Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 19:45:43
EUR 34.7748 19:45:43
USD 32.4684 19:45:43
ALTIN ONS $2337.9850 19:45:43

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Şuraya güzel bir fincan bırakayım. Emtiada olanlar bununla keyif kahvesini içsin, TL de kalıp arkasından bakanlar da sakinleştirici bitki çayı içsin, artık çayın adı ne olur bilmem; papatya mı, biberiye mi, Melisa mı, adaçayı mı ne isterse onu içsin:) bitki çayını da etaya sorsunlar.

Yorumlar (136)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Teşekkürler

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

O hesap benden çıktı, eşimin hesabına geçti. İlgilenmiyorum

Yilxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Gram altında pozisyon varmı hocam. Gtam altında iyi düştü daha da dusebilir görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

Fizikçi_yasin ()

Tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Pariteye, özellikle zarardan birşeyi başka birşeye değiştirmeye hiç ilgim olmadı. Yapım gereği zarar çıkmadıkça hareket etmiyorum.

Fizikçi_yasin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fizikçi_yasin ()

Merhaba dün aldığım 7.20 lerden bir miktar dolar almıştım şuan dolarla gümüşe geçmek mantıklı geliyor fikriniz var mıdır acaba biraz daha bekleyim mi

1BeğenmedimŞikayet

ecosolvent ()

Onursal abi merhaba abi ben çok uzaklardan geliyorum :) MalDER diye bir dernek varmış nanımı çok duyduk, hep övgü ile bahsedildi, aylardır böyle bir dernek arayışında idim :)bu derneğe kayıt olmak istiyorum bu klana bende katılmak istiyorum şartlar nelerdir alımlar devam ediyormu :) abi şaka bir yana benide alın ya :))

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Olmaz demek olmaz. Elbet olabilir, fakat olabilir ihtimalini gözeterek körükörüne beklemek olmaz. Orta vade beklentim yüksek, onursallls sayfasının kişisel görüş bölümünde yazan alım stratejilerini okur iseniz, gelme olasılığı yüksek fiyata Göre artan veya azalan oranla alım yapılması gerektiğini yazmışım. Misal parça alımda 6 ya mı oranı yüksek tutarsınız 5 e mi yüksek tutarsınız.

_eren_erkam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Haşu ()

Bereketli olsun darısı bize

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Bereketli olsun. Hocam onlara kulak tıkayın. Biz biliyoruz sizin dürüst ve şeffaf olduğunuzu. Ama bizler için paylaşmanız iyi olur. 26.10 bir vızıltı dediniz. Burası parça yerimi yoksa full olur mu. Daha aşağı destekleri yoklar mı hocam

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Aldım arkadaşım. Sitede son zamanlarda yaşanan dekont isteme, aldım sattım rakamlarını bazı arkadaşların leyh veya aleyhte kullanma çabaları ve polemik yaratma yorumlarına önlem olarak ve en önemlisi de acemi yatırımcıların etkilenmemesi için yazmıyorum.

_eren_erkam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Hocam yorum düşmüyor mu acaba

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Tekrar geri aldınız mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ben zarari hep burdan yapiyorum ful alip ful satiyorum ama iyi yerden alsan iyi yerdende satsan kar daha iyi oluyor

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Parça satışı yapıyorum. Son aldığım rakamı sattım.

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat satis yaptiginizi gurmedim gumusteyim dediniz satmamis anladim inan cok sevindim bereketli olsun

1BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Gardaş Ons sizce ne olur teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Günaydın değerli arkadaşım, özür dilerim.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Allah'a şükür ederim, 6,029 dan aldığım 30binlik miktara çok iyi getiri elde ettim kısa sürede.

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Souven ()

Allah razı olsun ustat emegıne saglik guzel fıncan ısteyen istedıgnı içsın

1BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat kusura bakma senin ellin gitmiyor mal satmaya çok firsatlar kacirmadinmi

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş günaydın dedim görmediniz galiba

0BeğenmedimŞikayet

slmntrkoglu ()

üstad alım için kaçı bekliyosun?

0BeğenmedimŞikayet

Fincan ()

4h Obo görüyor musunuz @Selma5377

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Gümüşten devam ediyorum arkadaşım evet.

Arslan_Bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat gunaydin bu gun icin beklentin ne yonde

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

Hocam hayırlı bereketli sabahlar olsun inşallah. Dün akşam 6,07 lere kadar düştü gümüş ve 6,03 talimatim vardı alamadım. Sizce tekrar 6,10 ve alt tarafları deneme şansı var mı yoksa buralardan alım uygun gorurmusunuz?

0BeğenmedimŞikayet

tancu_golcu ()

Gumus fincan kulb 27.3-21.88:5.76
27. 6=33 dolar 7.3 kadar yukselis

Arslan_Bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Günaydın gardaş

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum