Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 19:18:47
EUR 34.7339 19:18:47
USD 32.5072 19:18:47
ALTIN ONS $2392.1450 19:18:47

Konu: ons ta neden 1852 ve 1974 rakamlarını önemsiyorum

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

grafikte iddialı değilim çizerim yorumlarım ama benim grafikten anladığımı grafik üzerinde anlatmakta zorlanırım o yüzden sözelim daha iyi olduğu için onu tercih ederim çok basit bir grafikle bir çok kişinin benden duyduğu 1852 altta önemli ve gecen yükselişte ya 1951 ya da 1974 ten düzeltme bekleme nedenim
Sarı çizgi 1852 seviyesi : Ağustos ayında geçildikten sonra 5 i aşı haberi olmak üzere tam 7 kez test edildi ve hep destek görevini yaptı
Mavi çizgi 1974 seviyesi : ağustos ayından itibaren 2 kez geçilmiş ikisinde de 2.000 üstü görülmüs fakat tam 6 kere bu bölgede ki direç aşılmamış

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Bu nasıl bir kabus okurken korktum ))

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

tamam abi peki bu senaryonun gelişimi burdan bir daha yükeliş 1900 üstü oh çektirip sonra size rahat yok hop 1796 şeklinde olabilir mi sence mümkün mü

0BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Siz alışıksınız da biz napıcaz yandık

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Muradım geldi mi?

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Yazdım gitti. Hayırlı geceler dilerim.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Muradım, senaryo şöyle. Daha öncede yazdım. Bu derin düşüş gramda dolarla oldu. Daha bizi onsla korkutmadılar. Ons haftalık grafiğe baktığım zaman, çanak tamam kulpla uğraşıyoruz. Senayoyuda bu tez üzerine oturtuyorum. Aşı onayı gelecek. Ons da 1848 altını göreceğiz.1796 kadar gidecek. Korkudan ödümüz patlayacak.1500 ler geliyor diye. Sonrasında buralardan aldığı destekle, kulpun dönüşü tamamlanarak, yukarı dönecek. Sonrasında 2100 üzerini rahatlıkla konuşabiliriz. Adranalin, panik, stres hepsi bir arada. Abd de teşvik paketi 5 ocaktan önce olmaz görünüyor. Zaman da uyuyor. Korku filmi gibi. Ya da ışıkları aç(1900 üzeri kalıcı olalım) oh be kabusmuş diyelim:)))

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Söyleme dese de söyleyin lütfen, vaziyet aldım bekliyorum. :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Aleyküm selam kardeşim valla ben bunun ile ilgili video vs çok izledim internetten hala da denk gelirse izliyorum , birde bu sitede özellikle Hakan7038 mao ve 66vip ve denk gelirsem diğer arkadaşların grafikleri ile kıyas yapıyorum yani bende öğrenmeye çalışıyorum,

ozgrylmz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Düştü kardeşim emegine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah ablam eksik olma bu arada usd grafiği attım o düştümü

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozgrylmz ()

Selam kardes merhaba
Bir ricam olacak sifirdan teknik, grafik, analiz de kendimi gelistirmek istiyorum onerebileceginiz bir egitimci yada tavsiyeniz var midir

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Ben her şekilde yanılmadığıni burda oldugunu biliyorum şimdi son söylediğini bekliyorum rüyamın çıkması))

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

söyle abi tabi ki İnsallah kafamı okursun

0BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Cevapsız bırakmazsınız biliyorum. mj gitmedi sandım. sizinki gelmedi

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah abim baştacısın yol gösteren kaptan iyi olunca arkadakilere yol bulmak rahat

1BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Bana da söyle atlama beni

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Murat, kafamdaki senaryoyu sana söyleyim mi?

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, bana ise geldi, cevapta yazdım. O zaman benim mesaj sana gelmedi.

Nurnasip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

İyi yaptın kardeşim. Benden daha yakışıklı, daha akıllı, daha ileri görüşlü, senin gibi canlar, başımın tacı. Kendi adıma değil, ülkem adına seviniyorum. Sorgulayan, araştıran, bilinç li, ülkesinin gerçekleriyle dünyanın gerçeklerini örtüştürebilen. Ne güzel, ne güzel.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

herkese yazıyorum cevap yok

Faruk_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Ola murat sana yazıyom cvb yok

0BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Hakan kardeşimize gitmedi

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bana mı hakan abiye mi gitmiyor neden se

Nurnasip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

siz varken ben grafik falan atmam abi aslında ama @66vip at dedi kırmam dedim
bide @Nur_71 bu rakamları benden en çok duyan o artık bu da başka rakam bilmiyor demesin diye attım :)

0BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Benimki de gitmedi sanırım

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Gelmedi kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Afiyet olsun kardeşim emek verip yoruluyosun iyi gelir

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

cevabım gelmedi demi abi

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlık ablam teşekkür ederim

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah abim valla sizin grafik attığınız yerde ben grafik atmam aslında ama @66vip at dedi kırmam dedim ayrıca bu rakamları en çok @Nur_71 ablam duydu benden birde böyle anlatayım istedim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum