Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 09:42:39
EUR 34.7500 09:42:39
USD 32.3738 09:42:39
ALTIN ONS $2315.8900 09:42:39

Konu: BTC Grafik 16.12.2020

Günaydın değerli dostlar..

Çalışan tüm dostlara kolay gelsin ve hayırlı günler dilerim..

BTC'nin konsolidasyon aşaması, fiyat seviyesinin tekrar 19.000$'ın üzerine çıkmasıyla daha yüksek bir işlem aralığında gerçekleşmeye şimdilik devam ediyor.. Aslında, btc 19.000$'ın Altın a her düştüğünde, sektör genelinde düşüş endişeleri yeniden su yüzüne çıktıysa da düşüşlerin satın alındığı da görünüyor.. BTC 19.000$'ın üzerindeki konumunu yeniden keşfetmesi olumlu bir gelişme nedeni olarak algılayabiliriz..

BTC dün 19.400$'ın üstüne yeniden çıktı ve dünkü en yüksek tepe seviyeleri ve bölgesi (19.550$-19567.84$)'in üstüne atamadi ve kapanışlar gerçekleştiremedi ama günlük kapanış olarak bugün 19.400$'in üzerinde kapanışlar gerçekleştirdi şimdilik pozitif ve şuan bu seviyenin üstünde kendine yer edinmeye ve tepe bölgelerini kırmaya ve üstesinden gelmeye çalışacak olduğudur.. Dünün en düşük seviyesi olarak 19.050$'a kadar aşağı yönlü bir düzeltme gerçekleştirmiş görünüyor.. BTC tepe bölgesini ve bu seviyenin üstünde net kapanışlar yaptığı sürece 19.800$-19918.01$ ve 20.000$ direncinin üstüne çıkması sözkonusu olacaktır.. BTC DOMİNANS'inin yükselmesi ister istemez altları etkileme ve ezme durumunun olduğu ve BTC'nin 19.250$ civarı seviyesinin üstünde kalması bile yeniden ve kısa vade de tepe bölgelerini kırmaya çalışacak gibi görünüyor.. BTC şimdilik 19.400$'in üstüne yerleşmeye ve şuan 50-100-200 SMA gibi tüm HO'larin üstünde hala pozitif görünümdedir..

BTC'nin saatlik görünümünde ise 19.280$ seviyesi ve desteğiyle de oluşan bir yükseliş trend çizgisinin oluşumu da mevcut.. BTC'nin 2 gün önce gördüğü en düşük seviye ise 18979.21$ seviyesinin altında kapanışlar yapmadığı sürece bile üstbölgeler hedef hedefidir.. En yüksek seviye ve dün görülen 19567.84$ seviyesinde olduğu, BTC'nin şimdilik konsolide bir görünümü mevcut.. En düşük 19.050$'dan en yüksek 19567.84$'a doğru aşağı yukarı dalgalanmanın % 0.382 FiB geri çekilme seviyesi ise (19247.81$) destek konumunda ve bu sabaha yakın test edilmiştir.. Aşağı yukarı yönlü dalgalanmanin % 0.5 FiB geri çekilme seviyesi ise (19308.92$) kısacası 50 SMA mavi çizgi desteğini de teşkil ediyor olduğudur..

Yukarı yönde, yükselişin devamı için mutlaka 19.500$'in üstünde net kapanışlar ve ardından tepe seviyelerinin üstünde en az günlük garanti olarak ise 2 günlük kapanışlar yapması gerekiyor ve şart.. Sonraki direnç seviyeleri ise 19.800$-19918.01$-20.000$'in üstüne çıkmaya çalışacak olduğu, BTC'nin aşağı yönlü salınıma ve düzeltmesine devam ettiği takdirde ise (19.000$-18979.21$) seviyesinin altında kapanışlar yaparsa düzeltmesi aşağı yönlü uzamasi şeklinde beklenebilir.. Ana destek şimdilik 19.000$ civarı ve turuncu çizgi de olan 100 SMA seviyesidir.. Aşağı yönlü en son test edilen düşük dip seviyelerinin altında ki destekler ise 18.900$-18.800$- kırmızı çizgi 200 SMA 18.700$ civarı seviyelerine doğru desteklere gitmesi muhtemeldir.. Saatlik MACD yükseliş bölgesinde konsolide bir görünümü mevcut.. RSI ise şu anda 50 seviyesinin üstünde ve şimdilik pozitif durumdadır..

Yorumlar (65)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

halısın ne desen kabülüm kadeşim nsaip değilmiş diyelim ben anlamadım hepte bekledim bu ltc ve xrp de ama hep yanlış zamanda işlem yaptım hayırlısı

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Xsamedspmaz ()

İçimize su serpildi teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

KriptoPara ()

Teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

_GaZoz_ ()

Merhaba hocam EGLD destekten tepki aldı sizce bu olumlumu gideceği yer neresidir bugün içersinde?

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

ADA- XLM'ye ekleme yapman veyahut LTC ve düşük seviyeli majörlerde tercih sebebin olabilir portföyün gayet iyi ama BTC aşağı salinimlarinda dikkatli olman önemli yakalayabilirsen ekran başında daha iyi olur..

KriptoPara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

benico42 ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sizi üzmeyecek bir şekilde ve sepetler halinde olabilir BTC yeter ki stabil kalsın yeterli..

benico42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

OmG günlük görünümde hala nötr görünüyor günlükte ki dirence gelmiş 3.44$'a yakın bu seviyenin üstünde özellikle 3.48$ gün kapanışlari yukarı yönlü ivmesi devam edebilir.. ilk hedef 4.03$..

Xsamedspmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

benico42 ()

Hocam merhaba buradan altcoinlere girilirmi

0BeğenmedimŞikayet

Kskn55 ()

Rpx merak ediyorm az önce kilavve harasi

0BeğenmedimŞikayet

KriptoPara ()

Hocam ben %70 eth %15 Ltc %15 xlm deyim. Etha dan biraz çıkıp başka coine girmek buradan mantıklı olur mu?

0BeğenmedimŞikayet

Walter_w ()

tamamdır abi teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Ben son günlerde genelde önerimi sundum dostum LTC- ETH- ADA- LİNK- NEO'da uygun..

Walter_w için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Xsamedspmaz ()

Hocam kolay gelsin Omg için yorumunuz varmıdır dominansın düşmesi halinde

0BeğenmedimŞikayet

Mustafatk ()

Teşekkür ederim hocam çok sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Walter_w ()

codex abi %50 nakitteyimde alım yapsam mı yoksa beklesem mi birazz kararsız kaldım tavsiyen var mıdır?

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Altlar toparlar dostum şuan yay gerildikce ve BTC DOMİNANS düştüğü sürece altlara olumlu yansıması olur özellikle majorlere diğer jetonlar daha sonra..

Mustafatk için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sabahta belirttiğim gibi dostum 94$'i asmasiyla birlikte 100$ rahat gelecektir diye şuan 108$-122$ hedefleri var önünde.. Soluklanmasi yolcu toplaması geriye çekilmesi olmalı sağlıklı yükseliş için şart..

karesibey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafatk ()

Hocam pozitif dediğin gibi btc 20lere doğru çekilirse bundan nasıl bir ders çıkarmamız gerekiyor altlara nolur

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dominans düştüğü takdirde alım noktaniz iyiyse tutmanız sizin faydanizadir.. LTC güven veren bir majördür..

Hatice44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karesibey ()

Hocam ltc 100 buldu . Devam eder mi yoksa bi soluklanır mı?

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Salarsa zaten görüyorsun şuanlik EMA200'e gelmeden red yedi bu altlar için pozitif..

Mustafatk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mustafatk ()

Domi daha salarmı hocam

1BeğenmedimŞikayet

Hatice44 ()

Ltc nerden çıkalım hocam düşecek diye korkuyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@fırat33 umarım dün dinlemişsindir beni LTC almış olduğunu umuyorum kardeşim..

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

tamam kardeşim bakayım sağol

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bence Paypal'in listesine aldığı ve aklına yatan ETH- LTC- BCH şaşma LTC analizi paylaştım profilimde var detaylı olarak bakabilirsin..

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

eyvallah satıp ltc mi alayım tekrar sorumluluk benim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Fırat uzun zamandır RVN'nin kendi içinde gelişen birtakım olumsuz durumları var bu da ister istemez RVN'yi etkiliyor milletten para toplayıp duruyorlar.. Haftalık nötr durumda günlük grafikte 0.14$'in üstünde kapanışlar yapması gerekiyor kısa vadede çok zararın yoksa LTC'den sasmayacaktin devam etmen senin faydana olacaktı bugünde LTC analizi paylaştım yukarı sert hareketler yapması yüksek diye belirttim hala ivmesi devam etme durumu mevcut..

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bugün detaylı olarak analiz ve yorumum mevcut profilimden bakabilirsiniz..

Sinan_472 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum