Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:12:58
EUR 34.7748 01:12:58
USD 32.4684 01:12:58
ALTIN ONS $2337.9850 01:12:58

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

Altın ETF'lerindeki son durum. Çıkış hala devam ediyor. Düşüşler alım fırsatı ancak kademeli işlem yapmakta da vayda var. 1820 kırılmış gibi görünüyor. Arada ufak destekler var ancak ana destek seviyesi olan 1750'lere kadar bir geri çekilme görebiliriz. Benim son alım noktam 1750 olacak. YTD. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Paralı_parasız ()

Teşekkür ederim hocam bakalım izleyecez

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Teşekür ederim saygilar

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bence platindeki potansiyel hayli yüksek. Benim sıralamam platin>gümüş>altın şeklinde.

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Teşekürler. platin hedefiniz varmı . yani ilk alacak olsanız gumusmu alırsınız platinmi? teşekürler değerli yorumlarınız

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben değerli metalleri önde görüyorum. Euro'da dolar gibi bir para. Aynı şeklide Euro'da basılıyor agresif bir şekilde. O yüzden eğer hisse senedi vs almayacaksam Euro veya başka bir para birimi tutma taraftarı değilim. Ancak tabi takdir sizin. YTD. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Sahkon bey birşey söyleyeceğim şuan için grammi euromu onerirsiniz

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Valla 1.19 üzeri tehlikeli. Benimde shortlar var ama kasa müsait olduğundan tutuyorum. 1.19 altına kayarsa ekleyeceğim ama üzerinde tutunursak izlemeyi düşünüyorum yalnızca. Çünkü 1.19 önemli bir dirençti. Aşılması euro Bull ları daha da güçlendirecektir. O yüzden risk yönetimini iyi yapmanızı öneririm. Selamlar.

Paralı_parasız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paralı_parasız ()

Merhaba hocam euro dolar paritesi 1.19 35 lere geldi 1.20 ye giderse hiç iyi olmaz benim için burdan 1.18 lere bi düşüş olur mu dersiniz yoksa Bi kaç günde 1.20 ye gider mi

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hocanın siralamasi şöyle platin büyüktür gümüş oda büyüktür altın:) böyle demişti

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Selam Hocam, son piyasa durumuna göre TL ile ne alınır. Dolar yorumunuz var mı, sizce 8 üstü mu kalacak. Gümüş, platın, gram olarak enkarlı hangisi

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Ne yalan söyleyeyim ... Artık zararımı hesaplamaktan vazgeçtim çok yoruldum ... Bekleyeceğiz mecbur ... Teşekkürler kardeşim ...

kendi_çapında_bilgili_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kendi_çapında_bilgili_ ()

telaş yapma aşağıda az bir yer var 1780 gibi zaten oraya inse tepki görür bende buralardan alıyorum ama gümüş hatta borsada bazı hisseleri sattım gümüş almak için. aralıkta biraz yükseliş bekliyorum çünkü çok bekletti ve yükseliş için inmesi gereken seviyelere indi. altının buralarda yapacağı fazla iş kalmadı bir kaç güne ufak ufak yükseliş başlar.

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Çok teşekkür ederim @shaokahn hocam sevgiler ...

0BeğenmedimŞikayet

BlackYusuf42 ()

Merhaba hocam onsla birlikte doların da artar diye gram aldım fakat su tabloda altında 500 kazandıysam dolar almadıgım icin 2000 kaybettim
Sonuc olarak altının tekrar 500 lü rakamlar görmesi yada onsun 1900 üzeri. Olması tahmini hangi aylarda gelir yorumunuz icin teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Blootfist ()

Çok teşekkürler hocam benimde beklentim o yönde Aralık ayı itibari ile altın genel olarak yükselişe geçer mevsimsel avantaj olarak sanki 2078 dolar düzeltmesinin son durağı 1754 gibi görünüyor kanal alt bandı zaten orayıda kırarsa trend değişimi diyebiliriz bu ara gram dolar kaynaklı ilerleyecek gibi Aralık'ta önce Avrupa'da sonrada ABD teşvik paketleri var burada en çok gümüş kazandırır gibi geleceği altından daha parlak ytd

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Elbette yukarı götürür, ki yukarı gidecekte. Ancak dediğim gibi kısa vade de olabildiğince düşürecekler. Küçük yatırımcı yıldığı an yukarı trend başlayacaktır :) Tabi bu işin esprisi, deflasyonist baskı Yellen ve Biden ile birlikte azalacaktır. 2 trilyonluk yeşil enerji fonu, teşvik paket(ler)i değerli metal rallisinde bir katalizör görevi görecek. Ancak kısa vade de yeni bir ralli bekleyenler biraz ekranlardan uzak kalmalı. YTD. Selamlar.

Blootfist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Maalesef satmadım kardeşim ... Hedefimde bir rakam vardı ... Nasip diyelim kardeşim ... Sen orta vade için olumlu musun ? Ne düşünüyorsun ? Çünkü benim pozisyonum çoğunlukla ONS ...

0BeğenmedimŞikayet

Blootfist ()

Hacam Onslar tad vermiyor artık kısa vadede düşüşe geçti piyasa beklentileri satın almıştı şimdi haberleri sattı yaklaşık 3 haftadır satıcılı geçiyor büyük desteğin kırılması ilede dahada düştü peki orta vadede beklentiniz nedir bu kadar basılan para ve çıkması ön görülen Aralık ayından başlayan paketler sizce nerelere götürür bizi?

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Güzel kardeşim elde TL varsa bu işi gerçekten bilen uzman arkadaşları takip et ... Düştükçe desteklerden toplamaya çalış ve ortalamayı biraz daha düşür... Eğer acil bir ödemeniz yoksa da beklemekten başka bir şansınız yok ... Zarar kes yapmadım ben ... Allah yardımcın olsun ... YTD

serdargurbetci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bence zararınızı çıkarma şansınız hayli yüksek. Ancak riski de doğru noktalarda al sat yaparak maliyet iyileştirerek yönetmek size kalmış. Elbette takdir sizin. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Kerem01155 ()

Bu yolda yalnız değilsin yaklaşık şuan için 45 bin zararım var

serdargurbetci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kardeş sen 2070 lerde satış yapmamış mıydın?

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Gibi diyorum bak. kardesim. uzun yıllardır 1700rakamini gormuyormus gibi

0BeğenmedimŞikayet

20 mart 2020 de ons altın 1470x mayıs ayında 1700x idi yıllar sonra nasıl oluyor, heyecan yaptın.

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Benim zarar artık hayatta kapanmaz 170k gümüşü 123k kaldı Buda 7.10 dan düşün artık zararı nefes alamıyorum artık mahvoldum

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Çoğunlukla ONS aldım kardeşim :((( %70 ...

çilingirx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

@shaokahn hocam ... Size bahsetmiştim en fazla bekleyeceğim süre 6 ay ... ONS 1900 ortalama ile duruyorum ... Öngörünüz nedir ? Ne düşünürsünüz ? Zararımı çıkarma şansım var mı sizce ? Yatırım tavsiyesi vermeden cevap verirseniz çok mutlu olurum ... Sevgiler

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Bunu duyduğuma üzüldüm. Ancak kar da zarar da bu işin bir parçası. Riski azaltmak adına kademeli işlem gerçekleştirmek ve her zaman elde yedek cephane bırakmaktan olabildiğince bahsediyorum. Bizler maalesef duygularımıza yenik düştüğümüzden genelde kafamızdaki stratejiyi uygulayamıyoruz. Borsa'da dedikleri gibi, yatırım yapmayı öğrendik ama elde para kalmadı misali eldekinden olmazsak tabi. Uzun vade de zararınızı kapatacağınızı düşünüyorum. Ancak bir süre bence ekranlardan uzak kalın. Ben genelde çok zararda olduğumda öyle yapıyorum yoksa insanı çok yıpratıyor. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben dolar ile alıyorum çoğunlukla. Ya da opsiyon olarak. Gram olarak aldığım miktar hayli küçük. Selamlar.

Alparslan_6155 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Zaten onu dinlemedik hata ettik. bundan sonra pusulan o olsun kardeşim. sende miktar çok kazanırsın onunla. insallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum