piyasa diye bir şey olmaz demiş Bill Williams. Ytd. Hayırlı akşamlar.

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Teşekkür ederim

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

9BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Değerli @Emreatak1 önceliklidir grafik analizleri vadeye göre analiz edilir , kısa vade (saatlik,2 saatlik,4saatlik ve günlük) olup günlük alsat için geçerli olup kısa vadeli yatırımların 1-2 ay ya da daha önce dönüşünün olması beklenir. Yani siz bir yatırım yaptıysanız bu yatırım sizi tatmin edecek seviyeye kısa zamanda geliyorsa bu kısa vadeli bir yatırımdır. Orta vade için ise( günlük grafik, haftalık ve aylık grafik analiz edilir) bu sure 1ay ve 6 ay arasında yani siz bir yatırım yaptıysanız bu yatırım sizi tatmin edecek seviyeye geldiyse vadesiz gelmiştir.. uzun vade ise grafikte (haftalık, Aylık ve yıllık grafikler incelenir ) bu va 6 aylikla başlanır ve ucu açık bir yatırımdır tabi bu yatırım larda yatırım psikoloji, sabri ve soğuk kanliligi cok onem arz eder. ... Bu zaman diliminde çeşitli formasyonu oluşur bu formasyonular bir kaci ; canak formasyonu, bayrak formasyonu, flama formasyonu, üçgen formasyonu, takoz, obo, tobo vs. Gelgelelim aylıkta çizdiğim flama formasyonu aylıkta gecen sene marta görülen dipin 8 ağustos ayında görülen zirvenin arasında bir flama formasyonu oluşmuş olup ve kırılımı gerçekleşip akabinde retest (teyit)= onay alınmış olup target( hedef) 44$ kadar bir yükseliş gösteriyor yaklaşık 6-8 sekiz ay lik bir zaman diliminde gerçekleşip olup aşağı yukarı bu zaman zarfında da gelebilir erken veya geç de olabilir umarım anlaşılır hale geldi.. @Çarmıklı @Ahyalandünya @3461of @gold_m @Mahoo58

Emreatak1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Emeğine sağlık ustam, çok güzel görünüyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Emreatak1 ()

@The_RePaN hocam elinize sağlık öncelikle ben biraz grafiklerde zorlanıyorum yapmış olduğunuz çalışmada ne anlatmak istediniz açıklama şandınız varsa çok sevinirim teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Hocam saygılar. Ben ecemiyim. Benim analizinde gümüş burdan önce 32 USD civarı yapıp 25,2x ye düzeltme yapıp sonra 44 yolculuğuna başlayacak görünüyor. Ustalarla paylaşmak istedim.

1BeğenmedimŞikayet

Ahyalandünya ()

insallah yükselir temmuza kadar hcm valla kocamın dırdırından bıtım sürekli neden girdin bu borsaya diyo ben 370 ken altin alalim dedim hayır demişti 525 te ikna ettim ama bu seferde düştü şimdi gümusteyim ve umarim yukselir hocam da ettigi lafla kalır :)

1BeğenmedimŞikayet

Saka_Er ()

Hocam elinize sağlık. Sağolun, varolun.

2BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hayırlı hocam elinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Zaman konusunda hic bir fikrim yok

3461of için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

3461of ()

Oraya nezaman gelir herkes korkmuş bende dahil

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı Huzurlu geceler mutlu tatiller olsun İnşaALLAH Hocam

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkür ederim hayırlı geceler bereketli kazançlar kardeşim

2BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Ne güzel bayram hediyesi olur
@The_RePaN Hocam ın grafiklerinin saat gibi çalıştığına şahit olduk Mehmet Hocam sizin de rakamlar nokta atışı oluyor
@Bünyaminy Hocamın da

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum