Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0748 15:02:01
EUR 34.7843 15:02:01
USD 32.3418 15:02:01
ALTIN ONS $2297.8750 15:02:01

Konu: algo haftalık

şu grafiğin güzelliğine bakar mısın

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Aynen öyle bakalım belki eth yine düşer :)

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

düzeltmede alırız yine. hep yolunda gitmez zaten işler sağlık olsun

Biriyim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Yok ya onu da satmıştım şansımıza bak pöf!

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

inj ler duruyor mu senin? epey yükseldi 11 i gördü

Biriyim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

eyw dostum. yazışmalarda 40 lı rakamlardan bahsediliyordu. 40-43 rakamını dün haftalık vade olarak ben vermiştim. o yüzden üzerime alındım. kimsenin zarar etmesini istemem.

cengizay03 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cengizay03 ()

yok sen değil şimdide başka bir coini şişirmeye çalışıyo

blkstallion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sercan19077 ()

Peki bakalım o zaman elimizdekilerle hedef 2022 :))

Crypto_00 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Dostum burada her şey mümkün ben sana altın gümüş sat gel diyemem buraya bütün yatırımınızı gömmeyin siz dediğimi yapın yaptığımı yapmayın :)) ytd

Sercan19077 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

eyw dostum.

Savaş06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sercan19077 ()

Altını 380 den gümüşü 5.40 dan almıştım.. bir zarar söz konusu değil şuan dost

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Bence altın gümüş de dursun ordan zarar kes yapma tercih senin ytd

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Bana mı dedin acaba? Ben ethyi sattım ama neo almadım :) seni dinlemedim sanırım ama korktum bilemedim çok yanlış yaptım çok :/

1BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

o zaman tesadüf olmuş ? dün neo hakkında konuşan bizdik?

cengizay03 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Abicim her şeyi bilsem eth kurucusundan daha zengin olurdum burda yazı mı yazıyor olurdum boşver takma kafana biz para kazanmaya devam edelim tam zamanı :)) sıkma sen güzel canını

0BeğenmedimŞikayet

Sercan19077 ()

Şöyle söliyim sana altın gümüş coinlerde sepet var yıl sonuna kadar vadem var kripto daha çok kazandırıcak gibi o yüzden bi miktar daha bozsam mantıklı olmaz mı

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

hayır dostum bizde insanız hata yapabiliriz sonuçta. Her işlemimizde %100 isabet tuttursak yatırımcı değil balina olurduk. Aslında burada sitem ederken bir anlamda da direnç nedir destek nedir bunları öğrenmeleri gerektiğini söylyorum.

0BeğenmedimŞikayet

cengizay03 ()

senin yazını bile okumadım yarası olan gocunur üstüne neden alındınki

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Dostum ful nakitte kalmak risktir ama az nakit olmak da iyidir can simidi veya fırsat olunca değerlendirmek için tercih senin ben ful altlarda stopsuz devam ediyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Ay ben neo almadım ethyi sattım ama :/

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Ben gelen sorulardan forumu takip edemiyorum pek boşver takma ben ltc den bıktım diyenlere kaç defa yazdım satmam alınır diye eth acele etmeyin az sabır tanıyın dedim dirençleri verdim sayfaya ilk geldiğim gün neo hakkında ne hedefler verdim ada için alın dedim dinletemedim neo için de alım yerlerini söyledim direnci söyledim dinleyip zarar eden olduysa gelsin bunları görmezler bir de laf söylerler takılma herkes işine baksın

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Evet sabah görmüştüm bende.
Boş laf bunlar. Bunlarla zaman harcamaya gerek yok.
Bak @Crypto_00 hocam tam para kazanmak zamanı diyor.
Hadi para kazanalım... :)))

0BeğenmedimŞikayet

Sercan19077 ()

Ne dersin biraz bütçe daha ayırmalımıyım nakitte dostun

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

yok dostum birileri aramızda konuştuklarımı okuyup eth satıp neo almış. eth yukselmiş. neo yukselmemiş falan filan

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Kanka sen bana mı söyledin ben anlamadım kusura bakma kimse söyledin

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Ustam takılma herşeye. Herkesin akli fikri var. Sen eldeki verilerinle konuşuyorsun sonuçta.
Ama her daim Balinalar ne derse o olur.
Verilerinde yanılmış olsan da, olmasan da hiç bir zaman bu %100 doğrudur, buna girin kazanırsın yada girmeyin kaybedersin diye bir şey.
Sen bizi bilgilendirmeye, birşeyler öğrenmeye devam et ustam.
Sonuç ta EN SON KARAR, BİZE AİTTİR...

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Ath kırmaya gidiyor inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Sercan19077 ()

Naptı bu eht şaha kalktı :))

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_00 ()

Dostum kime söyledin bana mı anlamadım?

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

Günaydın crypto ailesi, biraz önce dün Neo için soylediklerimiz hankkinda yorumlar okudum. Neo için ne dediğim üst yorumda mevcut. Bir başka yorumda da 27.509 haftalık tobo direnci demişim. Bizim yorumunuza bakıp arkadaşa sormak istiyorum, 27.509 direnci kırıldı mı ? Hadi kirildiysa üzerinde bir kapanış gördünüz mü? Ben eth için bir kaç gün önce 1500 formasyon hedefi dedim. Ltc 148 i kirarsa yürür dedim. Kirdi üzerinde gün kapadı ve durum ortada. İnsanları haksız yere yargılamak yanlış diye düşünüyorum herkese teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Eyvallah... :)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum