Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0700 19:04:40
EUR 34.8720 19:04:40
USD 32.5680 19:04:40
ALTIN ONS $2322.6250 19:04:40

Konu: 66vip- onslar-13.12.2020

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Grafık ıclerınde Altın ve gumus onslarla ılgılı bılgıler yazılı olarak mevcut.Ons olarak baktıgımızda cok ıyı durumda oldugumuz, dusus trendının sona erdıgı ve yukselıs trendıne gırdıgımız soylenemez.

Gumus- gr- tl de;
6,03 ema ortalamamız, Altına dusmesı durumunda dusus derınlesır.
6,21 kesısme noktası olma dolayısıyla en onemlı rakamımız.
Bu nokta pıvot noktamız ustunde kalıcı olması yenı bır hareketın baslangıcı demektır.
sırasıyla destek ve dırenclerı takıp edecez ancak
altta 6,03 ustte 6,21 en onemlı rakamlarımız.

Altın- gr- tl de
altında 464,75 200 gunluk ema ortalaması, altında kalmamız dususun derınlesmesı demektır.
destek ve dırencler hem ons bazında hemde tl bazında takıp edılmelı.
472,38 pıvot rakamımız, ustunde kalıslar yukselısı hızlandırır, ema altında kapanıslar dususu derınlestırır.

Ancak orta vade de bu ısın terse donecegını usd nın duraklaması belkı cekılmesı ama ONS ların yukselmesıyle asıl yukselıse gececegımızı dusunuyorum.Coktan baslaması gereken yukselıs trendının daha oncekı yorumlarda da belırttıgım gıbı yıls onu hareketlerınden ve bazı sebeplerden baskılandıgını, ancak bu baskıya cok dayanamayarak, kanal ust cızgısını kırarak yukselıs trendıne gırecegını dusunuyorum.

Orta ve uzun vade olumluyum ve yukselısın cok uzun zaman almıycanı dusunuyorum , ancak yıl sonuna kadar bır kac yorum oncesı de belırttıgım sebeplerden cok yukselemeyecegını gıt- gellerle oyalanacagını dusunuyorum.

SAYGILAR...

Yorumlar (206)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Abi olabilir

zynpclk078 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Abi kar yoksa bozma

0BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Genelde 15.00 da yükseltiyorlar. ABD açılışına kadar. Ondan sonra bir satış. İşi bitiriyorlar. Bakalım aynı olacakmı?

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

O zamn kısmen çıkalım mı? Ben dediğim gibi seni asla sorumlu tutmam bunuda bilmiş ol.

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Tamam abi bir daha olmaz :)) abd satar diyorum

0BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Abd açılışı ne yapar? Bence boş gibi.. Gümüş baya düşmüş. Kaçırmışım. Söylediğinde yok. Yakında odada istifa ederim?

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Abi bende şans eseri şeytan dürttü 6.70 beklemeden gönderdim 6.67 den:) sen henüz alım yapmadın değilmi

0BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Bitti. Ne oldu böyle? Herşey alt üst oldu. Delege diyorsun ama hiç bilgi vermiyorsun. Güzel zarar ediyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Aleykum selam sayın delegem sayın abim adamsın

1BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Başkan likelerle geldim. Kaldı 1 alacağın. Selamlar olsun kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kanki paramparçalı alacağım yarım kilo yarım kilo :))

®RiSK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Kactan alican

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Ben alacağım birazdan yine

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Ah be alimi kacirdik ona uaniyom suan

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Kardeşim herşey 15 saniye içinde oldu

Beyaz_martı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kardeşim hedefim 6.70 di 6.67 den verdim hemen şelale moduna geçiyorum artık şelaleciyim ahaha hay :))

0BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Emtiyalar neden gevşedi haber mi geldi

1BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Ama belli olmaz duser belki yine

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Hani dusmezdi :) bayagi dusmus yakalayamadim ya

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kanka ben sabah sattım şansa bak :)

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Kanka 6.14 dusmus kacirdim ya ben

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kardeşim para da bende gümüşte bende yükselirse satarım düşerse alırım o kadar :))

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Bu saatten sonra sıkınti yok para bende :) dusmesse almam bende :)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Tamam dayı :))

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Valla ben ne dusmeyecek diyenler veya ne dusecek diyenler gordum kardes bir bakmissin 7.00 olmus bir bakmissin 5.90 olmus belli olmaz yani :) adami hasta etme

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

Sagol ama ben 6.23 ten aldigimi bile 1 ay bekletince ana parama geldi bozdum psikoloji birakmadi bende mumkun degil giremem oralardan heralde :)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

6.10 veya altı ballı börek olur gibi geliyor bana, 6.25 bile güzel görünüyor şimdiki halde. takip edelim bakalım, alırsan şimdiden bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Çok beklersin veya beklemezsin ama sonuçta beklersin

0BeğenmedimŞikayet

®RiSK ()

6.10 veya daha alti gelmezmi iyi olur aslinda

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Runner ()

Kaçtan terste kalırsanız kalın ocak şubat nart yükselişler gelecek beklenti bu yönde, biraz sabır işi tabi. Ytd

Beste için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum