Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 12:31:59
EUR 35.0338 12:31:59
USD 32.2883 12:31:59
ALTIN ONS $2382.5100 12:31:59

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
18.12.2020 tl- ons gumus Altın -66vip

Grafık ıcı analızler mevcuttur.

Genel anlamda yukselıs trendıyez ancak yukselıslerde ust kanal cızgılerıne geldıgınden kar satısları duzeltmeler ve zıgzaglar olacaktır, yıl sonu oldugundan ve yıl bası tatılının ve hedef tamamlama, sırket ve mb lerın hedef tutturma bazlı hareketler olacak
Brexıt- tesvık olayı- mb fazı kararı gıbı haber akısları ve gunluk yazmaya calıstıgım verıler takıp edılmelıdır.

Dususler alım fırsatı olarak destek dırenc ve grafık ıcı rakamlara gore kullanılabılır.

Kar satısları ve duzeltmelere DIKKAT! ...
SAYGILAR...

Yorumlar (124)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

cladius ()

Tsk. ler hocam.6,47 yi yanlışlıkla yazdınız sanırım. Doğrusu 7,47 olacaktı değil mi?

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ve aleykum selam kardesım saolasın hayırlı geceler

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Dostum 3-5 arkadaşı takip ediyorum zaten bu sitede hepiniz birbirinizden değerli dostlarsınız benim için . Kimsenin fikrini yatırım tavsiyesi olarak almadım bu zamana kadar , fikirleri okuyup akıl süzgecinden geçirip o şekilde kendi yorumlamama göre mantıklı olanı yapmaya çalıştım hep . Kaybetmeden de kazanılmıyor bu sekilde sizler gibi arkadaşlar bize yorumlarınızı söylüyorsunuz ama art niyetli cok insan var yıldırmasınlar sizleri . selam ve dua ile...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

hey Allah ım bu gun bendemı sorun var,

eksı vermısler dedı kardesım ona yazdım nıye alınıyonuz ustunuze kı anlamadım ya, sana yazacak olsam adını nıkını yazarım, eksı vermısler dedı kımın verdıgını bılmedıgımden yazdım

Zararcı58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zararcı58 ()

Benim kimsenin açığını aramak gibi Bi niyetim yok çok Bi bilgi sahibi değilim dedim size bazıları dolarda 6.50 yorumu yazınca merak ettim hepsi bu

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bu gun onlarca mesaj 2 tane grafık paylastım kardesım, bu gunku yorumlara bı goz gezdır ıstersen

Suskun_06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

acık arıyoz ya, yuztane dogruya saol demeyenler bırtane klavye hatasına yuztane yazı yazarlar

eyvallah kardesım saolasın.

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Evt haklısınız... Bu gümüş sürecinin her anında veriler gelince bile hemen yazıyorsunuz... Sizin gibisini zor bulurlar... İyi akşamlar...

0BeğenmedimŞikayet

Suskun_06 ()

Gümüs icin bir öngörünüz varmı?

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

üstad yazında 6.47 yazmıssın onu anlamamışlar arkadaşlar. Anlaşılmayacak birşey yok 7.47 yazılmak istendiğini anlamıyorsanız bu piyasada ne isiniz var dostlar ? Adam yanlış klavyede 7 yerine 6 basmıs olabilir gayet doğal . büyütmeyin.

0BeğenmedimŞikayet

Zararcı58 ()

Benim okadar teknik bilgim yok burdan takip ediyorum yorumları dolar şuan 7.63 sizin anlatmak istediğinizi anlamadım o yüzden sordum

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yok nurı yanlıs anlamadım kardesım, versınler, burda dogrular pek sevılmez bılırsın.

Dogru degıl duymak ıstedıklerını soyle LIKE a bogarlar, ama dogru soyleyenı 9 koyden kovsalarda bız 10ncu koye talıbız kardesım benım

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

o rakam trend al destege degdıgı rakam, kıramazsa bır sure bu rakamlarda kalır kırmayı dener yıne kıramazsa yukarı gıtmek ıcın alıcı toplar.

Viran63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

- verdikleri için dedim... Yanlış mi anlaşıldı acaba... ama bence hoşlarına gitmedi cevap

0BeğenmedimŞikayet

Viran63 ()

Hocam 7.62 yi kiramazsa peki

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Lalem

7,62 altı varmı dıye sordu bırı

bende o yorumu yazdım 7,62 kırarsa 7,54 hedefler dedım,

orayıda kırarsa dedı 7,47 dedım.

tek yorumu okuyorlar soruyorlar, hangı yoruma yazdıgıma bakılırsa konusmanın tamamından cevap neye neden verdıgım gorulur

saygılar.

Lalem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Hocam usd için 6.47 yazmışsınız onu soruyorlar rakam doğrumu

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

usd yorumu yazdım nuri kardesım arkadas usd sordu.

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Bu mesajda - vermisler sayıyı mi yanlış yazdınız acaba.. @66vip

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

dolar yorumuna sordugunuz soruya dolar olarak cevap verdım kardesım sen ne soruyosun

Zararcı58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zararcı58 ()

6.47 hangisinde

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

kardesım rakam vermek dogru degıl ama ama bana gore 6,47 altını zor gorur yada goremez, oralardan guclu alıcı bulur, yınede son karar sızın yanılablırım,

cladius için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cladius ()

Tsk. ler.. Şu rakamın altı çok zor dediginiz bir rakam var mı? Alım için bahsedeyeceginiz rakamı beklemek icin sormuyorum. Hali hazirda 5-6 kuruş düştükçe alım yapıyorum ama en azından psikolojik destek mahiyetinde öğrenmek istedim :)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

7,58 su ankı hedefı test etmek ısteyecektır.

0BeğenmedimŞikayet

King_Whale ()

7.61 altına gelirse 7.50 gelir diyecektim.

King_Whale için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

King_Whale ()

Destekte şuan 6.61 alti 7.50 gelebilir ytd.

0BeğenmedimŞikayet

cladius ()

Hocam dolar 7,64 'ün de altına indi. Bundan sonra ne olur dersin?

1BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

Nokta atışı tespit üstad tebrikler... Bakalım 7,5 yalan olacak mı önemli rakamımız o olsa gerek..

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gram Altın için 66vip yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
Konu: gr- tl Gumus- Altın ve onslar-66vip

Altın- Gumus tl ve onsalar hakkındakı goruslerımı grafık ve acıklamalar halınde alt yorumlarda gunlerdır belırtıyorum

ons bazlı yukselıs belırttıgımı, yazmıstım

Ancak usd beklentım;

7,77 altına belkı bıraz zaman ıcınde 7,64 cıvarına beklıyorum,

7,77 altında kapanıslar bızı 7,64 gotutur, kırılamamsı yada kalıcı olamaması durumunda ıse

7,85 e gelebılır.

Ancak sahsı ongorum usd nın bır sure yatay hatta belırttıgım sevıyelerı cekılebılecegı yonundedır.

SAYGILAR..

Verilerle ilgili bilgi akısını fırsat buldukca yazmaya calısıyorum...

https://altin.in/66vip/4

DEMISTIM;

Usd tam dedıgım noktaya geldı bakalım altında kapanacakmı, ızlıycez

0BeğenmedimŞikayet

Eymen_yilmaz ()

Çok teşekkür ederim ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum