Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0778 09:23:42
EUR 34.8426 09:23:42
USD 32.3051 09:23:42
ALTIN ONS $2361.9050 09:23:42

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Şuraya güzel bir fincan bırakayım. Emtiada olanlar bununla keyif kahvesini içsin, TL de kalıp arkasından bakanlar da sakinleştirici bitki çayı içsin, artık çayın adı ne olur bilmem; papatya mı, biberiye mi, Melisa mı, adaçayı mı ne isterse onu içsin:) bitki çayını da etaya sorsunlar.

Yorumlar (136)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

bende havza allah hepsine sağlık ve sıhhat versin. bemim biraz sıkıntım var. yüksekten aldık. tersteyim nasıl olacak bilmiyorumm

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KÜNÜK ()

Onursal Hocam size bir şey soracağım :Bu gençler sürekli mı gümüş alacak hiç satmayacaklar mı ? Al- satçı değiller mi ? Sürekli alım yapıp yükseltseler onların yükselttiğini başkası satmayacak mı?

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

siz mi havza anne tarafi

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Saygılar karşılıklı değerli arkadaşım. Günaydın iyi tatiller , güzel hayaller ve gerçekleşenler dilerim.

Cenker04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Günaydın saygılar hocam

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Günaydın, bugün de samsun tarafı yoğunlukta galiba. Hem üniversitesi mezunuyum hem havza anne tarafı.

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

günaydın onur bey

0BeğenmedimŞikayet

Plt20 ()

Elinize sağlık, teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Rica ederim. Ben de yanlış anlaşılmak istemem. Teşekküt ederim

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Eline sağlık değerli arkadaşım

-1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Arkadaşım tamam. Özür dilerim. Hadi sana hayırlı yatırımlar.

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Görmediğimi söyledim ne vardı bunda... Ona da laf dediniz oldu... Bitti söz

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sizede iyi günler değerli arkadaşım. Grafiği incelediğiniz için teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Şimdi anlaşıldı.. Tamamdir. iyi günler

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

@Selma5377 onur abi 26.98 kapatmış gümüş ons

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hayır önce göremediğimiz için yakınlaştırıp attım. Ona da laf dediniz. Neyse. Boşverin siz bu grafiği.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

26,89 değil ki ons arkadaşım. Sitede yanlış.

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Yakınlaltoronca da baktım.. Düşen gümüş ons (Altaki) 26.89 görünmüyor

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yanlış neden anlayayım. Fırından taze çıktı. 27,37266 rakamının altında yeşil rakam ile 26,991 yazıyor. Sana yakın çekim de atayım.

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

İyi günler... yanlış anlamayın ama bu grafik güncel gibi durmuyor... Ya da bir hatası var gibi. Gümüş ons oldugu yerde değil ihlallerde çizimler farklı geldi... Fincan kulp yapıuor evet ama dün akşamki düşüş bu grafikte yok

0BeğenmedimŞikayet

ank1453 ()

şimdi gördüm hocam Teşekkürler biraz aşağıda kalmış

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@ank1453 alt yorum çıkmış

0BeğenmedimŞikayet

ank1453 ()

Teşekkür ederim usta o yorumun çıkmamış galiba göremedim sağolasın allah razı olsun

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Vermiştim , çıkmamış mı o yorum. Fincan dibi ile tepesi arasında ortalama %25 bir artış olmuş. 27 ons'a %25 bir artış eklersek 33,75 bir rakam çıkıyor ve bunun da süresi mayısın 2. haftasına kadar bir zaman aralığı içine tekabül ediyor.

ank1453 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ank1453 ()

onur bey Günaydın bu fincan kulp formasyonu tamamlaninca fincanin derinliği kadar bi yükseliş mi beklenir nasıl oluyor bilgi verebilirsen sevinirim uygunsan

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

sağol abi Allah razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Altş ()

İnşallah gerçekleşir abi. Umut ekmeğimiz.

0BeğenmedimŞikayet

sarkut ()

Işler mı hedef kaç fincanın

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kardeşim o hesaptan istifa ettim. Onursallls olandan. Bu hesap eşime ait hesaptır. Ondan ödünç aldım.

Crm6719 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crm6719 ()

Abi sen onursals değil misin ne selması?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum