Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 17:11:40
EUR 34.7028 17:11:40
USD 32.2591 17:11:40
ALTIN ONS $2311.9250 17:11:40

Konu: Haftalık ons grafiği by Onursal

hedomedo ()
Gümüş

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

6.10 ve üstü kapatırsa 3 dolarlık bir artış bekliyor. Galiba doğru anladım

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Hocam ben bu yorumu okudum anlayamadım yani dusermi gümüş 3 dolar

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

12BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Haftalık ons grafiğinde ise güzel bir flama bitişi mevcut. 6,10 üzeri bir cuma kapanışı ile önümüzdeki haftalarda 3 dolarlık bir direk oluşumu mümkün olabilir. Ytd. Saygılar iyi akşamlar.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Aşağıda haftalık ons grafiği ve beklenti hedefim mevcut. Dikkat ederseniz 26,30 direncine vurgu yapmışım. 2021 başında da 29 dolar hedef vurgusu yapmışım.

0BeğenmedimŞikayet

grambiriktiren ()

abi size yazdığım mesajlar düşüyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Saygıyla okudum lafı. İnsan dayanamıyor, mesnetsiz iftiraya.

KÜNÜK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KÜNÜK ()

Onursal Hocam Mevlana'nın güzel bir sözü var:Suskunluğum asaletimdendir. Yoksa her lafa verilecek cevabım vardır fakat bakıyorum lafa laf mı diye; lafı söyleyene adam mı diye.

0BeğenmedimŞikayet

Stkyl ()

Zamanında koparmasını bilenleri kastetmemiştim. 'Meyveyi/Karpuzu çürütme' durumu var Zamanında koparmaz isen. Bu Emtia 'Akmaz, Kokmaz.
Fiyatı düşerse At bi kenara, dursun.
Dediklerim, senin Tasvip ettiğin Yatırımcı Profiline uyar.

1BeğenmedimŞikayet

mUgÜ028 ()

Bu soze gercek ten 10 uzerinden 10 veriyorum...

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu karpuzdur yata yata büyür.

Stkyl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Aynen nasibin ötesine geçilmez

0BeğenmedimŞikayet

Stkyl ()

Selam muhterem.
O çıkış arefesinde gece vaktiydi, 10 k alıyorum niyetine 10 gr almışım. Çıkışta 'avuçlarımı ovuşturuyorum'. Hesaba baktım ... Nasip meselesi bu. Bunda hayır varmış diyoruz inşaallah.

Cenker04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Doğru hocam nasip olmayınca birşey elden gelmez

2BeğenmedimŞikayet

Stkyl ()

Çoğumuz Elimizdekini 'Düşecek bu ' endişesi ile satıyoruz.
Satınca da 'Tüh, bu çıkacak galiba' diyerek daha yüksekten alıyoruz.
Fiyatı düşsede, beklemeyi beceremiyoruz malesef. Miktardan kayıp yok, Meyve Ağacı değil ki zamanı geçerse ziyan olsun.
Ben böyle yoruma Beğeni verirdim :) mesela.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

O dönemde çok arkadaş aynı sorunu yaşadı. 3,09dan 3nşsanda aldım ve ev alacağım için mecburi bozdum 5,26da. Yoksa bu zamana kadar beklerdim. Ben satmadığım için çok tepki almıştım. Sonra o tepki gösterenler 5den geri almışlardı.

0BeğenmedimŞikayet

Stkyl ()

9 ay 20 gün yazdın ya, vızıltı yı oldan kaptım:)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Doğruda hocam geçmişe baktığımızda ne fırsatlar giti 30 haziranda gümüşü 4 te bozdum 10 gun sonra 6.90 çıktı 180 binliraya giti çok şansım yok

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

O normali, biz sabılısını arıyoruz:)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Peki o zamandan bu zamana düşüşlerde Türkiye'nin kafayı çıldırtmış adamları arasında olmayacağının garantisi varmıydı. :)

0BeğenmedimŞikayet

Stkyl ()

Gümüşü çıkardık ya elimizden.
Bende kendimce (Elinde olmayan, kişide kıymete binermiş)

0BeğenmedimŞikayet

Stkyl ()

9 ay 10 gün denilmiyor muydu... Ben mi yanlış biliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Hocam şimdi bitcoin araştırdım 2013 te bütün yatırımı bitcoin yapsaydım turkiyenin en zengin adamların adaşımdaydım

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kahkaha atıyordum ancak yazmaya başladım. Az önce bir yorum yazdım. Ya dedim şimdi bunuda vızıltı anlarlar , belirteyim dedim. Üstüne sen böyle yazdın. Ne çıkardın o yorumdan Allah aşkına desene bana:)

0BeğenmedimŞikayet

ank1453 ()

şimdi okudum ben normal yorumların arasında bulmaya çalıştım dediğinizi ondan :) teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Stkyl ()

Bir parça hariç gümüşleri gönderdim. Vızıltı mıydı Onur kardeş - 9(ay)20(gün) 6 ay içinde mi olur acaba... :))

0BeğenmedimŞikayet

M_D_ ()

Bu soruyu kendine sor. Cevapla. Benim cevabında aynı. IYI GECELER

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

İmkansız, kişisel görüş bölümünde sabit:) geç kalmadın, okuyabilirsiniz:)

ank1453 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ank1453 ()

eyvallah onur bey kusura bakma bi yanlışım olduysa tabiki ben de bunaltmak istemem tabi ki takip ediyorum her yazdığını okuyorum da profilinde ama orayı kaçırmışım galiba

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Sitedeysem gözüm görüyorsa ve bu beni rahatsiz ediyorsa soylerim. Siz avukatmisiniz ayrica?

M_D_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_D_ ()

Eyvallah. Sende sağol. Takma takılma bence kib:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum