Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0825 06:38:11
EUR 34.9698 06:38:11
USD 32.2822 06:38:11
ALTIN ONS $2358.6400 06:38:11

Grafiği gönderen: The_RePaN

⭐⭐The_RePaN ()
Gümüş
aylık grafik analizinde flama formasyonu oluşup hem kırılım hemde teyiti alınmış flama olup 44$ hedefliyor

Yorumlar (218)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Emreatak1 ()

@Periyot ben şu anda yarı TL yarı gümüşteyim hocam çıkarsa satar düşerse alırım sağolun

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Anlık bilemem kardeşim hayırlı geceler bereketli kazançlar yani ben genel yöne göre işlem yapıyorum!
Bu ara terste kalan da tl ile arkadan bakan da olur benden söylemesi... ytd

Emreatak1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Tamamdır üstadim yari yariya tl gumus

0BeğenmedimŞikayet

Emreatak1 ()

@Periyot hocam her yerde aşşağı yönlü gaplı açılış olucağı yazıyor siz ne dersiniz 4 büyük banka 350 milyonluk ons satışı vermiş doğrıiuluk payı varmı bunun

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ortalık toz duman bakalım ne olacak valla ben genel bir yorum yapmıştım cuma akşamı sana atarım haftalık yorum...

ibra_63 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Denedik sn periyot haftalık günkük aylık kapanışlara göre karşımıza çıkacak sonuç olarak görecegiz dogrusunu belki anlık inebilir 2020 deki 21.8 gibi ama oralarda günlük ve haftalık kapanışlar yapmadı 5 dakika durmadı haklı olabilirsiniz belkide degecektir altın onsun durumundan dolayı bol kazançlar ytd

1BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Üstadım bana yeni bir tavsiyen var mı?

-1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

O zaman ons olarak 26.1xx den aşağı yok diyorsunuz doğru mu anladım:)
Ben yine de 25.3 en azından iğne bekliyorum ytd hayırlı geceler bereketli haftalar Bünyamin bey

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Valla dostum Umut'un dediğine göre 6.85 e kadar düşebilir deniliyor hayırlı geceler bereketli kazançlar

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Dolarda 7 altı gelir mı

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn altıncı dayı özellikle dolara göre baglantılı şekilde verilmiş fiyattır anlamı dolarda düşüş bekliyorum diye tl gram fiyatı belirttim bol kazançlarınız olsun ytd

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

:)))
Aynı şeyleri bir arada bekliyoruz Dostum

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hem doların hem altının yukarıya düzeltmesini bir arada yakalarsak fena olmaz:)

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Bravo kardeşim sonunda birisiyle dip rakamın tuttu :)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Mehmet Hocam bu ara bir yukarı hareket arkası tekrar düzeltme bekleniyor sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bünyamin bey altın hakkında olumsuz bir değerlendirmem olacak her ay sizinde dediğiniz gibi kademeli olarak her ay alıştıra alıştıra düşürüyorlar en azından Kasım'dan beri net görülebiliyor 1660 olursa şaşırmam, öte yandan gümüşte dip kademeli yükseliyor!
Bizde dolar çok etkilediği için Ocak ayına kadar pek hissedilmemişti! Bu yorum ikimizi bağlar:)
hayırlı geceler

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

2020 29. xx düzeltmesini kasım 28 de bitti eliot a göre sn periot her dalgalanmada dipler yükseliyorsa buna kendimiz alıştırmamız gerekir altın onstada yukarı pozisyonda kalıp dipleri yükseltme 3 harekette gözükürse 1760 ve 1788 takibinde altın ons içinde düzeltme bitti diyebiliriz regülatör baskısıyla anlık oluşan konsolide fiyatlar grafikte sadece bir igne oluruk gözükür benden fazla dipten almayı seven adam sadece sn eta var şu anda %15 gümüşteyim elimdeki mala görede konuşmuyorum ama dogrusu bu bildigim bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Sordum ben de bekleyenler var da . Neyse Kardeş hayırlı geceler sormam bir daha.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Dostum bilemem Anlık ne olur ben genele göre işlem açıyorum hayırlı geceler bereketli kazançlar

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Yani aşağı açma ihtimali var mi dostum?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Aşağı yukarı Aynı fikirdeyiz Bünyamin bey!
Geçen 23.5 sonra 24.2 den alta neden kırılmadı diye soran yok hala 21 22 ons bekleyenler var napalım saygı duyarız!

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

İnşaallah açmaz diyelim bakalım göreceğiz! istediği gibi açsın yükseliş trendi devam sıkıntı yok:)

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

3BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Hacim de büyüme oldugu müddetçe şhort işlem haberleri daha fazlalaşır adı üstünde bankalar londra külçeye ben regülatör pozisyonu alıyorum demiyorlarda mart vadeliden vazgeçiyorum demişler burdada var öyle arkadaşlar üsten satıp altan gram artırarak alanlar terso kalmasınlarda o kadar onsla komik olur ceo su burdaki sitede yazmaya başlar 25 dolar bekliyorum diye abi düşermi diye size bize sordugunu düşünsenize bankanın genel müdürünün ben dolarla birlikte 5.9 tl nin altını öngörmüyorum şahsi fikrimdir sn peryot bol kazançla2 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Dostum bu akşam gümüş aşağı gapli açabilir mi? Ftx silver dan dolayı?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Normalde 24,2 gelmeli Fakat sanmıyorum, ama 24 8xx e belki dokunabilir fakat bence o rakam 25.3 olacak en azından haftalık kapanış babında... hayırlı geceler bereketli haftalar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Önümüzdeki haftalar için bir öngörüdür tabiki bu haftayı da kapsıyor fakat kapanış olarak altını çizeyim de:)

Emreatak1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Geçen sefer 23.5 vermeyenler 24.80 ni bu ay verir mi bekleyip göreceğiz!

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Aynen geçen 24.2 den döndüğünde 23.5 neden gelmedi, oysa ki gelmeliydi! sanırım haklısın büyük bir kapışma var Bünyamin bey

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Can alıcı noktaya değildiniz:)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum