Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:11:13
EUR 34.8238 18:11:13
USD 32.3379 18:11:13
ALTIN ONS $2301.8900 18:11:13

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar Gümüş Dostları: Spek kahve sever, geçmişte de benzer grafik paylaşmıştım ve gayet güzel çalışmıştı, bakalım hemen gerçekleşmez ama, yine de ben değişiklik olsun, arkadaşlar arasında gerginlik azalsın, farklı bir noktaya dikkat çekeyim, site canlansın diye paylaşayım. Dört saatlik gümüş ons'ta bu kez de bu formasyon çalışacak mı.? Çalışır ise benden tüm gümüş dostlarına kahve, afiyet olsun. Bereketli kazançlar.

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Teşekkür ederim @Aynur1 hocam. :) bu aralar spek korkutarak alttan mal toplama derdin de, örneğini abd verileri açıklanınca gördük, onun için formasyon içinde formasyon oluşturuyor. Ben kendi adıma sabırla beklemedeyim, düşerse de üzülmem beklerim. Bereketli kazançlar. Saygılar.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

24.15 üstü mu kalmamız lazım hocam, yükseliş için

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Güzel çızılmış hocam Şimdi gördüm. Sol tarafa bir omuz atarsak ters omuz baş yani tobo oluşur.
Yada ikili dip oluşumu için güç topluyor bence.
Hemen olmazsada ilerleyen günlerde bu hedefimizin geleceğine inanıyorum grafiğe inanan biri olarak. Emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Anladım stratejime olumlu bakmanıza sevindim. Benim için önemliydi. Tek korkum ben parça çıktığımda alıp başını gitmesi inşallah olmaz acemilik çok zor üstadım :) o yüzden sizleri sıkı takipteyim. İyi ki varsınız. Açıklamalar için çok teşekkür ederim. Bereketli kazançlar diliyorum.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Kendinize belirlediğiniz strateji güzel, ben ve bir çok arkadaşımız bura da sürekli değiniyoruz yukarıya giderken veya aşağıya düzeltme yaptığında da elimiz de biraz nakit olsun ki (Bana göre portföyün %25'i kadar. ) fırsatlardan yararlanabilelim, ben genel de orta- uzun vade yatırım düşündüğüm için 1-2 dolar aşağıya veya yukarıya gitmesine bakmıyorum. Tabi aşı onayı açıklanmasında kısmen geri çekilme olabilir ancak bana göre Aşı yeterince fiyatlandı diye düşünüyorum. Bereketli kazançlar.

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Katkılarınız tartışılmaz çok kıymetli üstadım çok teşekkür ederiz. Yön bulmamızı sağlıyorsunuz eksik olmayın. Orta ve uzun vade için uygun yerler fakat benim kısmi bir zararım var önce onu telefi etmeye çalışıyorum ve pür dikkat biraz daha çıkmasını bekliyorum bir parça çıkabilmek için o parça ile bu beklenen olası düşüşte tekrar almak bana zararım açısından iyi gelecek. Tabii beklenen o düşüş gelicek mi aşı onayı ile gelecek diye bekleniyor. Sizce bu izleyeceğim yol doğru olur mu mesuliyet tamamen bana aittir. Birde bu beklenen düşüş konusunda öngörünüzü çok merak ediyorum. Sizi yormuş isem affedin lütfen. :)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @Füss arkadaşım, Tabi hemen bir günde olmaz, gelen parasal genişleme açıklamalarının devamına bağlı, bu ay içinde ABD dışında AB tarafında da parasal genişleme açıklaması olması bekleniyor, bunlar ivmeyi tabi ki de artırır. Aslında ben bu saatten sonra bir miktar nakit ile artık orta ve uzun vadeye fokuslanmanın daha iyi olabileceğini düşünüyorum, ben en azından kendi adıma bu şekilde düşünüyorum, Ancak site de dönem dönem aşağı düzeltmeler de veya yukarı kısmi ataklar da arkadaşlarımıza katkısı olabilir diye paylaşıyorum. Bereketli kazançlar.

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam kahvemizi aldık kabul ettik bizden de size kahvenin yanında lokum severseniz lokum aksi halde çikolata ikram olsun İnşaALLAH beklediğiniz kulp oluşur

1BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Uzmn üstadım ellerinize emeğinize sağlık siz böyle güzellikleri görüp bize bildiriyorsunuz ya, Allah razı olsun sizlerden. İnşallah çalışır ama sanırım biraz süresi var dediniz bugün içinde yansıma olur mu çalışıp çalışma ma durumu ile ilgili?

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Tmm anlaştık Sayın Uzmn, tabii insaallah, izleyelim..
Çok teşekkürler bilgilendirme icin.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tabi ısrarla ben ve bir çok arkadaşım bilgilendirme anlamında paylaşım yaptığımız da oluşan veya oluşabilecek formasyonların tam anlamı ile çalışıp çalışmayacağını bilemiyoruz, bunu da belirtiyoruz. Dün paylaştığım bayrak formasyonu ve bu gün paylaştığım formasyon aşağı yukarı ons gümüş te 1,5-2 usd kadar çıkış gösteriyor (26-26,50 Ons gümüş/Usd gibi), ancak gümüş spekleri isterler se tabi ki o rakamlara ulaşabiliriz. Bereketli kazançlar.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sagolun, tam grafik bilgim yok ancak anlayabildiğim kadarıyla gun icinde (4saatlik te görünen) peki hocam okun ucu açık, nereye kadar bir tahmin varmi? Bu formasyon dogrultusunda? Tsk ederim

1BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Inşallah yukselir bu stresten cikariz hocam teşekkürler emeginize saglik yüregime su serptin Allah razi olsun sizden

1BeğenmedimŞikayet

KeremErhan ()

yani hocam eğer dediğiniz olursa gümüş fiyatı 6.60 lara filan gelir sanırım

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Teşekkürler @Yaseminnisa arkadaşım. Dün de saatlikte bayrak yapmıştı ve kısmen yukarı taşımıştı bizi, bakalım hayırlısı. İnşallah çalışır da az da olsa terste olan arkadaşlarımız zarardan kurtulup, kazanırlar, tabi şimdilik sanki olumsuz haberler azalıyor ve parasal genişleme açıklamaları ons'ları destekliyor gibi, ancak yine de dikkatli olmak lazım, gümüş speği (JPM) çok fena, kısa vade için her an bizleri terse de atabilir. Ancak orta ve uzun vade çok güzel olacak diye düşünüyorum. Bereketli kazançlar.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

İnşaallah üstad..

1BeğenmedimŞikayet

Muhtar01 ()

Emeğine sağlık kardeşim

Senin grafikteki bardakta olacaksa kahve

Midemiz delinmesin,

Bardak çok büyük:)

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Emeğinize sağlık hocam çay içiyoruz çay ikram etsek :) teşekkürler paylaşımınız için.

1BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hadi ins. Hocam :) ytd

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Biz kahveyi şimdiden ikram edelim size Sayin Uzmn, umudu bile yeter, hadi insaallah. :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum