Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0824 06:06:59
EUR 34.9683 06:06:59
USD 32.2845 06:06:59
ALTIN ONS $2358.4500 06:06:59

Grafiği gönderen: The_RePaN

⭐⭐The_RePaN ()
Gümüş
aylık grafik analizinde flama formasyonu oluşup hem kırılım hemde teyiti alınmış flama olup 44$ hedefliyor

Yorumlar (218)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Olan altın onsa oluyor ama nereye kadar onu göreceğiz!

fedakar_hasan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Fed mecbur para basacak! piyasada dolar mı var ki toplasın:)
Bak bu yorumu aklından çıkarma fed bu yıl negatif faizi bile uygulamak zorunda kalacak asıl ralli o zaman... şu an yapılmak istenen sadece algıdan ibaret... yatırım tavsiyesi değildir hayırlı akşamlar

fedakar_hasan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

hocam kapanış 25.20 altında olacak gibi 4 saatlik idkatorler bende sat veriyor dibi daha görmedi bakalım hayirlisi artik

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

hocam şuan o ihtimal çok yüksek görüyorum doların çıkması onsu baskilacaktir asıl çıkış 18 yani merkez bankası faiz açıklamasıyla son bulabilir 2. ihtimal abd teşvik paketinde para basmayıp tatilden kullanırsa hem dolar düşer hem ons çıkar ondada bi fayda görmeyiz die dusunuyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bakalim dostum bende oyle bekliyorum ve izliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@fedakar_hasan_ bir ay önceki yorumdaki zayıf gördüğüm ihtimali gördü! bakalım sonrasını izleyelim

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Dün atmıştım ya sana:)
@LosAnarquista60

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Tamamdır üstadım ders çalışıyorum pek bakamıyorum Allah ikimize de zihin açıklığı versin birşey olursa etiketlemen yeterli :)

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Görüntüye akşam kapanışta bakarız!
En kısa sürede 6.35 üstü çıkmak ister! Önce 6.28 i geçecek mi ona bakalım!

ibra_63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Üstadım görüntümüz nasıl? Dolara ettigim hakaretlerden dolayı özür diliyorum kendisinden :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Anlaştık:)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hee, şimdi oldu, aman diyim 2 gr ümidimiz var o da heba olmasın, gelsin, sonra kapanışı orda yapabiliii :)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ama ben bugün açılıştan çok kapanışı merak ediyorum:)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

32 gelmez anlamına gelmez! araları yazmadım:)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bu haftayi bi goreyim dostum sana ay kapanisini soyleyebilirim :) ama bi hafta bana izin ver :) ben hareket bekliyorum hareket olmazsa ben bu oyunu oynamiyorum derim :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Neyyy, noldu bizim 32 ler:((

3BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

25.887 haftalık kapanışın anlamı bende yukarı seri gideceğinin ve yükseliş kanalında kalmanın işaretiydi!
Onun yerine düşüş kanalını ve yatayı tercih ettiler her zamanki gibi...
Sanırım seri yükselişler yaza ancak gelecek... Sana bu ay sonu kapanışı bile aşağı yukarı yazabilirim! Muhtemelen 26.4 civarı yapacaktır:)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Faiz artsada bende suan icin 7.28 in alti cok zor gibi ytd evet 3x lere cikacaksa 27 lerde oyalama yaparlar ama 29.2 ye cikacaksa o zaman cok oyalamazlar dususde oyalarlar. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Yatayda bezdirme politikasına devam...

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Zaten dönerse yataya saracaktır! özellikle 25.887 den sonra tahminimce! Taki 27.85 kırılımı olana dek! Ayrıca faiz artişı da gelirse gr TL alım fırsatı verebilir!

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bana kalirsa dusus e insanlari ikna etmek icin haftalik ortalamanin altinda kapatti bende 25.4 ustu bekledim ama olmadi bakalim ne yapacaklar. Az bucuk ogrendoysem bunlarin kafasini burdan cikmasi gerekiyor :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Haftalıkta 25.295 bile verse iyiydi aslında, ama spek yaptı yine yapacağını...

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben begeniyorum yorumlarini o yuzden sorarim fikrini alirim 25.8 kirilirsa almakta acele etme demisti bende 24.9 da durursa full alirim demistim :) bakalim ne olcak :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Sanırım öyle:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bünyamin beyle değerlendirme fikir alış verişi yapmıştık:)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gordum kardesim bizim kafalar seninle ayni calisiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

1 ay önceki yorum fark ettin mi?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Belki de donmustur hep karamsar dusunmemek lazim :)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@LosAnarquista60 bakalım daha neler olacak

2BeğenmedimŞikayet

kskn5424 ()

Hocam çok teşekkürler

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum