Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0822 07:28:40
EUR 34.9611 07:28:40
USD 32.2832 07:28:40
ALTIN ONS $2360.0950 07:28:40

Grafiği gönderen: The_RePaN

⭐⭐The_RePaN ()
Gümüş
aylık grafik analizinde flama formasyonu oluşup hem kırılım hemde teyiti alınmış flama olup 44$ hedefliyor

Yorumlar (218)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Hayırlı geceler sn periyot bakırı manüpüle etmek için şhort işlem dedikosu vardı sonuç çin 3 milyon tonu 48 saatte aldı amaç zaten rötatif baskı oluşturmak zaten beklentileri bizde şhort pozisyonlarla onaylıyoruz yoksa nerden para kazanabiliriz birilerinin herhalde 27 milyar dolar nakit parası vardır asansörün programını ayarlıyorlardır hacim büyüdü stop loss 24.185 derken onu anlatmaya çalışıyordum aslında hangi limitten aşagı düşecegimiz hesaplamak önemli siyah şamdanmı yapacaklar yoksa 2 küçük haç 2 syah mummu 1milyar ons desek 27 milyar dolar yapar trendi bozabilceklerini sanmıyorum belkide 27.5 dan aşagı düşürmek için kullanabilirler benim tahminim şhort açıklamaları al sat manası taşıyor bende long işlemi sevmiyorum adamlar belki bizim gibi düşünmeye başlamışlardır 24.870 veya 23.75 bende beklesim dostum gelmedi keşke gelsede alsak ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Çok teşekkur ederim. Yeni üyeyim sizi dısardan hep takip ediyordum.

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emreatak1 ()

@Periyot önümüzdeki hafta içinmi hocam yoksa hiçmi saçma bir soru olduysa kusura bakmayın hocam

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam doğru söylüyorsunuz ancak şöyle bir durum var çoğu kişide yükselince daha da yükseleceğini düşünce daha da düşeceğini düşünüyorlar o nedenle önlerine çıkan bir çok fırsatı değerlendiremiyorlar

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Değerli @kskn5424 al sat tavsiyem yoktur ama alt yorum size cevap niteliğinde umarım yararlı olur

kskn5424 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Değerli kardeşim örnek vereyim gecen hafta 7.0xx gördüğünde kar gören parçaları satıp alttan almayı bekleyebilirdin %50 bir kere daha önce gram gümüş 7.15 tepe görmüştü satacaktin ve bu şekilde gram artırımı olacaktı her bir yükselişin muhakkak bir düzeltmesi oluyor, her bir düşüşün de tepki yükselişler olur er yada geç büyük durumda sabir ve tetkik önemlidir arkadaşlar her zaman direnc ve destekleri yazıyorlar vel hasilikelam sert dirençler genellikle satış yer ve sağlam desteklerden alim yapılır bereketli kazançlar diliyorum

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@Bünyaminy bey ne dersiniz bu alt yoruma:)

Fatihsultanmehmet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultanmehmet ()

Teşekkür ederim dostum cevabın için hayırlı akşamlar:))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

O fiyata gümüş bulurlarsa satarlar:)
Ama sanmıyorum ytd hayırlı akşamlar

Fatihsultanmehmet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultanmehmet ()

Şu anda yazacağıma Şubat yazmışım tlf acizliği kusura bakma

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultanmehmet ()

Selam dostum şubata anlık ons 24.96 diye bir söylenti var gerçeklik payı varmı acaba 3 banka 350 milyon onsluk short açmış

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Şöyle diyebilirim 25.3 altı haftalık kapanış beklemiyorum ytd

Emreatak1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Hocam bu yükselişi nasıl bilecegız. Ben hazirandan beri bekliyorum. Satamıyorumda. Ortalamamda6.5 0 civarinda. O yuzden al sat yapamiyorum. Acemiyim. Tavsiyeniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Emreatak1 ()

@Periyot yani 1 aylık vadede 25.2 seviyelerine inebilirmi hocam ons

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Biraz sabır inşallah

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Hayırlısı bakalım ins yukarı ile başlar

Çarmıklı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Kısaca iniş çıkışlar la yön yukarı görünüyor.

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Hocam bu gece yukarı yonlu mu başlayacak yani

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Teşekkürler bilgilendirme için

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Önümüzdeki 10-15 gün

ghostcrow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Merhaba, 5. Dalga için yaklaşık bir süre öngörüsü var mı? Aylık yada yıl içi şeklinde

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

hocam ağzınıza sağlık vadeleri güzelce açıklamışsınız

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

hayırlı akşamlar hocam bu haftalıkta da dik üçgen görünüyor ben de 9 ocakda çizmiştim haftalıkta 25,2 civarında teyit almıştı, şimdi de aylık teyidimiz geldi:)

0BeğenmedimŞikayet

kskn5424 ()

35kg gümüş var tl yok acaba biraz satsammı ne önerirsiniz

1BeğenmedimŞikayet

Beyhude_ ()

Fibonacci'den mi :)

A_atila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Olabilir sonuçta urun ayni daha iyi yapanlar olacaktir

A_atila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Tşk ederim

veysi2121 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emreatak1 ()

@The_RePaN çok sağolun hocam teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Önümüzdeki 10-15 gün içinde

veysi2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Usta bu beklentin ne zaman a doğru olabilir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum