Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0786 04:03:35
EUR 34.8590 04:03:35
USD 32.2959 04:03:35
ALTIN ONS $2351.1850 04:03:35

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Şuraya güzel bir fincan bırakayım. Emtiada olanlar bununla keyif kahvesini içsin, TL de kalıp arkasından bakanlar da sakinleştirici bitki çayı içsin, artık çayın adı ne olur bilmem; papatya mı, biberiye mi, Melisa mı, adaçayı mı ne isterse onu içsin:) bitki çayını da etaya sorsunlar.

Yorumlar (136)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben çoğumu aldım dostum , Allah nasip etti. Gözüm fazlasında değil 10 numara bir araba alayım yeter.

xxrengum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Helalinden bol kazançlar encok sana

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Formasyon kısa vade değil. Tamamlanışı Mayıs falan oluyor.

stdarg için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Tofaşçı dostum o kişilere de hayırlı kazançlar dilerim. Alan herkeş kazansın.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

TL artırmak ise amaç yapılıyor. Gece alımları bazen can sıkar.

Srfakcy78 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Sayfaya yazanlar :)hemide 3tane yildiz

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kimmiş onlar :)

0BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Semaverci dostum 530 bekliyenler 630 dan gümüş almış:)

0BeğenmedimŞikayet

Srfakcy78 ()

6.30 dan bozmustum tekrar alsammı açılışta sizce.

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

teşekkür ederim sagolasiniz saygilarimla

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Estağfurullah ne affı hemşerim, yüksek alım yaptım dediğimiz yerler , şu dönemlerde birçok kişinin almak isteyeceği veya düşüneceği seviyeler olacaktır.

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bazen kâr miktarını almak insana rahatlık verir. 600 Gr satmak lazımdı. Yükselirse de elde kalanların kâr miktarını artırırdınız. Orta ve uzun vadeci olan için geçerli. Kısa vadeli olan zaten işini bilir, hepsini satar.

Fyz5900 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Allah gönlüne göre versin inşallah arkadaşım.

Altın20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

sizin hareketlerinizden nasıl istifade ederim haberim olur

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

onur bey affınıza sığınarak şimdi bu yuksek alışlardan nasıl kurtulurum bir öneriniz varmi

0BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

Onur abi sözüm olsun 6.60 banka satışı göreyim %80satış yapacağım inşallah :)

0BeğenmedimŞikayet

Fyz5900 ()

onur hocam mrb sızı takipteyim çoktan beri bilgiler için tşk ederiz 6,38 ortalam var 80 k gms teyim nakit elimde yok vade sorununda yok öneriniz ne olabilir dün kara geçmişken bozmadık 2 ay terste bekleyip 4 bin tl az geldi fikriniz ne olur çok tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çok iyi tanırlar.

0BeğenmedimŞikayet

Çermik ()

Kardeş, Eta ya selam göndermiştim ya.. ona inanma.. o düşer dediğinde tersini yap ve al.. o yükselir dediği an sat ve kaç:))
O bende engelli.

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

dedemi tanırlar kerestecilik yapıyordu ziraat bankasının yanında altinsoylar. rahmetli oldu. allah herkese sağlıklı sıhhatli okur versin.

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

arkadaşım gençlerin yaptığını bizlerde yaparız da yapamıyoruz nedenmi kâr yazdı mı satış yapıyoruz mesela ×bi urunu bize unufak ufak yükselterek satan kim tombul amcalar zirvede bırakıyorlar ve busefer tam tersini yapıyorlar sabit ne yukarı ne aşağı seni oyamıyorlar biraz kâr alan satmaya başlıyor sede en yüksekten aldıysan bekle dur kâr gorunce kımse satmasa ve bunun uzerıne sureklı alım yapılsa ürün yukselır genclerde aynısını yapıyor sürekli alım yapıyorlar mılyonlarca ufak yatırımcı 3 5 tane tombul amcaya mılyar dolar kazandırıyorlar bızde satmasak elımızdekı urun 6 yerıne belkı 60 olur kım bılır

KÜNÜK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Tanışıklardır, ergin'ler.

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

seyhsaafi köyünü biliyorum . bend e yenice koyu. teyzemler oturuyor imarette . dedemler icadiyede

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ne demek arkadaşım , gönül olmasını istediği şeyi göze göstertirmiş.

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Teşekür ederim hocam hep beraber ınşallah

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Evet, imaret mah. Şeyhsafi köyü

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Amaç farklı, kısa pozisyon alıp fonlardan para kazanan büyük başlara karşı açılmış olan bir hareket.

KÜNÜK için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Başkanımın eline emegine gözüne sağlık olsun İNŞALLAH

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu hafta bari ons şuralarda geziyor iken, dolar da şöyle 7,41lere gelse en azından , ons da 27,8 olsa ve geçse ve 6,62 olsa gümüş:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum