Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 02:48:46
EUR 34.9058 02:48:46
USD 32.5383 02:48:46
ALTIN ONS $2331.2250 02:48:46

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar Gümüş Dostları: Spek kahve sever, geçmişte de benzer grafik paylaşmıştım ve gayet güzel çalışmıştı, bakalım hemen gerçekleşmez ama, yine de ben değişiklik olsun, arkadaşlar arasında gerginlik azalsın, farklı bir noktaya dikkat çekeyim, site canlansın diye paylaşayım. Dört saatlik gümüş ons'ta bu kez de bu formasyon çalışacak mı.? Çalışır ise benden tüm gümüş dostlarına kahve, afiyet olsun. Bereketli kazançlar.

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Görüşünüz çok doğru, yerinde Aynen öyle @ESF26 arkadaşım, onun için sürekli sabretmeliyiz diye ben ve bir çok arkadaşımız ısrar ediyoruz. Bereketli kazançlar.

ESF26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ESF26 ()

Uzmn hocam merhaba. Dxy bu kadar düşmüşken ve euro/usd bu kadar yükselmişken altın ve gümüşün bu seviyelerde takılı kalması spek hareketi olduğunu gösteriyor değil mi? Başka türlü yorumlayabilirmiyiz hocam.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ramazan_50 ()

Bu döngü ye göre neler olabilir

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bu bir teori grafik parabolik ivmeleri döngüsü 394 haftada bir oluşan teori ytd

Ramazan_50 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

Teşekkürler kardeşim evet formasyonlar haber kaynaklı değişiyor sizede başarılar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tabi şu an için doğal olarak haber odaklı hareketler görüyoruz. Ani aşağı veya ani yukarı seri hareketler olmakta. Demeye çalıştığım kısa vade de 22 ye de 19 a da inse gideceği yer belli, orta ve uzun vade de hemfikiriz. Sn. @freedomm06 arkadaşım. Bereketli kazançlar.

freedomm06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ramazan_50 ()

Bu döngü de ne olur ki

1BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

Ok tabiki çalışacak diye bir şey yok çalışırsa solugu gümüş ons 22.75 lerde alır ben bilgi babında paylaştım dğşğncemiz içinde teşekkürler orta uzun vade bende olumluyum gümüş için

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tabi ki de sizin düşünceniz de kısa vade için mümkün, ben zaten dikkat ettiyseniz illa da çalışacak, çalışmalı iddiasında bulunmadım. Sadece görebildiğim formasyonu paylaştım ve çalışır ise de tüm arkadaşlarımıza kahve ısmarlarım dedim. Kisa vade için ister çalışsın ister çalışmasın orta ve uzun vade için beklentimde değişiklik yok, sabırla hedeflerimi beklemedeyim. Bereketli kazançlar.

freedomm06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

23.6 23.4 günlük gider gelir haftalıgı söyliyemem izdiham olur daha belirsizlik balinalarda ytd

Behram58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

Madem kahve seviyor o zaman bir önceki dip oluşumundan sonra tekrar bir dip denemesi niye yapmış fincan kulp olayına katılıyorum ama 22.75 lere kadar düşüp ordan yapması lazım grafige göre buralardan degil ne düşünüyorsun bu konuda

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @Zezeze arkadaşım. Size ve tüm gümüş dostlarına da bereketli kazançlar.

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Teşekkürler bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Mutlaka döngülerin etkisi vardır. @Bünyaminy arkadaşım. Bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Insallah, bir süre bekletse veya alt desteğe çekilse bile onslar artık yavaş yavaş kademe kademe yukarılara doğru yol alacaktir diye düşünüyorum, benim beklentim bu yönde hayırlısı. Bereketli kazançlar.

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Behram58 ()

5.82 desteği kırar mı

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Paylastığım grafikte ki formasyon hemen gerçekleşmez, zamana yayılır, gercekleşmesi için gerekli acıklama paylaşımımın içinde var dı. Bereketli kazançlar.

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

7.5 senenin 1döngü haftası 394 hafta döngüsü ytd

1BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Aynı benim formasyon gibi olur çalışırsa
Önce U sesini verdim, şimdi T sesi. U yaptıktan sonra T yapacak :))
İnşallah diyelim

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Aynen öyle sn. @drtunahan arkadaşım, geçmiş tecrübelerime göre bu tarz birden fazla formasyon içinde formasyon speğin sevdiği uygulama. Ancak bana göre bu tarz spek hareketleri aşağıdan mal toplamak için diye düşünüyorum. Bereketli kazançlar. Saygılar.

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Hocam bu grafiğe göre sonraki 2_3 4 saatlik kapanış belirleyici diyebilirmiyiz..

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Su formasyonu bi çalışsın burasi panayır yerine doner vallahi

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Ben gümüşü ons olarak takip ediyorum @pira arkadaşım. O grafik düşeceğini göstermiyor,

pira için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Sabah 1h de elmas formasyonu, içinde de OBO formasyonu mevcuttu

0BeğenmedimŞikayet

pira ()

yani kaç liraya düşecek grafiğe göre.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bana göre kısa vade için evet, sn. @heros arkadaşım. Bereketli kazançlar.

heros için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

heros ()

24 uzeri iyidir mi diyosunuz azizim

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Bir az internetten araştırın olurmu. Daha dün akşam paylaştım. İkili dip ikili tepe.

Fikko için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bu Günlük pivot olan 24.0140 ve üzeri günlük kapanış yapsın ki dirençleri hedeflesin @Efem09 arkadaşım. Bereketli kazançlar.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fikko ()

Ikili dip oluşumu nedir

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum