Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 10:21:44
EUR 34.7001 10:21:44
USD 32.2767 10:21:44
ALTIN ONS $2312.7400 10:21:44

Konu: Haftalık ons grafiği by Onursal

hedomedo ()
Gümüş

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ank1453 ()

eyvallah sormayiz zahmet verdik hakkını helal et

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Surekli dikkatimi cekiyor siz insanlara karsi neden bu kadar kabasiniz bisey soruyorlar tersliyorsunuz

-1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sorma böyle trip atacaksan. Kızmamıştım. Kızdım şimdi. Yatırım danışmanın mı var karşında paralı.

ank1453 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ank1453 ()

neye kızdın anlamadım neyse sormadım bişey farzet

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben bu durumun öngörüsünü 29 Kasım günü yazdım. Zırt pırt nabza göre şerbet veren değilim, dakikalık olarak öngörüde yapılmaz. Maalesef burda herkez 6 aylık sanki. 9ay 20 günlük olan yok.

0BeğenmedimŞikayet

ank1453 ()

durum ne usta sence salcakmi aşağı ne diyosun

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Yani abi sende haklısın (:

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sarı alanın sol tarafında bulunan 2 yeşil mum bir bakmışsınız önümüzdeki hafta oluşur , o kadar sınırda bir noktadayız arkadaşlar. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

SABIRSIZzZ34 ()

Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

20 temmuz 14 Aralık. Fakat direği mayıstan aldım.

SABIRSIZzZ34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SABIRSIZzZ34 ()

Yani yazmayı değil okumayı sevmiyorum diyosun :) Sarı alan 3 aylık bir süreç sanırım yanlışmı anladım abi

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kendim kendimin yorumuna hür iradem ile yazarsam sorun yok. "Yani yükselecek mi? " "Yani düşecek mi" "yani satayım mı" "yani alayım mı" "yani bekle mi diyon abi" sorularında geçen onaylatma "yanilerini " sevmiyorum:)

1I96RD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Yani meselâ sevmiyordun abi sevdirmisler (":

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

sen nasılsın iyisin inşallah..

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

estağfirullah kardeşim, ben acemi yatırımcı :)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Sana dedim hocam

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

eyvallah kardeşim bana mı dedin bilemedim ama onursal hocanın grafiğinin içinde olunca :))

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yani mesela sarı alanın içinde kaç hafta var. Bak ne kolay geçmiş:)

1I96RD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Abi tskler kısa vade dediğin 3 vakte kadar degilmi yani 3ay (: sen şimdi kisa vade 3ay demedin haftaya da gelmezse taşlarlar kolay gele (:

0BeğenmedimŞikayet

520Es ()

Emeğine sağlık abi

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hafta dediğin nedir ki göz açıp kapatana kadar geçiyor. Tabi bu 1 hafta değil yani:)

0BeğenmedimŞikayet

ank1453 ()

İnşallah onur bey bekliyorum o günleri gelsin artık

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Rica ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Merhaba hocam nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

emeğime sağlık @Selma5377 onur hocam

0BeğenmedimŞikayet

SABIRSIZzZ34 ()

Elinize sağlık

9BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Teşekkür ederim kardeşim eyvallah.
Merhaba değerli takipçi arkadaşlarım, yeni bir yükseliş öngörüsü grafiği ile sizlerle birlikteyim. Bu grafik hafta sonu oluşan mumları gösterir. 15,55de başlayıp 29,8lerde tamamlanan bir direğimiz var. Ucunda bir flamamız var, biz şu an sarı hat içinde alçalan ve yükselen trend çizgilerinin tam kesişme yerinden yukarı yönlü olan yeşil mumdayız. Çok fazla yukarı gitmeyeyim sadece flama içinden dışına taşma seviyesi olan en sağ üstte yeşil rakamın kısa vade görülebilir öngörüsü ile, yorumuma ve analizine burada son vereyim. Hepimize hayırlı kazançlar dilerim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum