Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0763 20:08:15
EUR 34.8492 20:08:15
USD 32.3571 20:08:15
ALTIN ONS $2298.8700 20:08:15

Konu: Yukselıs kanalına girdimi-66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş

200 ema ustundeyiz, Kırmızı alt dusus kanalı ustune cıkmısız, yenı bır yukselıs kanalı olusturuyoruz.

Butun bunlar 21:00 mu ve gun sonu kapanıslarının en az bu sevıyeden yada ustunden olması ıle kalıcılık saglar.

HAYIRLI GECELER

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yazıyorum kardesım musaıt olamıyorum ıslerım yogun sureklı ekranda degılım herkese cvp yazamayabılırım,
ayrıca bazı sorulara cevap kasıtlı yazmıyrum, sorunuzuda su an hatırlayamadım

_gonuldostu_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Usta ilk önce iş. Arada yazman bile bizim için yeterli çok işimize yarıyor ALLAH razı olsun.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_gonuldostu_ ()

Dün sormuş olduğum soruya an itibariyle cevap vermediniz. Tesekkur ederim

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bastacısın ıbrahım, yogunum bu ara cok gıremıyorum, ekran ızleyemıyorum, arada yazmaya calsıyorum, emırlerle ıs yapmaya caslıyorum, ozellıkle gunduzlerı

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Usta kolay gelsin paylaştığın tüm grafikler bize pozüsyon almakta yeterli oluyor

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Emeğine sağlık dostum, kolay gelsin..

2BeğenmedimŞikayet

sfslm ()

teşekkürler bilgilendirme için

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yorumu bır kac kez ust ust attım dıkkat ckmeye calıstıgımız rakamlardan kar satısları geldi,

Umarım dıkkate alınıp pozısyon alınmıstır,

Uzun vadecılerı ılgılendırmeyen ama al- satcılar ıcın onemlı bır yorumdu,

Bu haftanın al- satcılar ıcın onemlı oldugunu, alım bekleyen satıs bekleyenler ıcınde beklentılerının gerceklesecegı belırtmıstım.

Uzun vade derken 2-3 ay bekleme suresı olanlar sabırla bekleyıp kzanacaklardır, ama arada al- satcılar ıcın yazdıgım yorumlarda dıkkatle belırtmeye calısyorum.

Abd acılısı onemlı ızlenmelı, Yine sert hareketler beklenebılır,
Yogunum musait oldukca yazmaya calısıyorum..

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

hos bulduk lalem saolasın

Lalem için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Hocam hosgeldin

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hep birlikte sizler sayesinde ustam teşekkür ederim

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bu ısın altın kuralı sabır- sukur- kanaat her zamankı gıbı, insallah kazanacak sabreden

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Sizde sağolun ustam bu ara yoğunsunuz belli çok göremiyorum onsta ağır ağır yükseliyor sabreden kazaniyor dediginiz gibi saygılar

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

saolasın @Nur_71 yenı gırdım pc actım hemen baktım, saolasın

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hoşgeldin ustam nasılsın yorucu günün ardına çayın benden olsun Allah kolaylik versin

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

grafıklerıneyvallah kardesım, elımızden geldıgınce uyarıda bulunmaya krıtık rakamları vermeye calsıyoruz.
Ben cok yogun bır gun gedırdım ıyı emır olayı var bankada yoksa takıp edemedım rakamları sımdı geldım eve

ama arada da olsa yazmaya hatırlatmaya caslıtım.

Tarihbil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

O gun bugundur ya da haftaya pazartesi 4 gozle bekliyoruz emegine saglik vip

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

AlT yorumdakı rakamları ılk denemsı yaptı

Onslar ustunde tutunmaya calsıyor

Usd dekı rakamdan dolayı verdıgımız rl rakmalarını zorladı tutunması bır ust banda gecmesı demek, ancak tutunamaması tekrar alt destege cekılmesı demektır.

Bir gun oncekı verdıgım rakamlar ustunde gunluk kapanıs yapması gerekır kı yukselıs devam etsın.

Alt yorumu okumanızı tavsıye ederım.

SAYGILAR..

1BeğenmedimŞikayet

Bulutua ()

Sağolasın kardeşim yeni keşfettim seni ve harikasın... Tebrikler ediyor devamını diliyorum. Biz vatandaşlara yardımın için teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Sagolun. Emeklerinize saglik..

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

baska platformda yazmıyor yada bakmıyorum kardesım, kendı yatırımlarımızı yonetmeye calısırken burda da yardımcı olmaya calsıyorum.

Bulutua için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bulutua ()

Seni ve yorumlarını takip edebileceğimiz başka bir platform kanal varmıdır ? Okadar detaylı iyi anlatıyorsun ki burdan biraz zor oluyor açıkçası :)

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Hamdolsun allaha uzaktan bakiyorum sanki yukselis kanalina giriyoruz. Bir selam verelim guzel insana

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Tmm abicim bu rakamları takip edicem 6.00 gelse hemen alırım çünki gidicek gibi bu gümüş çok teşekkür ederim hayırlı gecen olsun abi:)

0BeğenmedimŞikayet

İBRAHİM2515 ()

Sevindim dostum, Elhamdülillah, Rabbim işlerinizi rast getirsin.. Benim sepet full boşta beklemedeyiz bu arada, Ya nasip bakalım.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çok sukur kardesım ıyıyım sen nasılsın.

Tarihbil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Iyi geceler vip nasilsin iyi misin

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ulastı kardesım ama ısım veremedıgınden sen oldugunu anlayamadım. Ve aleykum selam.

İBRAHİM2515 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@MMS sayet bu trend asagı kırılmazsa 5,98 6,21 aralıgındayız, ama son alımın ıse elde nakıt olması ıyıdır, ama asagı kırılırsa genıs band aralıgımız 5,85 altta her zaman var,
Yanı alımına bu degerlere gore sen ayarlamılısın. Rakam vermem uygun olmaz.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum